hamileyken dis agrisiyla karsilasan varmi?

rosa85

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2007
661
849
merhaba kizlar son 3 gündür 20lik dislerim cok agri yapiyor özellikle geceleri kadindoktoruma sordum agri kesici icebilirsin dedi ama pek faydasi olmuyor karsilasan varmi benim gibi bu durumla önerilerinizi bekliyorum....

gecmis olsun canim,zordur bilirim...

eskilerin bir sözü vardir:"her bebek anneden bir dis götürür"

her iki hamileligimde de malesef dis ve disetlerimden cok cektim ve malesefki 20lik disler belli araliklarla hamile olsanda olmasan da agriyor zaten...sanirim tek caresi dogumdan sonra 20lik disleri cektirip kurtulmak...

agri kesici disinda 20lik dislere hamile oldugum icin dis drum bisey önerememisti...yardimci olamadim biliyorum ama en azindan en kisa zamanda gecmesini dilerim:KK43:((

disciye git guzelim..ben ayda bir dislerimi yaptiriyorum simdiye kadar iki disime dolgu yaptirdim..simdi bir tane daha kaldi cok agri yapiyor..ayrica "her bebek anneden bir dis götürür" de yanlis..yeterince sut urunleri kullanir ve dis kontrollernizi aksatmazsaniz hersey yolunda gider..dis filan da kaybetmezsiniz..aksi halde dis'te olabilecek iltihaplanma gibi seyler bebegi kotu yonde etkiliyor.gecmis olsun.

tesekkürler ilginiz icin umarim cok sürmez bu agrilar hamile olmasam zaten cektirmeyi düsünüyorum tekrar sagolun önerileriniz icin...

X