Günlük Kombinler Hangisi daha guzel?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...
Evet. Benim ilkgenclik yıllarımda(milenyum) got çatalı görünen pantolonlar giyer, kasları incecik tel şeklinde alırdık. Şükür bitti o iğrenç dönem:)
Ama ben yüksek bel pantolonlari çok seviyorum ya, üstüne de crop - crop kazak....hem çok açık değil, hem ince belini falan sergiliyorsun, güzel hissediyorsun. Hem de eğil kalk otur çömel, frikik vermiyosun😂
Kesinlikle,inşallah o düşük bel rezaleti tekrar geri gelmez.Bir de o dönem yüksek belli pantolon bulmak mümkün değildi🙂.

Kesinlikle,inşallah o düşük bel rezaleti tekrar geri gelmez.Bir de o dönem yüksek belli pantolon bulmak mümkün değildi🙂.
Şimdi de erkeklerde aşırı dar pantolon modası var. Benim Rus sevgilim mağaza mağaza gezip giyecek güzel normal pantalon bulamayınca bana sormuştu 'turk erkekleri neden gay gibi giyiniyor?' diye 😂 o günden sonra dikkat ediyorum, cidden tayttan beter dar pantolon giyen erkek çok. İnşallah onların modası da geçecek 😅

Şimdi de erkeklerde aşırı dar pantolon modası var. Benim Rus sevgilim mağaza mağaza gezip giyecek güzel normal pantalon bulamayınca bana sormuştu 'turk erkekleri neden gay gibi giyiniyor?' diye 😂 o günden sonra dikkat ediyorum, cidden tayttan beter dar pantolon giyen erkek çok. İnşallah onların modası da geçecek 😅
Ayy evet düdük gibi oluyorlar.Eşime de zor pantolon buluyoruz.Cidden birşeyin yakışmadığını bile bile sırf moda diye giyilen şeylere uyuz oluyorum.Keske 70'ler de yaşasaydım,o yıllar mükemmel bence🙂.

Haydaaaa ,niye kimse beğenmemiş ki?
Acikmavi ispanyolpaca olan bence çok güzel. Crop kazakla giyersin.

*Sen yine de benim önerimi çok şeyapma,modadan kombinden hiç anlamam
Bu ara çok moda ispanyol paça,boru paça pantolonlar. Neden kimse beğenmemiş bende anlamadım? 😄

X