Hangi Mama Sandalyesi?

kızlar mama sandalyemizi aldık çok güzel ve çok rahat biraz pahalı ama olsun peg pregodan aldık tavsiye olunur fotolarını koymak isterdim belki daha sonra şuan koyamıyorum

Kızlar kesınlıkle chıcco polly i onerırım arastırdık bayag danıno cok pahalı bıde o daha cok 6 aya kadar kullanıslı gıbı kuması falan cok uygun deıl bence ,chıcco nun magıc polly ıse bıraz dar gıbı ılerısını dusunursek 3 yas gıbı chıcco polly nın sırt kısmı daha genıs bıde odul almıs bı mama sandalyesı ,ben bunu aldım daha ucuz bı mama sandalyesı bakmayın cunku hergun kullanacagımız bısey kumasının leke tutmamasıda lazım, bunu kullanan arkadaslarım cok memnun,

merhaba kasım anneleri a.s.,
geçen hafta sonu bebeğimin kontrolü vardı, doktorumuz nihayet meyve suyu ve pürelerine başlayabileceğimi söyledi, gerçi bi süredir başlamıştım ben zatenyerimseniben...özellikle meyve pürelerini ve kaşık mamalarını(tahıllı pirinçli, muhallebi vs.)verirken yatırmamam gerektiğini ve bir mama sandalyesi kullanmam gerektiğini söyledi...bebeğim doğmadan bi sleeper almıştım, bilirsiniz dondolinonun bi çeşidi elektrikli...önünde mama tablası var ama masa seviyesine yükselmiyo, onu kullanırım diyordum ama doktor masa seviyesinde olmasının iyi olacağını hatta artık öğünlerde uyanıksa yemek biz yemek yerken bizimle oturmasını söyledi...

ayy çok uzattım galiba, yani şimdi mama sandalyesi bakıyorum bi kaç gün içinde karar verip alıcam, sizler aldınız mı? konuyla ilgili önerilerinizi yazarsanız sevinirim...chicco poly macig düşünüyorum ama kararsızım...alıp kullanan var mı?
sevgiler

bende istiyorum mama sandalyesi ama bu kız çok masraflı yahu.

birde alınca 2 ay sonra izne gelicez her eşyasını getiremeyeceğim napsam bilmiyorum.Almama belki.
aslında bir arkadaşım söz vermişti ama bidaha ses çıkmadı:)

offf masraf gerçekten hiç bitmiyor darkçım.çok pahalı mama sandalyeleri.çok ucuzuna baksan,o da içine sinmiyor.bilmiyorum valla napıcaz.ama gitgide ihtiyaç haline geliyor

bende de dondolino var, gerçekten çok kullanışlı, ama mama sandalyesi olarak kullanılabilmesine rağmen emniyet sistemi diğerleri gibi 5 noktalı olmadığından ben de bir mama sandalyesi arayışına girdim...yakın zamanda oto koltuğu aldığım için elimde 150 tl lik çek var, ben de jokerde storkun mama sandalyesine baktım, fena değildi, hem dondolino ile aynı firma, herhalde çok kötü değildir. Yine de ayrıntılı olarak bakıp almak lazım, hem pahalı hem de bir kere alınıp uzun süre kullanılacak...

chicco polly mama sandalyesi aldım çok memnunum şimdilik.çok güzel,şiddetle tavsiye ederim

bizim mamam sandalyemizde bu kızımın dedesi almış hediye olarak aslında ben chicco almayı düşünüyordum ama dedemiz lamış sağolsun ben gayet memnunum baby max kraftın ürünüymüş zatennnn

sebnem daha önce mama sandalyesi için tecrübelerimizi burada paylaştık.
arzu edersen buraya göz atabilirsin cnm

Sağolun kızlar..Kasım anneleri içinde arama yaptırabileceğimiz bir yer var mı ki? Başlık açarken tereddüt ediyorum ama açıkçası bu kadar yazışma içinde bulamıyorum..Kasım anneleri ne kadar hızlı böyle:)

ayıptır söylemesi biz süperizdir :hooray:

benim sıpa evde dondolinoda yiyo , dedesinin evinde de masada bizimle oturuyo bide resim eklim bari

konu baya arkada kalmış
ben bikaç model buldum onlar arasında kararsız kaldım varmı fikri olaaaaaaan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…