Hamileyim nasıl hissedeceğimi bilmiyorum

Careler1298

Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2021
139
117
28
4 gün once hamile olduğumu öğrendim şuan 5+4 günlük ama nasıl hissedecegimi bilmiyorum ne sevinebildim ne üzülebildim aynı durumu yaşayanlar veya aynı haftalarda hamile kalanlar var mı??

4 gün once hamile olduğumu öğrendim şuan 5+4 günlük ama nasıl hissedecegimi bilmiyorum ne sevinebildim ne üzülebildim aynı durumu yaşayanlar veya aynı haftalarda hamile kalanlar var mı??
problem ne ki? istemiyormuydun? cok mu cocugun vardı? niye üzülesin ki_ ? konuyu bılmeyınce ne dıyebılırım bılmıyorum. sadece bu şok anı gecınce bı kac hafta ıcınde kalp atısı yok hopladı zıpladı usg de falan bakarken sevındıreblır. ..

Insan böyle bir haberi ögrendikten sonra ne hisseder hic bilmiyorum ama yillarca senelerce sadece böyle bir haber icin her gün dua edenler var.. bence cok sanslisin ve sevinmen lazim...

Bende ne hissedecegimi bilmiyorum. 3 yildir evliyim ve hep cocuk istedim. Sürekli hayal kurardım. Eşim de istiyordu fakat maddi olarak herseyi düzlüğe cikarmadan yapma taraftari degildi. Bu yuzden de hep tartisirdik bu konuda. 2 ay once istedigini soyledi ve ben istemiyorum,düşünmeliyim, endiselerim var demedim hayirlisi olsun dedim. Daha olmadi ama bekliyorum deniyoruz. Tek endişem iyi bi maasla calisan, çalışmayi da çok seven biriyim. Ev hanimi olmayi hic dusunmedim, hem iş hem okul hep calistim babama yuk olmamak icin. Şimdi eşim sonucta ama ona bagli kalmak istemiyorum. Çocuk olunca işi birakmam gerekcek çünkü onu ben buyutmek istiyorum. Baskasi bakacaksa neden çocuk yapiyoruz ki sonuçta. Rabbim hayirlisini versin ona iyi bir anne baba olabilceksek iyi yaşam sunabilceksek nasip etsin diyorum.

X