Saç Rengi ve Saç Boyama Hangi renk saçç !!!!

Lovemelove

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2016
87
29
32
Merhaba kızlar uzun bir süredir saçlarımı boyamak istiyorum ama ilk kez boyuyacagımm için cesaret edemiyorum ve renk konusunda kararsizim aklımdaki renk siyah gibi duran ama siyah olmayan bi renk olsun istiyorum esmer tenliyim

Merhaba kızlar uzun bir süredir saçlarımı boyamak istiyorum ama ilk kez boyuyacagımm için cesaret edemiyorum ve renk konusunda kararsizim aklımdaki renk siyah gibi duran ama siyah olmayan bi renk olsun istiyorum esmer tenliyim
Ilk defa boyama için siyah tonlardan kaçın çünkü başka renge zor dönersin koyu kestane falan yine çok kapalı kızıl dan zaten kaçın kahve tonları karamel ii gider esmerlere bide yaş kaç çok önemli

Uçlara mı komplemi
uçlara ama bir iki parmak değil. benim saçlarım omzumun biraz aşağısına geliyor. lacivertten maviye açılan yaptırmak istiyorum. ama sen ilk defa diyormuşsun. o yüzden iyi karar ver bence. bir de söylemeden edemicem. beyazın falan yoksa hiç bulaşma bu işlere. biraz daha sağlıklı saçların kalsın.

uçlara ama bir iki parmak değil. benim saçlarım omzumun biraz aşağısına geliyor. lacivertten maviye açılan yaptırmak istiyorum. ama sen ilk defa diyormuşsun. o yüzden iyi karar ver bence. bir de söylemeden edemicem. beyazın falan yoksa hiç bulaşma bu işlere. biraz daha sağlıklı saçların kalsın.
Aynen bende bu yüzden çok kararsızım beyazlar çıktıgında mecburen boyucam şimdi hiç boyamasam ama değişiklik istiyorumm :s

23 yasinda sac boyama hevesine bircogumuz kapilmisizdir. esas guzelligin dogallik oldugunu da aci tecrubeler ile ogrenmisizdir. L Lovemelove
bence pek ala iyi bir kesimle de degisim yakalayabilirsiniz. saclarinizi boyatmakta hacet gormeyin.

Sen sen ol saçını komple boyamaktan kaçın. Bir kere boyayınca onun arkası kesilmiyor, boşa yere hem saçının sağlığından olursun hem akıtacağın para da cabası... Kimyasal olarak zararlarından bahsetmeyeceğim bile...

Değişiklik istiyorsan saç uçlarında balyaj tarzı uygulamalar yapabilirsin ama komple boyatma derim, abla tavsiyesi...

Beyaz yoksa asla boyama! Saçlarından sıkıldıysan modelini değiştir. Abla tavsiyesidir :)

Esmersen çikolata kahve falan güzel durur. Yada aralara karamel ışıltı artırabilirsin.

esmersen çikolata kahve ya da kızıl kahve... sarışınsan kumral ya da turuncu karışımı renkler...

X