Hangi bebek bezi daha iyidir?

gumusservii

Vakit yok 'keşke'ye, her gün bir hediye...
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2020
664
934
Merhabalar, 15+2 haftalık hamileyim. Bebek bezi stoklamak istiyorum ama kafam çok karışık açıkçası. Baby turco almaya karar vermiştim ama sızdırma yapıyor falan dediler bilmiyorum ne kadar doğru tabi... İlk çocuk, tecrübesizlik malum:) Can bebe de çok övülüyor. Tecrübeli anneler yardımcı olursa çok sevinirim.🌸

Merhabalar, 15+2 haftalık hamileyim. Bebek bezi stoklamak istiyorum ama kafam çok karışık açıkçası. Baby turco almaya karar vermiştim ama sızdırma yapıyor falan dediler bilmiyorum ne kadar doğru tabi... İlk çocuk, tecrübesizlik malum:) Can bebe de çok övülüyor. Tecrübeli anneler yardımcı olursa çok sevinirim.🌸
Bende düşündüm 15+6 yım. Bebeği olanlar stoklamayın diyor. Her bez her bebeğe iyi gelmiyormuş. Değiştirmek zorunda kalırsan hepsi çöp oluyormuş

Prima kullanmıştım ilk 9 ay. Sonra da Sleepy. İkisinden de çok memnundum.
Sleepy de düşündüm onun da kalıpları çok küçük, büyük almak lazım diyorlar sızdırıyor da dediler ama herhalde bu biraz da insanların temizliği ile alakalı olabilir. Yani ne kadar bebeğin altında kalıyor o bez de bunu söylüyorlar bilmiyorum sonuçta. Prima iyi bir marka evet ben biraz uygun fiyatlı olsun diye Sleepy, Baby Turco gibi markalara bakıyordum ama güvenemezsem o da olabilir.

Sleppy tavsiye ederim

X