hamileyim uçağa binecegim cok korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jalopi

başlangıç: 72.4 güncel: hedef: 60
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2011
10.147
3.981
13 saatlik uzaklıkta bir yere geldik. gelirken otobusle geldik. oglum var 4 yasinda. o ben ve annem. zor bir yolculuk oldu. giderken ayni cileyi cekmeyeyim dedim.ucak bileti aldim. 2-3 gün sonra gitcez.

yukseklik korkum ve ucak korkum zaten vardi. daha binmeden korkuyordum..cocugum olmadan once kisa süreli bir ucus denemesi yaptim korkumu yenmek icin.ama korkumu atlatamadim tabi. cok zorlanmistim o zaman. havalanana kadar olan kisim zor gelmisti. binmesi beklemesi havalanmasi. dudaklarim falan morarmis annem oyle demisti o zaman. rengim falan atmis. sonrasini basimi egip surekli konusarak atlatmistim..inmeye yakin pencereden bakmistim.

hem oglum icin hem karnımdaki icin katlanirim dedim ama kaygisi simdiden basladi.

öneri tavsiye vs herseyi duymaya ihtiyacim var su an.

Basligi gorunce uçakla seyahat edebilirsin doktorlar bir sakinca gormuyor diyecektim ama yapacagin stres, korku bebege zarar verebilir...
Keske yine otobusle donseydiniz herseye ragmen...

Riskli bi haftadasınız.iyi kötü keşke yine otobüsle dönseydiniz.birde neden 13 saat gibi uzun bi yolu hamile halinizle ve 4 yaşında bi çocukla çektiniz.gittiğiniz yer mecburi bi durum değilse ben olsam asla gitmezdim.

Basligi gorunce uçakla seyahat edebilirsin doktorlar bir sakinca gormuyor diyecektim ama yapacagin stres, korku bebege zarar verebilir...
Keske yine otobusle donseydiniz herseye ragmen...

o kadar zor oldu ki otobusle. kendim icinde zor oldu. katlanirim atlatirim dedim ama kaygisi basladi iste.

o kadar zor oldu ki otobusle. kendim icinde zor oldu. katlanirim atlatirim dedim ama kaygisi basladi iste.

stres bebege zarar verir birde dudaklarin morarircasina korkuyorsun bilmiyorum yine de izdirap ta olsa keske otobusu seçseniz burada ben endiselendim inan bebek icin...

Bebeğe zararı olur mu bilmiyorum ama papatya çayı için uçağa binmeden önce ve derin derin nefes alarak kendinizi telkin edin. Hiçbir şey olmayacak, sadece bir yolculuk, çabucak geçecek diyerek. Müzik dinleyerek seyahat edin derim bir de.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X