Hamileyim ve aldatıldım...

Klavye hanimefendisi

Allah var, Allah yâr..
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
87
14
Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...

Utanması ve sürünmesi gereken kişi siz değilsiniz. Siz çok güçlüsünüz kendi ayaklarınızın üstünde durabilirsiniz. Ona muhtaç değilsiniz, sevgilisine de ihtiyacınız yok. Hemen toparlanın ve o evden çıkın. böyle bir pislik yüzünden kendinizi heba etmeyin. O mesajları güzelce dosyalayıpnç, o şrfsizi süründürme zamanı şimdi

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...
En acısı da söylediği sözler olmuş
'gozume perde inmiş gibiydi '
Benim ciğerim yandı ta burada okurken

Napacaksin?

Kendinize gelin adi bir herif için ölmek te nedemekkkkk ayrıca karninizda bi mucize taşırken bırakın kendi pisliğinde boğulsun ailenizin yanına gidin uzmandan destek alım tek başınıza atlatmaya çalışmayınlütfen dik durun kimse için ölmeye degmezzz
O kadar canım yanıyor ki sabaha kadar dua da ettim Allah'ım sabaha çıkarma beni diye benim tek dayanağım oydu gecem gündüzüm her şeyim oydu her şeyini dört dörtlük yapardım çok aşıktım ama paramparça etti beni ah güzel kardeşim sarılacak kimsem olsaydı belki saatlerce ağlardım ama bu kadar canım yanmazdı...

Pardon da sen neden ölüyorsun, vur tekmeyi defolup gitsin, donuna kadar da al...

Lütfen buna göz yummayın boşanın ayrıca bu onun karaktersizliği. Sadakatsiz biri olduğunu ortaya koymuş siz neden güzel canınıza kıyasınız ki. Bebeğinizi de düşünün güçlü olun lütfen.
Ailesi yalvarıyor nolur kızım yapma etme biz senin yanındayız abisi bile o kadar ağladı ki bu kız buraya gelirken bana emanet edildi böyle mi sahip çıkacaktım diye onun bile zoruna gitmiş daha evleneli bir yıl bile geçmemişken..

Sizin canınıza yazık değil mi ne diye öldürüyorsun kendini
Başkaları için başkasının yediği halt için niye kendinizi cezalandiriyorsunuz
Bahane bahane bahane asla.inanmayin asla af.etmeyin asla kendinizi üzmeyin

Pardon da sen neden ölüyorsun, vur tekmeyi defolup gitsin, donuna kadar da al...
Vurmak istedim ailesi bir şans daha ver kızım nolur karnındaki yavruyu düşün biz ona haddini bildiricez dediler kayınbabam dövecekti onu kaynanam zor tuttu

Ailesi yalvarıyor nolur kızım yapma etme biz senin yanındayız abisi bile o kadar ağladı ki bu kız buraya gelirken bana emanet edildi böyle mi sahip çıkacaktım diye onun bile zoruna gitmiş daha evleneli bir yıl bile geçmemişken..
Abisi daha adammış demek ki

X