Piercing, Hızma hamileyim piercingi çıkarttım:(

vidi

SMYRNA(hülya)
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2008
2.031
0
42
kızlar hamileliğimin 4.ayından itibaren göbeğimdeki piercingimi çıkarttım,doğuma 3-4 haftam daha var.piercing delikleri şuan gerildiği için çok komik duruyor.acaba doğumdan sonra düzelirmi? ve kapanmış olmasından korkuyorum, 5 ay takmayınca kapanırmı sizce?

çıkarmana gerek yoktu canım.yaylılar var göbek büyüdükçe piercing uzuyo hamileler için:)

teyzemde çıkartmamıştı.. hiç mevzusu geçmemişti demekki bi sorun olmamalı..
yeni deldirdiysen kapanır ama yıllardır kullanıyo isen 5 ayda kapanmaz.

valla bilmiyordum kızlar yaylı olanlarını keşke çıkartmadan önce sorsaydım aklıma gelmedi.neyse artık şurda 1 haftam falan kaldı.4,5 yıldır kullanıodum umarım kapanmaz,

Ya evet bende göbegimi deldirmek istiyom ama arkadasimin teyzesi hamile kaldikdan sonra senin gibi cikarmis piercingi ve o delik gerilmis ve cok cirkin bi hal almis resmen delik büyümüs dedi arkadasim, istersen gel gidelim teyzemin göbegine bak dedi benim icime kurt düstü ve vazgectim, ne zaman aklima gelse arkadasimin dedikleri geliyo vazgeciyorum. Ama yazin havuzda bi kadin görmüstüm sanirim 7-8 aylik hamileydi kocaman göbisi vardi ve piercingi duruyodu, sanirim hamilelik boyunca takilan piercingler varmis, simdi düsünüyorum acaba deldirsemmi diye? Kuzenim deldirmisti onun sürekli iltahap oluyordu ve sonunda cikardi. Acaba bendede olurmu sonra kizariklik kalirsa kafama takilir...

Bende cikarttim hamilelik nedeni ile...benimde cikarali 3 ay oldu..Hamilelik icin olan piercinglerden alayim istedim ama ben alincaya kadar sanirim kapandi delikler...Bendede cok komik duruyor..Hatta icleri kirlenmis gibi koyu bir renk aldilar..Ve üst deri iyice inceldigi icin koyu bir leke olustu üzerlerinde ,sanirim bu göbek catlagi gibi birsey oldu deride....
Insallah kapanmaz hemen dicem ama zannetmiyorum...Bende dogumdan sonra tekrar takmayi denicem ama pek umutlu degilim :KK43:

9 sene önce göbeğimi deldirmiştim... hamileliğimin 2-3. ayında çıkattım kesin kapanır dedim. hatta hamilyken arada gözümle kontrol ettim yapışmış gibi geldi bende ümidi kesmiştim. şimdi doğum yapalı 2 ay oldu. dün yazdıklarınız okyunca acaba benimki ne oldu kapandı mı bi deneyim dedim...

bepanten filan hazırladım yanıma kanarsa diye ama daha kremi sürmeden küpe hoop diye giri verdi. kapanmamış... ama kirlenmiş. kokuşlu bişey çıktı içinden misler gibi yıkadım taktım küpemi akşam kocama göstericem :jeyyar:... hoş o kapansın istemişti. hiç sevmezde hiihaaa... kapanmadı işte... canım göbişim benim...:teytey:

ama hamilelikta kilo aldım biraz komik duruyor bıngıl bıngıl göbekte :icecream:

bende çok korkuyorum ablam sarkıcak o kocaman dleik olcakk iğğğ diyo korkuyoeum ya :KK43: bende dedim kocaman olursa arada bebek çıkartır kafasını mrb der :emir_bebek: yada salıncak kurarız oraya bebeğe :CüvCüv:

basligi okuyunca,acaba baska yerindemi piercing var,diye dusundum ne yalan soyliyim,:jeyyar:cikarmanada gerek yoktu bence,,saglikli evlat dogurmani dilerim canimyerimseniben

basligi okuyunca,acaba baska yerindemi piercing var,diye dusundum ne yalan soyliyim,:jeyyar:cikarmanada gerek yoktu bence,,saglikli evlat dogurmani dilerim canimyerimseniben

delikafadulden allah iyiliğini versin kız,daha o kadarına cesaret edemedim :))

kızlar doğum yapalı 3,5 ay oluyor ve doğumdan 15-20 gün sonra aklıma geldi piercingi takmak,hemen denedim ve hiç bi problem olmadan taktım:sm_cool:

selam kızlar bende bekleyenlerdendim hemde 3 yıldır fakat,kayseride bir doktora gittim bana çok güzel bir tedavi uyguladı ve şuanda hamileyiiiim 4 haftalık ve şunuda söyleyim arkadaşlar ilişkiden 10 gün sonra kanda çok rahat belli oluyor hamile olduğunuz.bunu ben her 2 -3 güne bir kan tahlili yaptırdım ilişkiden 10 gün sonrasından beridir biliyordum hamile olduğumu.

Bende ilk isim piercingimi denemek oldu, benimde göbegim kapanmamis ama göbek deligimin sekli hala bozuk ...koca göbek deligi , ufalcakmi acaba yine :/

benimki eski haline döndü canım ama kimisinin göbek deliği dışarı fırlıyo hamilelikte çoğunn ki kalıyomuş.eğer öyle bi durumun yoksa düzelir

benimde göbeğimde var hamileliğimin 6. ayında çıkarttım kapanmasın diye aralarda taktım ama uzun bir süre takmayınca kapanmaya başlıyo doğumdan sonra takarken zorlandım

Dermatoloji uzmanı Dr. Neslihan Dolar konu hakkında şunları söyledi: "Karın kısmı zamanla büyümeye başlayacağı için derinin gerilmesi sonucu anne adayında enfeksiyon riskini artıyor. Özellikle ikinci aydan sonra çıkarılmasında bebek açısından da anne açısından da büyük yarar var."

ya benmde göbeğim delik 2 oldu ama hamile kalınca kapanırsa die korkuom
çünkü çok sewiorum delirememde takrar kapanırsa cesaret edemem tekrar hamilelikte hiç çıkarmasam bişi olurmu acaba bebeğe zararı warmı çok nebilim ne gibi zararı war bide ben şunu merak ediorum göbek büyüdükçe karın gerginleşioya yırtılma olmuo dimi bide ondan korkuom

bendede yaklasik 5 senedir var göbek piercingim. Bi arkadastan duydum yirtilabiliyormus :KK43:( ondan korkuyorum hamile kalirsam yirtilirsa diye...ya düsünsenize yirtildigini iiyyy

bendede yaklasik 5 senedir var göbek piercingim. Bi arkadastan duydum yirtilabiliyormus :KK43:( ondan korkuyorum hamile kalirsam yirtilirsa diye...ya düsünsenize yirtildigini iiyyy

En mantıklısı hamılelıkten ıtıbaren cıkarmak ıkı uc ayda kapanır derı gerılmez sonra tekrardan delınır nasıl olsa

X