Elektrikli Süpürgeler Hangi marka ve model robot süpürge?

Tekrar güle güle kullanın. Kullanıp tecrübe ettikten sonra da yorumlarınızı bekliyorum ☺️
Ürün dün elime geçti.akşam eşim kurdu.ben bugün kullandım.ilk izlenimler ; açıkcası beklediğimin çok üstünde çıktı.hiç bir yere takılmadan süpürdü.ve şarjı da çok uzun gitti.ben kahvemi içtim o evi süpürdü😎🤩

Ürün dün elime geçti.akşam eşim kurdu.ben bugün kullandım.ilk izlenimler ; açıkcası beklediğimin çok üstünde çıktı.hiç bir yere takılmadan süpürdü.ve şarjı da çok uzun gitti.ben kahvemi içtim o evi süpürdü😎🤩
Güle güle kullanın ☺️
Peki kurulumu çok zor oldu mu?
Birde benim salonumdaki 2 halım ve oturma odamda ki 1 halım oymalı. Ekte ki gibi acaba oymalı halıları süpürmede sorun yaşanıyor mu ki?

Güle güle kullanın ☺️
Peki kurulumu çok zor oldu mu?
Birde benim salonumdaki 2 halım ve oturma odamda ki 1 halım oymalı. Ekte ki gibi acaba oymalı halıları süpürmede sorun yaşanıyor mu ki?

Çok teşekkür ederim.kuzenim de kullandığı için o destek oldu eşime.bir uygulama var Mi home diye onu indirip kurduk.İngilizce bir uygulama yarı Türkçe de var.ama öyle zor değil.
Benim de yatak odası halılarım oymalı.özellikle o odayı süpürürken çok gittim baktım.çok güzel ve temiz bir şekilde süpürdü.sıkıntı olmadı.

Çok teşekkür ederim.kuzenim de kullandığı için o destek oldu eşime.bir uygulama var Mi home diye onu indirip kurduk.İngilizce bir uygulama yarı Türkçe de var.ama öyle zor değil.
Benim de yatak odası halılarım oymalı.özellikle o odayı süpürürken çok gittim baktım.çok güzel ve temiz bir şekilde süpürdü.sıkıntı olmadı.
Eşim bilgisayar öğretmeni heralde becerir diye düşünüyorum ☺️
Çok iyi, oymalı halıda performansı düşer mi acaba demiştim ama sevindim.
Çok teşekkürler ☺️

Herkese merhaba. İlk defa konu açıyorum, forumu kullanmayı da pek bilmiyorum. Affınıza sığınarak, yardımlarınızı rica ediyorum.
Arkadaşlar ben bir türlü hangi marka ve model robot süpürge almalıyım bilmiyorum. Çok teferruat olduğu için anlamıyorum da pek. Bütçem de kısıtlı çok lükse kaçamam. Yani az uz para da değil, eşimi zar zor ikna ettim pişman olmak asla istemem. Aradığım özellikleri yazsam belki anlayan, veya kullanan tavsiye eden birine rastlarim ve hayır dualarımı alır. Şimdiden teşekkürler.

Evim dubleks yaklaşık 150 metrekare. 1 gün alt katı, 1 gün üst katı temizletme şeklinde uygularım diye düşünüyorum. Ama süpürgenin kafası karışır mı,nasıl bir yol izlemem lazım hiç bir fikrim yok.
Evimin heryeri laminant ve çoğu yeri halıl ile kaplı ve bu yüzden moplu almaya gerek var mı kararsızım.
Artilari eksileri ile kullananlar,tavsiye edenler etmeyenler fikirlerinizi rica ediyorum.
Bir bana cazip gelmiyor sanırım bu robot süpürge 🤔

Bende ayni fikirdeyim. Evi süpürünce hart hart haliyi kaziyarak süpüreceksin 😀😀 yeri yapışmıyor bile ama kullananlar çok memnun. Evimde hali olmasa bende alırdım. Ama robot süpürge videolari izliyorum çok mükemmel bir alet çok tatlı sen otur kitabini oku kahveni ic o evi süpürsün düşüncesi şahane ama temizliğine güvenemem dikey supurgeden farki yoktur temizlikte.benim arnica merlinim de aynı işi yapiyor 😀

Bende ayni fikirdeyim. Evi süpürünce hart hart haliyi kaziyarak süpüreceksin 😀😀 yeri yapışmıyor bile ama kullananlar çok memnun. Evimde hali olmasa bende alırdım. Ama robot süpürge videolari izliyorum çok mükemmel bir alet çok tatlı sen otur kitabini oku kahveni ic o evi süpürsün düşüncesi şahane ama temizliğine güvenemem dikey supurgeden farki yoktur temizlikte.benim arnica merlinim de aynı işi yapiyor 😀
Arada ucunu çıkarıcaksın süpürgenin,koltuk altı halı altı baza altı gireceksin😂 bilmiyorum belkide çok iyidir ama bana göre değil 😂

Bende almadan önce böyle düşünüyodum ama kullanınca fikrim değişti roidmi eve plus aldım 1 ay önce. ev sürekli temiz kalıyo günlük temizliğe ayırdığım vakti başka şeylere ayırabiliyorum kullandıkça iyiki almışım diyorum

irobot modelleri halıyı kazıyarak süpürür. Bu yüzden özellikle evinizde halı varsa düşünmelisiniz.

Arada ucunu çıkarıcaksın süpürgenin,koltuk altı halı altı baza altı gireceksin😂 bilmiyorum belkide çok iyidir ama bana göre değil 😂
Kamera navigasyonlu modeller koltuklar çok çok alçak değilse giriyor ve temizliyor zaten.

X