Hangi kredi kartı puan biriktirmek için??

World ödemelerini atm den yaparsanız puan veriyor.
örneğin: 1.000 (bin lira) 10 puan çok az ama damlaya damlaya göl olur.
Bankaların kendi pos makinalarından çekilen paralar puan getiriyor kısaca.

world play card ayrıca yaptığın alışverişe göre puan haricinde kontör veriyo her ay

bonus derim,tek geçerim. bende finansbankın da kredi kartı var mesela, çok azar azar biriktiriyo puanları, ona göre garanti bonus kartım baya çok biriktiriyo

3-5 tl puan kazanmak için yüzlerce bin tl harcama yapmak gerek.
Kredi kartını bana satarlarken yılllık ücreti 30 tl ama sen kazandığın puanlarla onu ödersin dedi.
Kartı 5 yıl önce aldım her ay en az 100 tl hercama yapıyorum ve toplanan puan 19 tl :KK37:
Taksitli alışverişlerde puan vermiyor Axess

Bonus'tan önce dikkat edilmesi gereken yıllık kart işletim ücreti altında alınan para hangisinde daha düşük. Böylesi daha güzel bonus :)

en az puan kazandıran finansbank
en cok kazandıran maksımum ıs bank sımdıye kadar cok sey aldıgım kazandıgım puanlaırımla yaptıgım harcamının karsılıgıını verdıgını dusunuyorum

Kesinlikle world play card bayanlar...Hem çok puan kazandırıyor, hem her ay en az 20 TL 'lik Turkcell kontor yüklüyor.Her markada kapmayaları var, çok avantajlı...Tabi ki abartmadan kullanmalı :) Ben de eski bankacıyım bütün kartların özelliklerini biliyorum ama çok kart kullanma taraftarı değilim, ailecek tek ortak kartımız var o da world play card. Çok memnunuz :)

X