Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

bende bundan önce pantene kullanıyodum taki saçlarım röfleden yanmayana kadar saçlarım yandıkdan sona pantene bende bi işe yaramadı bende loreal elseve in şampuanını ve saç kremini kullanmaya başladım gerçekden çok işe yaradı çokda memnunum ama aslında kızlarr bence artık hepimiz doğal şampuanlara geçiş yapmalıyız örneğin tresan gibi onunda saçı kuruttuğunu duydum dorumu acaba kullanan varsa cevap bekliyoruuuuummmmm

Ben Aubrey Organics'in GBP'sini kullanıyorum. Organik, proteini filan dengeliyor. Kokusu bitki kokulu ama kuruduktan sonra sacinizin goruntusune inanamayacaksınız!! Fön filan gereksiz... Nefis bir sey. En kotu yani eczanelerde satilmasi:KK43:

Arkadaşlar yaklaşık 1 aydır Sebamed in şampuanını kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim

sebamed kullanıyorum en azından tahriş etmiyo diye düşünüyorum bundan önce de tresan kullanıyordum

bu arada tresanın yağlı saçlar için olanı evet kurutur sacı ama kuru saclar ıcın olanı kurutmaz hem tresanın sac kremı de var cok guzel kokuyo tavsıye ederım

bende pantene kullanıyorum ama bu sefer çok sıvı çıktı sanki ya sahte filanmidir nedir anlamadık acayip kepeklenme yaptı saçlarımızda :mymeka:

dove kullanıyorum çok memnunum bende...daha önce elidor kullanıyordum mahfetti saçlarımı :kızgın:

elidor bana da hiç iyi gelmedi yaaa hatır hatır oldu saçlarım nereye tararsam orda kalıo ağırlaştılar-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

pantene tabiki çoook memnunum çok şampuan denedim ama bu bir hariha saçların miissler gibi kokuyor ve yumuşacık ve parlak

ben de avon kullanıyorum tabi saç kremim de avon.aslında problemsiz bir saçım var ama bu yüzden her türlü şampuanı kullanabılıyorum.ama avondan memnunum değiştirmem

avonun şampuanlarının kokusu çok güzel oluyor
:icecream::icecream::icecream:

elidor kullandım pantene kullandım clear,schwarzkop, dove kullandım en beğendiğim clear oldu geçen sefer rejoice aldım fena değil

Saç dökülmesinden veya kepekten şikayeti olmayan kaç kişi var? Çare olması için kullandığımız şampuanların normalde kullandığımız şampuanlarla ortak noktası şu ki; her ikisi de “sodium lauryl ether sulfate” veya “sodium laureth sulfate” denilen deterjan maddesini içeriyor. (Bazılarında sodium yerine ammonium’a da rastlanıyor.)

Georgia Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin yaptığı bir araştırmaya göre bu maddeler göze, kalbe, ciğerlere ve hatta beyne nüfuz ediyor ve uzun vadede ciddi riskler oluşturuyor. Ayrıca saç dökülmesine, gözde katarakta sebep olabiliyor, çocukların gözlerinin gelişimini engelliyor, koruyucu yağ tabakasını soyarak cildin doğal korumasını devre dışı bırakıyor.

Peki şampuanı bırakıp sabuna dönmekle bu riskten kurtulabilir miyiz? Hayır, eğer marketlerde satılan endüstriyel sabunları kullanırsak yine bir sürü kimyasallarla muhatabız. (MIT, EDTA vb.) Ayrıca bir çoğu aslında gerçek sabun değil, sentetik deterjan maddelerinden oluşuyor.

Benim saçlarım röfleli ve cok kuru elektriklenmeside cabasıydı:KK43: gliss sarı argan ve shea yagı sampuan ve saç kremini kullanıyorum cok memnunum yumuşacık oluyo saclarım ve parlıyo kuru ve işlem görmüş saçlılara tavsiyemdir.::)

elseve kırılma karşıtını deniycem ben de... kullananlar memnun kaldınız mı ??

otocı 10 bitkili kullanıyorum ,yeşil sişede olanı.çok memnunum.
saçlarım boyalı olmasına rağmen yumuşacık :))))
bu şampuanı tavsiye eden aylin 86 ve mavikelebek arkadaşlarıma çok teşekkür ederim a.s.a.s.a.s.

Pantene Bnmkini Döktü.yiillarca Kullanmiştim.saçimi Oryal çok Yipratti Tekin Acardan Aldim Ama Hala Berbat.kestirmek De Istemiom.body Shoptan Mi Alsam.
Uzatmak Istiom üstelik Naapyyyym?

saclarınız iyi olsun diye ugrasırkene kimyasala boguyosunuz. dogal sampuan ve bitkisel yaglar alın cok iyi geliyo.
www.naturelim.com burda var bisürü cesit

ben yıllardır rejoıce kullanıyorum.çok memnunum.hatta gittiğim kuaförler bile şampuanımın markasını soruyorlar.

X