Hamileyken Covid-19 aşısı yaptıranlar ve yaptırmayı düşünenler var mı ?

Genel olarak bedenim alerjik :)
Bir kaç gıdaya ve toz, polen gibi...
Benim de alerjim var 2doz biontech yaptırdım o alerjilerle alakası yok diyip yaptılar gerçekten bi şey olmadı 😅 şimdi 5 haftalık hamileyim 3. Dozu yaptırmaya korkuyorum

Benim de alerjim var 2doz biontech yaptırdım o alerjilerle alakası yok diyip yaptılar gerçekten bi şey olmadı 😅 şimdi 5 haftalık hamileyim 3. Dozu yaptırmaya korkuyorum

Zaten 12. Haftadan önce aşıyı yapamazlar.
Şöyle 20.hafta gibi düşünün siz boş yere kaygılanmayın şimdiden :)
Alerjilerle maalesef ilgisi var, kızımın hemşiresinde sinovac dahil anaflaktik şok yapmış.

Zaten 12. Haftadan önce aşıyı yapamazlar.
Şöyle 20.hafta gibi düşünün siz boş yere kaygılanmayın şimdiden :)
Alerjilerle maalesef ilgisi var, kızımın hemşiresinde sinovac dahil anaflaktik şok yapmış.
Hadi yaa 😑 benim hem gıda hem ilaç alerjim var daha önce damar içi verilen vitaminle ben de şok geçirdim. Bunu anlatmama rağmen ilgisi yok dediler ve bir şey olmadı. Sanırım aşının içeriğindekilere de alerji varsa reaksiyon gösteriyor vücut

Evet canim biraz araştırdım ozelleri bulamadim. Sen suan hamile misin aşıyı yarin mi olacaksın? Alerji iğnesi olup oyle mi yapmani soyledi doktor
Cuma günü oldum 1.dozu çok şükür, ama damar yolu açtılar ondan sonra vurdular 45 dk da bekledim herhangi bir durumda müdahale etmek için şükür bir şey olmadı ilk vuruldum sadece titreme oldu üşüdüm üzerimde de boğazlı çok kalın kazak olmasına rağmen :) Eşimde 3.doz oldu onda kol şişti ağrısı da var halen bende hiç ağrı olmadı :p diyorum vurmadılar mı acaba bir şey olur diye dedim kendi kendime :p

Cuma günü oldum 1.dozu çok şükür, ama damar yolu açtılar ondan sonra vurdular 45 dk da bekledim herhangi bir durumda müdahale etmek için şükür bir şey olmadı ilk vuruldum sadece titreme oldu üşüdüm üzerimde de boğazlı çok kalın kazak olmasına rağmen :) Eşimde 3.doz oldu onda kol şişti ağrısı da var halen bende hiç ağrı olmadı :p diyorum vurmadılar mı acaba bir şey olur diye dedim kendi kendime :p
Canim gecmis olsun cok sevindim hic bir sey olmamasına, hangi hastane de oldun ?

Canim gecmis olsun cok sevindim hic bir sey olmamasına, hangi hastane de oldun ?
Çok teşekkür ederim canım tavsiye ederim Başakşehir Çam Sakura hastanesinde oldum. Ablam annem kardeşim herkes orada oldu. Gerçekten hem doktorları çok ilgilendi hem de aşı vuran bir erkek bir kadın vardı ikisi de çok ilgilendi sürekli geldiler başıma iyi misiniz diye :) gerçekten çok mutlu oldum yani :)

X