Hangi hediye daha guzel olur?

Doktorum için hangisini almalıyım?

• 1.fincan

OY: 6 60,0%
  • 2.çiçek

OY: 4 40,0%

• Ankete Katılan
    10

Beriberiberil

Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2020
458
449
37
Yakın zamanda dogum yapacagım doktorum ıcın hediye almak istiyorum fikirlerinize ihtiyacım var

Eklentiler

• IMG_20210116_235137.jpg
    IMG_20210116_235137.jpg
    147,4 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20210116-235107.jpg
    Screenshot_20210116-235107.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 46
Secenekler sadece buysa ben fincan alirdim. Çiçek bakimini yapamazsa ölür. Ama Çiçek bakmayi bilen biriyse cicek de cok güzel türü ne? :)
Sansevieria çiçeğin adi. Nakışlı kapı süsü ya da çikolata da düşündüm ama belki muayenehanede kullanır diye bu ikisi aklıma yattı. Kapı susu çok getiren vardı kendisine muhtemelen kenarda Bı yerde duracaktır. Siz ne onerırsınız degerlendıreyım 😊

Sansevieria çiçeğin adi. Nakışlı kapı süsü ya da çikolata da düşündüm ama belki muayenehanede kullanır diye bu ikisi aklıma yattı. Kapı susu çok getiren vardı kendisine muhtemelen kenarda Bı yerde duracaktır. Siz ne onerırsınız degerlendıreyım 😊
Fincan çok hoş geldi gözüme. Standart herkeste olan marka modellerden olacak sandim gorene kadar. Ama bu seramik el yapimi sanirim. O sebeple cok sevimli buldum.

Fincan fincan :)) Bana hep çiçek geliyor, çiçek bir süre sonra ölüyor ya da kimden geldiğini unutuyorum. Ama bir iki kez fincan geldi, kimin verdiğini çok net hatırlıyorum. Bu fincanı filanca vermişti sağolsun diyorum ve kahve içerken bi anlık da olsa yâd ediyorum.

X