Hamileyim???

Pem_

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
3
0
Arkadaşlar. Erkek arkadaşımla 2 ay önce birlikte oldum. İçime boşalmadı. Zevk suyundan hamile kalır mıyım?? Iki kez idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı. Adetimide gördüm ama yine de kuşku içindeyim. Sizce psikolojik mi? Yardımcı olun lütfen :KK43:

Adet olmuşsun canım sıkıntı yok hamile değilsin adetin kaç gün sürdü 2 3 gün adet olduysan hiçç problem yapma için rahatlasın istersen kan tahlili yaptır oda yaptıramam diosan bi gebelik testi al ama negatif çıkacağına eminim çünkü adet olmuşsun

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Benim adetim 7 gün sürüyor. Yine öyle geldi. Ama göğslerimde dolgunluk ve göğüs ucunda koyulaşma var sanki. Biraz araştırdım. Bu durum psikolojikde olabilirmiş. Zaten ilişkiye girdiğimiz gün adetimin son günüydü. İçime de boşalmadı. Böyle bir durumda hamile kalmam mümkün değil gibi görünüyor ama yine de korkuyorum :KK43:

Adetin son günü ilişkiden hamile kalman düşün ihtimal bir ikincisi içine boşalmamış üçüncüsü sen adet olmuşsun pisikolojik olarak kendini çok dinlemişsin göğüslerin falan dikkatini çekmiş yoksa normaldede olur sadece biraz korktuğundan herşeyden kuşkulanmışsınnn sıkıntı yapma hamile değilsinnn

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X