Hangi Kredi Kartı Avantajlı?

Hangi kredi kartı?

• Ing Bonus Kart

OY: 0 0,0%
  • Hsbc Advantege Kart

• Asyacard

• Diğer.

• Ankete Katılan
    30

Morfo

Guru
Pro Üye
29 Kasım 2009
7.066
57
41
Kızlar, kredi kartı artık günümüzde bir yerde zorunluluk..Taksit imkanı sağlıyor ve tüm alışverişlerimizde kredi kartı dışında farklı seçenekler sunanan yerler bulmak çok ama çok zor...Mümkün olduğunca asgari seviyede ve kontrol altında gerçkelşetirmeye çalışsam da kullanmaktan ben de çok memnun değilim fakat başta da dediğim gibi, bir yerde zorunluluk..tek bir bankanın (garanti) iki farklı kartını kullanıyordum,biri atıl durumdaydı ( harcama yapmıyordum).fakat bankamın yıllık kart ücreti talep etmesi,benim pek çok itirazıma geri dönüş yapılmaması ve ilgisiz tarafları yüzünden kartımı iptal ettircem..:KK22:akabinde yeni bir kart çıkartmak istiyorum ki soruda tam bu noktada size hanımlar...siz hangi kredi kartından memnunsunuz? gerek müşteriye karşı yaklaşımları,ilgileri,gerekse külfetinin azlığı ve kullanım kolaylığı açısından...şimdiden teşekkürlerr:KK16:

bnm kredi kartım yok vkıfbanktan verdiler daha şifre bile almadım açtırmadım yani şifre almayınca da yıllık kullanım ücreti alıyorlarmı acaba kullanmıyorum kullanmıcamda kapattırmaya da üşeniyorum daha doğrusu korkuyorum . şimdi ben kapatıcam derim onlar beni ikna ederler falan kullanmaya die .:KK36: şimdide akbankın axses e internetten başvuru yaptım sonuç ne olsu bilmiyorum axses kullanmak isteyorum eşimin haberi yok tabi :KK14:

kullanmadığını bence kapattır derim..
çünkü bu kadar alınmış mahkeme kararlarına göre
onlar her ne olursa olsun ellerine tam bir yasal mevzuata
ait yazı geçmeden kart sahiplerinden kart ücreti almaya
devam ediceklerdir..ben kaç kere bana iadesini talep ettim
olmadı..bir miktar taksitli borcum var,bittiği zaman kartı iptal ettirip
hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum..

axess bana nedense itici geliyor,açıkçası hiç düşünmedim:26:
limiti aşağıda tutmak her zaman faydalı ve taksit sayısını az yapmak..
bu bağlamda eşlerle durum nasıl olur bilemiyorum:KK31:

avon temsilciliği yaptığım için axses taksit yapıyor iyi olur diye dü3şünüyorum tabi kullanmadan bilemicem daha hiç hayatımda kredi kartı kullanmaıdm dikkatli kullanmam lazım :2:

hmm....o zaman ayrıca bir temkinli ol derim..
özellikle taksit olayı tüketici daha çok harcamaya teşvik ediyor:26:

Canım eğer çalışıyorsan maaşını aldığın bankanın kredi kartı daha avantajlıdır. Çünkü o zaman kart aidatı almıyorlar. Benim bir tane kredi kartım var Vakıfbank world kart. Limitide az.

Canım eğer çalışıyorsan maaşını aldığın bankanın kredi kartı daha avantajlıdır. Çünkü o zaman kart aidatı almıyorlar. Benim bir tane kredi kartım var Vakıfbank world kart. Limitide az.

hmmm essem,çalışıyorum evet ama bankadan almıyorum ben:26:
yoksa iyiymiş o durum gerçekten...

kızlar...kimsenin kredi kartı kullanmadığına inandırmayın beni...:KK37:
bir derdim vara açsam popüler olurdu konum yahuu
:KK14:

Akbankla hiç sorun yaşamadım çok şükür kart aidatını da bi cümlemle iptal ettiler öyle biz size döncez falan yok :KK1:
Aslında banka personeli olduğum için worldcard ıma aidat hiç alınmıyo ondan da memnunum.
hem taksit seçenekleri de iyi oluyo bu iki kartın :KK53:

