Hangi BB Krem daha iyi?

bende farmasinin bb kreminden çok memnun kaldım normalde fondotensiz dışarı çıkmazdım ama onu kuallanmaya başladığımdan beri hem yüzümde ağırlık hissi olmuyor hemde çok doğal duruyor

Loreal inkini kullandım çok kapatıcı değil ama benim cildim sorunlu değil zaten sırf renk eşitliği için kullandım memnun kaldım. Ama fondöten den pek farkı yok. En az fondöten kadar ağır bı yapısı var

Şu an Pure beauty den CC krem kullanıyorum çok memnunum. Bir dönem BB kullanırken Missha kullanmıştım o da güzeldi. Uzak doğulular bu işten anlıyor bence :)

Merhaba:KK54: Bb kremden kapaticilik bekletiniz varsa missha markasininkini öneririm. Perfect cover bb kremi 21 açık buğday, 23 buğday ton. Biraz daha uygun fiyatlı muadili ise pure beauty bb krem derim. Iki marka da kore menşeili. Ikincisi zaten watsonlardan rahatlıkla temin edilebilir.
kapaticilik pek önemli değil yüzüm eşitlensin ve canlı görünsün istiyorsanız maybelline dream satın bb krem öneririm. Maybelline ne kadar market kozmetigi olsa da bu urunun içeriği nerdeyse la roch posay bb kremle aynı. Cildim hassas olmasına rağmen hiç sivilce ya da irritasyon yapmadı.

Purebeauty bb cream kullanıyorum yaklaşık iki yıldır hiç bırakmadım günlük makyaj için çok iyi cilde hafif parlaklık veriyor kapatıcı özelliği de var fondöten gibi değil ama ben çok memnunum öneriyorum bb cream soran herkese 😊

misshanın chobo yang bb kremini tavsiye edebilirim
özellikle gül hastalığı tedavisi konulduğundan beri çoğu ürün bende yarım saat sonra pullanma yapıyor nemlendirici ile bile sürsem ama bu ürün hem kapatıyor ve pullanma yapmadı ilk sürüldüğünde yoğun gibi duruyor ama sonrasında ciltle bütünleşiyor ve hafifliyor

Missha gerçekten çok iyiydi...
Hem kapatıcı hem ton olarak...
Diğerleri bende tonla sıvılce yapmıstı çöpe attım.

misshanın chobo yang bb kremini tavsiye edebilirim
özellikle gül hastalığı tedavisi konulduğundan beri çoğu ürün bende yarım saat sonra pullanma yapıyor nemlendirici ile bile sürsem ama bu ürün hem kapatıyor ve pullanma yapmadı ilk sürüldüğünde yoğun gibi duruyor ama sonrasında ciltle bütünleşiyor ve hafifliyor

Hem gül, hem yağlı, hem aşırı hassas bir cildim vardı. Sayenizde ögrendim hemen gidip alacağım. Dilerim memnun kalırım teşekkür ederim

Hem gül, hem yağlı, hem aşırı hassas bir cildim vardı. Sayenizde ögrendim hemen gidip alacağım. Dilerim memnun kalırım teşekkür ederim
İnşallah memnun kalırsınız benim gibi.
Hatta tavsiyem mağazada tüm yüzünüze sürdürün ve yarım saat - bir saat dolaşın renk hem yüzünüze otursun kapatıcılığını hafifliğini görürsünüz hemde denemiş olursunuz bende böyle aldım deneme aşamasında
Memnun kalacağınızdan eminim
Gül hast. Ve hassas cilt yapısına sahip olduğunuzu söylemişsiniz benim gibi, yüz yıkama jeli ile yıkayın sabah ve akşam mutlaka dermokozmetik bir ürün ile ,güneş kremide ihmal etmeyin tavsiyem
Bu dertle aylardır uğraşıyorum çünkü

Püre beauty bb krem yeni çıkan baya baya bozmuş yüzüme sıvaniyor resmen ve 2 kutu almıştım eski olanını çok seviyordum bende missha ya geçeceğim galiba artık

Pure Beauty bb krem yüzümde pütür pütür minik şeyler çıkarmıştı bir hafta falan kullanıp atmak zorunda kaldım maalesef

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?
Size konu hakkinda yardimci olabilirimözelden mesaj atarsaniz bilgi vereyim site hakkinda

Çok fazla makyaj yapmıyorum eşimde sevmez zaten ama böyle özel günlerde kullanabileceğim gün boyu kalıcı bb krem öneriniz varmı? Hangi marka almalıyım?
La Roshe un bb si var ama ben renkli nemlensiricisini kullanmıştım o da bb gibi çok iyi yurtdışında yaşıyordum doktor vermişti,fakat medium aldım koyu geldi 3 rengi vardı hatırladığım kadarı ile ben buğday tenliyim light alsam daha iyi ederdim

Eklentiler

• BB6B488C-5715-427F-B673-3AB84E64305C.png
    BB6B488C-5715-427F-B673-3AB84E64305C.png
    251 KB · Görüntüleme: 143
X