Hamileyken TSH yüksek çıkan var mi

Benim de 4. Haftada 5.9 çıkmıştı ilaç kullandığım halde. Dahiliyeye gittim dozunu yükseltti sonradan düzene girdi. Panik yapma dahiliye veya endokrinoloji uzmanına gitmelisin.

benim de 2.8 gibi bisey çıkmıştı gebelik sürecimin başlangıcında. dahiliyeye göründüm ilac verdi hemen. gitgide düştü ama hala kullanıyorum ozellikle son zamanlara dogru bebek buyuyor ve sizi daha da kullandığı için ilac takviyesi şart

Arkadaşlar betahcg kaç olmuş diye tesadüfen yaptirdigim kan testinde TSH 4.51 çıktı hemen ilaç başlandı 5. Haftalık hamileyim panikteyim başına gelen var mi
Panik yapma canim. Birkac arkadaşımın başına geldi. Kullanacagin ilacin bebege bir zarari yok. Aksine faydali olacak. Dogumdan sonra kullanmana gerek kalmayabilir. Degerlerin tekrar düzelebilir . Uzme kendini stres yapma

ayda bir bende veriyorum kan euthrox 25 mg başladım bende şuan değerlerim normale dustu fakat doktorum hamilelik bitene kadar kullanacaz dedi. Panik yapmayın bende bebeğe bişey olur die çok tereddut etmiştim kullanırken ama zararsız bi hapmış :)

Bugün tekrar baktirdim.2 gündür ilaç alıyorum iyotlu tuz kullanıyorum bol yoğurt ayran 3.4 düşmüş çok şükür geriliyor çiğ fındıkta çok iyi geliyormuş ve balık
ilk aylarda jodid kullanmıştım ekstra olarak iyot takviyesi için şuan multivitamin kullanıyorum onun içinde olduğu için kesti doktorum jodid ti.

X