Akbankla hiç sorun yaşamadım çok şükür kart aidatını da bi cümlemle iptal ettiler öyle biz size döncez falan yok :KK1:
Aslında banka personeli olduğum için worldcard ıma aidat hiç alınmıyo ondan da memnunum.
hem taksit seçenekleri de iyi oluyo bu iki kartın :KK53:

finansta çalışan arkadaşıma sormuştum,benim kendi bankamdan karım yok dedi:KK9:
bir ara bankasyaya başvurdum ama ses soluk çıkmadı onlarda da..şimdi sanki işbankası cazip gibi:26:
ama emin değilim.....

teşekkürler tekrarr arkadaşım:KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
Maaşımı vakıftan aldığım için vakıfbank aidat ücreti almıyorlar.
şuanda bi sıkıntı yok ama garanti kadar bonusu ve avantajları yok.

Maaşımı vakıftan aldığım için vakıfbank aidat ücreti almıyorlar.
şuanda bi sıkıntı yok ama garanti kadar bonusu ve avantajları yok.

bonusun çok bir şey kattığını düşünmüyorum açıkçası,zira her şekilde çıkartıyorlar o parayı..mesela kart ücreti ödememek yerine kime bonus vermeyi öneriyorlarmış..zorla harcama yaptırmak bu..fakat avantajdan kastın mesela taksit imkanı falan mıdır?
teşekkürler yarıca katıldığın için:KK34:

aslında garantinin aidat ücreti daha fazla.bonusları ordan karşılıyorlar.
peşin fiyatına taksit imkanı,yada daha uzun takside bölüyor.aklıma bunlar geliyor.
Ve daha çok bonus birikiyor.ben yıllarca bonus kullandım.en sonunda aidat ödemek istemediğimi bildirip kapattırdım.
2-3 ay sonra müşteri hizm.bana dönüş yaptı.bu yıl kart aidatı almayalım.50 tlde bonus yükleyelim dediler.
ama kaç kere arandım.kabul etmedim.vakıftan aldım geç kaldınız ayrıca her ay kart aidatı ödemek istemiyorum dedim.
seneye bir daha arayın yardımcı olalım dediler.Yani her sene aidat ödememek için kapattırmak istiyorum diyecekmişim.
Uğraşamam dedim.

aslında garantinin aidat ücreti daha fazla.bonusları ordan karşılıyorlar.
peşin fiyatına taksit imkanı,yada daha uzun takside bölüyor.aklıma bunlar geliyor.
Ve daha çok bonus birikiyor.ben yıllarca bonus kullandım.en sonunda aidat ödemek istemediğimi bildirip kapattırdım.
2-3 ay sonra müşteri hizm.bana dönüş yaptı.bu yıl kart aidatı almayalım.50 tlde bonus yükleyelim dediler.
ama kaç kere arandım.kabul etmedim.vakıftan aldım geç kaldınız ayrıca her ay kart aidatı ödemek istemiyorum dedim.
seneye bir daha arayın yardımcı olalım dediler.Yani her sene aidat ödememek için kapattırmak istiyorum diyecekmişim.
Uğraşamam dedim.

ben işte kartımı kapatın o zaman dediğim de " hay hay " dediler....yani aidatı kabul etmiyorsanız kapatın gitsin!
satışlarının çok yüksek olması onlara ayrıca bir özgüven vermiş belli...hiç bir şekilde müşterinin istekleri önemli değil.inter şubesi
aracılığı ile ,defalarca mail gönderdim...bir tek cevap dahi gelmedi....kalan borcum bu ay biticek bir kartım da derhal kapattırcam..:KK20:

canım eskiden garantide borcun bitmeden kapatabiliyordun.ben kart aidat bedeli gelmeden kapattırmak için aradım.
kapatamassınız borcunuz bitmeden dediler.2-3 ay vardı ve borcum bitmeden kapatmadılar aidat ücretide geldi.aidat ücretinin
yansıdığı aydan itibaren alışveriş yapmadığım için de geri ödediler aidat ücretini.iptal ettirdim,kart çıkarttırdım.ta kaç ay sonra aradılar
gelin tekrar açalım diye.Halbuki kapattırmadan önce kaç kere aramıştım müşteri hizm.lerini.

