Pudra, Fondöten, Kapatıcılar hangi kapatıcı daha iyi?

sntpz

Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2014
120
24
kızlar kapatıcı alıcam yardımlarınıza ihtiyacım var deneyip memnun kaldığınız kapatıcılar varsa yazın lütfen

Kesinlikle estee lauder double wear . Ben 1.5 yildir kullaniyorum ve inanilmaz memnunum:)

mac prolong wear benim en sevdiğim kapatıcım. kapatıcıda 2 özellik ararım. ilki çok iyi kapatması, ikinciisi de çizgilere dolma yapmaması. mac prolong wear bu iki özelliğide yerine getiriyor.

mac prolong wear bence cok kotu bır kapatıcı cızgılere doluyor cok cabuk sabıtlenıyor, goz altlarınıda asırı kurutuyor putur putur goruntu olusturuyor kiii altına resmen katman seklınde nemlendırıcı de surdugum halde... ben lorealın kapatıcısından okadar memnun kaldım kı normalde 30 tl cıvarı ındırımlerde stokluyorum 15 tl gıbı bır fıyata gelıyor.. su ana kadar kullandıgım en guzel kapatıcı

kızlar kapatıcı alıcam yardımlarınıza ihtiyacım var deneyip memnun kaldığınız kapatıcılar varsa yazın lütfen
öncelikle ne kadarlık bir bütçen var canım ona göre high end markalar ya da drugstore ürünler önerelim ve tabi cilt tipin de önemli :)

Maybelline inkini öneririm çok mükemmel kapatıyor ve çok doğal görünüyor. Özellikle sivilce izlerini.

öncelikle ne kadarlık bir bütçen var canım ona göre high end markalar ya da drugstore ürünler önerelim ve tabi cilt tipin de önemli :)
en fazla 30-40 lira verebilirim canım hassas ciltli olduğum için de öyle herşeyi kullanamıyorum

en fazla 30-40 lira verebilirim canım hassas ciltli olduğum için de öyle herşeyi kullanamıyorum
Loreal true match alabilirsin, gözaltın için ise açık tonda bir tanesini alırsın, sarı alt tonlu olduğu için hem kapatma konusunda iyi hem de aydınlatma konusunda iyi, cilt lekelerin için istiyorsan cildine yakın olan tonu alırsın o da gerçekten güzel kapatıcılık sağlıyor :)

Loreal true match aşırı dercee göz altmda çizgi çizgi duruyordu benim.

Mac prolongwear cok cok iyidir altına da iyi bir nemlendirici sürersen tadından yenmez. Ama daha uygun bir kapatici arıyorsan yuzdeki kizarikliklari sivilceleri vs kapatmak icin the balmin kapaticisi da cok iyi. Ben bazen the balmin kapaticisini goze corrector olarak uygulayip üstüne loreal true match kapatici uyguluyorum cok aydinlik ve sağlıklı bir görüntü oluyor.

Mac prolongwear cok cok iyidir altına da iyi bir nemlendirici sürersen tadından yenmez. Ama daha uygun bir kapatici arıyorsan yuzdeki kizarikliklari sivilceleri vs kapatmak icin the balmin kapaticisi da cok iyi. Ben bazen the balmin kapaticisini goze corrector olarak uygulayip üstüne loreal true match kapatici uyguluyorum cok aydinlik ve sağlıklı bir görüntü oluyor.
aynen the balm cok iiyidir çok yağlı oldugundan kuru göz altlarına iyi geliyor ama pudrayla sabitleyınce çizgiye doluyor pudraya bulaşma derim, illa sabıtlemek ıstıyorsan altına baz uyguala

yuksek kapaticilik; mac prolong, loreal true match, bobbi brown corrector, estee lauder double wear
az kapaticilik; rimmel match, essence likit olan, max factor likit olan, loreal lumi

X