Hamileyim 🥰 ilk aşılama belirsiz pozitif 10. Gün ve POZİTİF

Kızlaaaar aşılamam 16 Haziran'da oldu öğlen 12.30 da
Bu sürece kadar Gonal F ve ovitrelle kullandım doktor tedavisinde.
Folbiol kullanıyorum birde.
Aşılama sonrası ise progestan kullanmaya başladım.
27 Haziran'da gece 02.00 de kan verdim beta HCG 4.61 çıktı. Heyecanımı paylaşmak istedim burada artar mı diye, bir kaç kişi dışında yorum gelmedi.
28 Haziran saat 21.00 de 2. Kan testimi verdim ve 19.1 çıktı .
Çoğul gebelik beklentisi var 🥰

Süreç boyunca kendimi yoklamadım fakat ısrarla çatlatmanın iğnesinin 4. Gününden itibaren erken gebelik testiyle çizginin yok olmasını ve geri gelmesini bekledim.

24-25 Haziran'da tekrar silik 2. çizgilerim başladı .
Şuan belirti olarak tek söyleyebileceğim şeyler 26 hazirandan beri sanki kabızmışım, gazım varmış gibi ağrılar, meme uçlarımın 24 Hazirandan beri sert ve hassaslığı, 28 Haziran öğleden sonraları ise adım attıkça göğüslerimde normalde regl belirtisi olan göğüs acısının kat kat fazlasını hissetmeye başladım.

3 yıldır bebek özlemim vardı, en az 10 Dr un sorun yok gebe kalabilirsin demesi üzerine hep denedik sonuç malesef olumsuzdu, tüp bebek merkezine gittiğimde yumurta rezervinin çok aktif olduğunu, çikolata kistlerimin olduğunu ve yumurtalarımın rezervin çok aktifliğinden dolayı yeterince büyümediğini öğrendim tedavime bu şekilde başlamış oldum. Kesinlikle önerim tek doktora 2 doktora 3 doktora bağlı kalmamanız ve işinde başarılı olan bir doktor ile bu sürece başlamanız. Allah'ımdan şu bayram gününün yüzü suyu hürmetine bütün annelik özlemi çeken anne adaylarının kucağını doldurması ve bu mutluluğu tatması için dua ediyorum 🧿

Bana konuyla alakalı sormak istediğin her şeyi severek cevaplarım ♥️ hepinizin bayramını kutluyorum çok öpüyorum hepinizi..
Merhaba yazınızı heycanla okudum rabbim hayrla kucaginzia almayida nasip etsin benimde 4. Günüm asilamamin sanki günler gecmio bu süreci nasıl geçirdiniz acaba

Merhaba ben yumurta büyütüp ovitrelle iğnesi oldum daha sonra ilişki günleri önerildi değerlendirdik doktorum iğneyle beraber 10ncu gün beta hcg ver dedi yarın gideceğim 2 gün önce de bir test yaptım , silik çizgi çıktı 6 gün öncesi en kaliteli testti söylenilene göre tedirginim birde 2 gündür aşırı gaz göğüs hassasiyeti ve beyaz akıntım var

X