hamişler bebeğinize ilk ne aldınız

kibela24

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
6.205
51
44
ben zıbın takımı aldım....

16 haftada aldım..

dusuk tehlıkem vardı....

ya sızler

ay ben biraz erkenciyim galiba üstünde family tree olan bi body aldım çoookk şiriinn ,)))

Bende bu pazar dayanamadım küçücük 2 tane çorap aldım birde hastane çıkışı aldım biliyorumerken ama insan işte dayanamıyor.20 parça var içinde 70ytl dedi indirim varmış 55ytl ye aldık sizde fiyat nasıl

heves işte .) gerci almamak lazımmı onuda bilmiyorum ama zararı olmazz heraldee

Yani uygun mu demek istedim alanlarınız varsa uygunsa artık oraya takılırım baya büyük bir yerdi

Evettt artık herhalde kendimizi boşlayıp hep ona alıcaz cicişleri.Zaten insan o varken kendine bişey bakamıyoo.Sürekli gözüm cicişlerde kalıyo.

Ooo ben 6 ayımı bitirirken ilk olarak mama takımı aldım kızıma. Hep uğursuzluk getirir, erken heveslenmeyeyim dedim. Ama siz o kadar beklemeyin sonra zor yetişiyor insan, ben birşey almadım gerçi bizim çok şeyimiz hediye geldi ama yinede zor yetiştik hazırlıklara, çokta ağırdan almayın. Birde aklınıza geleni değilde sorup ihtiyaç olanı alın kızlar. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.

Ooo ben 6 ayımı bitirirken ilk olarak mama takımı aldım kızıma. Hep uğursuzluk getirir, erken heveslenmeyeyim dedim. Ama siz o kadar beklemeyin sonra zor yetişiyor insan, ben birşey almadım gerçi bizim çok şeyimiz hediye geldi ama yinede zor yetiştik hazırlıklara, çokta ağırdan almayın. Birde aklınıza geleni değilde sorup ihtiyaç olanı alın kızlar. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
canım ben her cıktıgımda bır ıkı şey alıyorum 30 haftalık oldum

sonra maddı olarakte etkılenmıyımm dedımm

BANA HAMİŞ OLMADAN BİLE HEDİYELER GELDİ.
HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENDİKLERİNDEKİ BiR SÜRÜ KIZ CİCİSİ HEDİYE GELDİ.
20. HAFTAMI DOLDURDUĞUM GÜN KIZIMIN OLACAĞINI ÖĞRENDİK ve
BABAMIZLA BİRLİKTE KISA KOLLU BODY, ÇORAPLI PİJAMA YELEK GiBİ UFAK TEFEK BİRŞEYLER ALDIK.
DÜNDE BİR UZUN KOLLU, BİR KISA KOLLU OLMAK ÜZERE 2 ADET ÇITÇITLI BADİ ALDIM.
BİR DE MİNİŞ MiNİŞ ÇORAPLAR :nazar:

ben de bişi almak istemiyorum daha çok erken gelio çünkü daha cinsiyeti belli değil,cinsiyeti belli olduğunda almak istiyorum ama eşim biciğime ilk olarak hastane çıkışı seti almışş...rengide turuncu:)

bununla ilgili iki deyiş var "doğmamış bebeğe don biçmek" ve "dereyı gormeden paçayı sıvamak" ....

bana sorarsanız ben uğursuzluk getırdığıne falan ınanmıyorum.
birden alınamaz bütün ihtiyaçlar.cunku okdara cok ihtiyaç oluyor ki bebeğe..sadece kıyafet olara düşünmeyın.bence butcenız elverdığınce 3. aydan sonra almaya başlayın ıhtıyaçları.ama kıyafet konusunu abartmayın çünkü bılırsınız hedıye olarak genelde türlü çeşit kıyafet gelır...
ama battanıyesidir,mama onuğüdür,havlududur,,,,buları alın. HATTA ŞİMDİDEN BEZ VE ISLAK MENDIL BIRIKTIRMEM KONUSUNDA ÖNERİ GELDI BANA .İYİ BIR FIKIR BENCE...

slm kızlar bende yeni hamişim öğreneli 2 gün oldu, ilk öğrendiğinde birşeyler aldediler,bende bi falina ve kilot aldım,ama gözümü bebek kıyafetlerinden alamıyorum,nasıl sabredecem 9 ay bilmem

bende 14. haftanın içindeyim. bebeğin cinsiyeti henüz belli diil ama bişiler almıyorumda bişiler örüyorum :). sürekli bebe yünleri alıp bebişime bişiler örme hevesindeyim. şimdiye kadar çalıştığım halde 2 yelek, 1 mont vede 1 de hırka ördüm bebeğime. ıslak mendil ve bebek bezi stoğu yapmak konusunda hem fikirim çıtır-pıtır la. en çok onlar ihtiyac oluyor çünkü. bu hafta vaktim olursa hastane çıkışı almayı düşünüyorum

ilk olarak nerdeyse 8 haftalık hamileyken sterlizör ve biberon ısıtıcı aldık...onun dısındada daha hiç bişi almadım...anarnemiz ve teyzemiz örguler örmeye başladı...gecen ay kontrole gittigimizde kızımız olacağını söyledi doktor...23 şubatta tekrar gidicez..cinsiyeti kesinleşsin hemen bebek odası alıcaz...en buyuk ve pahalıları bitirelimde diğerlerini nasıl olsa alırız diye düşünüyoruz

ilk donunu aldık donanırmış dedikleri için ondan sonrada neler almadık kiiii..öyle güzel kıyafetler varki insanın hepsini alası geliyor hala....

Ben Ilk Olarak Hikaye Kitabi Aldim.365 Günlük Hikaye Kitaplarindan.birazdaha Vakit Geçince Kiyafetlere Geçicem.

ben 6 aylık oldum ama daha birr tek şey bile alamadım sağolsun kayınvalidemle annem dolabı doldurdu bir tek karyola,oyun parkı,ana kucağı,bebek arabası fln kaldı onlar da bir günlük iş.yeter ki o sapasağlam doğsun hepsini alırız allahın izniyle..

X