Gelinlik Modelleri Hangi gelinlik sizce arkadaşlar?

Hangi Gelinlik

• 1

OY: 54 94,7%
  • 2

OY: 3 5,3%

• Ankete Katılan
    57
bunlardan bir tanesi olmak zorundaysa 1. gelinlik kesinlikle.

Kesinlikle 1. Gelinliği seçerdim ben..
Duruşu daha zarif ve ağır, 2. Gelinlik hem modeli hem de desenleri basit duruyor bence. Ama tabi ki giyecek olan sizsiniz, hangisi içinize daha çok siniyorsa onu seçin.
1. nin eteği az süslü diyorsanız eteğine ilave taş, süsleme vs düşünebilirsiniz. Bence modeli ve üzerinizde duruşu 1. daha asil ve şık duruyor

1. Gelinlik hem farklı hem güzel durmuş. 2.gelinlik çok fazla pul işlemeli olduğu için kaba durmuş ve sizi kilolu göstermiş. Ama gelinlik seçiminde en önemli detay sizin beğenip içinde kendinizi mutlu hissetmeniz...

1. Gelinlik hem farklı hem güzel durmuş. 2.gelinlik çok fazla pul işlemeli olduğu için kaba durmuş ve sizi kilolu göstermiş. Ama gelinlik seçiminde en önemli detay sizin beğenip içinde kendinizi mutlu hissetmeniz...
Ay cok kararsiz kaldim🤭🤭
İlk gelinlik 3500 tl filan
Basit degil dimi🙂

Kesinlikle 1. Gelinliği seçerdim ben..
Duruşu daha zarif ve ağır, 2. Gelinlik hem modeli hem de desenleri basit duruyor bence. Ama tabi ki giyecek olan sizsiniz, hangisi içinize daha çok siniyorsa onu seçin.
1. nin eteği az süslü diyorsanız eteğine ilave taş, süsleme vs düşünebilirsiniz. Bence modeli ve üzerinizde duruşu 1. daha asil ve şık duruyor
yarin baska bir magazaya gidip baska gelinlikler denicem kafamda doğru dürüst hic bir şey yok çok kararsizim😭😭

81115157-E8A1-4A63-9CF4-C807688F4E23.jpeg

Screenshot_2021-04-13-16-57-50-658_com.android.chrome.jpg

Bunu beğendim ben 😀 seninn tercihin hangisinden yana oldu

X