HAMİLEYKEN HANGİ TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASINDAN YAPTIRDINIZ?

MuaLLime Rana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2021
233
79
34
Hanımlar Merhaba; hamileyken hangi sağlık sigortasından yaptırdınız?
Yararlandığınız haklar hangileri?
Fiyat bilgisi de verebilir misiniz senesine göre ?
Kadın doğum paketi mi yoksa tamamlayıcı sigorta mı yaptırmalıyım?
Bir de Demir Hayat dışında sigorta yapan firmalar var mı ? Şimdiden hepinize cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Yakın zamanda yaptırmayı düşünüyoruz ama vereceğiniz bilgiler gerçekten çok önemli.

Demirhayat 2 can hamilelik yaptrdm. 8 muayene,tahliller,ikili uclu test vs,dogum hepsini iceryor. Daha bicok sey var sanrm da bzm isimize bu kadari yariyor diye onlari yazmdm :)
Merhaba ne kadara yaptırdınız?
Bir de onların anlaşmalı olduğu yere mi gitmek zorundasınız yoksa istediğiniz yere muayene olabiliyor musunuz?

Bir de onların anlaşmalı olduğu yere mi gitmek zorundasınız yoksa istediğiniz yere muayene olabiliyor musunuz?
Anlaşmalı kurumları oluyor. Biraz araştırdım ama sigortalardan memnuniyet dereceleri önemli. Mesela 6500 küsür ödemişseniz o ayardaki hastaneleri kapsıyor. 3500 ödemişseniz o ayardaki hastaneleri kapsıyor.

Onlarn anlasmali oldugu yerlere gdeblyorsnz. Ve o sigortayla calisan doktrlari da sormnz gerekyor. Bazi doktrlarda gecmyor. 7200 civarydi.Aralikta yaptrdim

X