Hangi havlu markasını almalıyım?

ne_o

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Nisan 2012
14
1
Merhaba,

Şu an çeyiz alışverişi yapıyorum, ancak hangi marka havlu alacağıma karar veremedim. Şu an evimizde Özdilek'in bambu havluları var, ancak hiç memnun kalmadık. Çok narin ve en ufak takılmada iplik atıyor. O yüzden bambu almayı düşünmüyorum. Eğer kullandığınız ve memnun kaldığınız havlu markaları varsa ve yazarsanız sevinirim. Bir de English Home ve Madame Coco'nun havlularını kullanan var mı? Kullananlar varsa, fikirlerini yazarlarsa sevinirim.

Teşekkürler...

Ben de merak ediyorum English home dan havlu alıp kullanan var mı? Ya da havlu tavsiyesi verebilecek

Bende bi kaç marka denedim en çok days in colours ve English Home dan memnun kaldım sertleşme falan yaşamadım
özdilek çok sertleşiyor yıpranıyor hiç memnun değilim :KK19:
Taç marka havlularımdan da memnunum :KK34:

Bende bi kaç marka denedim en çok days in colours ve English Home dan memnun kaldım sertleşme falan yaşamadım
özdilek çok sertleşiyor yıpranıyor hiç memnun değilim :KK19:
Taç marka havlularımdan da memnunum :KK34:

Çok teşekkür ederim, English Home'un havlularını çok merak ediyordum. Bir de Maisonette'in havlularını çok övdüler.

taç ve linens aldım kızlar ben hep bambulardan memnun kalacağımı düşünüyorummm :)

ayyy özdilek almayın da gidin pazardan alın valla.o kadar para verdim.hiç el kurulamıyor ya.% 100 cottonmuş.pehh!

Günlük kullandığım bütün havlularım English Home' un havluları ve çok memnunum. Bornoz takımım taç. Ondan da memnunum fakat dediğiniz gibi en ufak takılmada hemen kaçıyor.

geçen birisi yazmış eng home bornozdan madam coco daha ıyymıs.

varol tekstil'in sultan desen bambu havluları var denizli'den almıştım onlar çok güzel.koku felan da yapmıyor yumuşacık.

Bornoz takımı ve hamam takımını Taç aldık..
Günlük el havlusu falan olarak da hepsini English Home aldık..
Bana alınanları daha kullanmadım, çeyizlik aldık,
ama annem kendisine de English Home almıştı..
Onlardan gayet memnunuz..

Chakra, english home ve madame coco dan aldim. Madame coco nasil bilmiyorum daha ceyizimde ama english home ve chakra annemde kullaniyor cok guzeller

X