canım eskiden garantide borcun bitmeden kapatabiliyordun.ben kart aidat bedeli gelmeden kapattırmak için aradım.
kapatamassınız borcunuz bitmeden dediler.2-3 ay vardı ve borcum bitmeden kapatmadılar aidat ücretide geldi.aidat ücretinin
yansıdığı aydan itibaren alışveriş yapmadığım için de geri ödediler aidat ücretini.iptal ettirdim,kart çıkarttırdım.ta kaç ay sonra aradılar
gelin tekrar açalım diye.Halbuki kapattırmadan önce kaç kere aramıştım müşteri hizm.lerini.

en geç yarın ben de kapattırcam hayırlısıylaa:KK52:
şu ankete biraz katılım olsaydı çok sevincektim:KK37:

Ben garanti bonus ve yapıkredi world'dan şaşmam diyen biri olarak, yapıkredi world diyorum garanti bankasından memnun kalmadığınız için.
İki kartta hemen hemen her marka ve mağazada anlaşmalı olduğu için taksit imkanları çok güzel. Online alışveriştede aynı şekilde.

Merhaba,

Kart aidat ücreti almayan bankayla çalışmanızı öneriyorum. Taksit yaparak vadeye bölen kartlar hem bizden aldıkları kart ücretiyle hemde kredi kartımızı kullandığımız firmalara yüksek vade farkı ekleyerek fazlasıyla kar ediyorlar bazen taksit yapmak için bizden de vade farkı talep ediyorlar. google'da ufak bir araştırma yaparsanız en çok kar eden bankaları görebilirsiniz. Devlet bankalarıyla çalışmanızı öneririm. Ferah boş şubeleri de oluyor bu bankaların, keşfedin :) birde müşteri temsilcisiyle sohbeti kurdunuz mu rahata erersiniz :) sadece kredi kartı değil tüm işlemlerinizi devlet bankalarından yapmanız ilerde komisyondan başınızın ağrımasını engeller.

bende yapı kredi play kart (world)

eşimde vakıfbank var finansbanktan ev kreedisi aldıgımız ıcınde ccard finansımız var

vakıfbank ve yapı kredi süper çok çok memnunuzz

yalnız card finans iğğrenc asla kımseye tavsıye etmıyorum 5 tl eksık yatırın gunlerce

farklı farklı ınsanalr arıyorlar her ay duzenlı yatırın bı ay gecıktırın hemen bloke koyuyorlar

card finanslarımız gold fakat kapattırıcaz su an kapalı zaten az borcu kaldı biticek

yapı kredi ve vakıf ise işi yerı maaş hesaplarımızla gelen kartlar ıksınden de sonuna kadar memnunuz :) tavsiye ederım

ayrıca ben ınternet uzerınden cok fazla işlem yaparım kartımdan yapı kredının sitesi bireysel işlemlerım için

fatura olsun havale olsn çok kullanıslı ayrıca her teknık veya sıfre sorununda ben telefona uzanmadan

arıyrolar ve biraz ınce şifrenız blokelendı bilginiz dahılındemı diye soruyolar egr yapamazsanz gene arayıp

yardımcı oluyoalr cok sevıom :KK70:

bende yapı kredi play kart (world)

eşimde vakıfbank var finansbanktan ev kreedisi aldıgımız ıcınde ccard finansımız var

vakıfbank ve yapı kredi süper çok çok memnunuzz

yalnız card finans iğğrenc asla kımseye tavsıye etmıyorum 5 tl eksık yatırın gunlerce

farklı farklı ınsanalr arıyorlar her ay duzenlı yatırın bı ay gecıktırın hemen bloke koyuyorlar

card finanslarımız gold fakat kapattırıcaz su an kapalı zaten az borcu kaldı biticek

yapı kredi ve vakıf ise işi yerı maaş hesaplarımızla gelen kartlar ıksınden de sonuna kadar memnunuz :) tavsiye ederım

ayrıca ben ınternet uzerınden cok fazla işlem yaparım kartımdan yapı kredının sitesi bireysel işlemlerım için

fatura olsun havale olsn çok kullanıslı ayrıca her teknık veya sıfre sorununda ben telefona uzanmadan

arıyrolar ve biraz ınce şifrenız blokelendı bilginiz dahılındemı diye soruyolar egr yapamazsanz gene arayıp

yardımcı oluyoalr cok sevıom :KK70:

Kredi kartını kapatmak için borcunun bitmesini beklemene gerek yok ki kartını kapatıp taksitlerin bitene kadar borcunu ödemeye devam edebilirsin. bddk'nın sitesine girip ilgili kanunu okuyabilirsin.

X