hangisi daha iyi açık ameliyat mi kapali mi

mfk2012

Keyfi Yolunda ;)
Kayıtlı Üye
22 Mart 2014
84
16
Merhaba kızlar 24 nisanda burun ameliyatı oluyorum ama bir türlü karar veremedim açık mi kapali mi diye sizlerinde fikirlerinizi alabilirmiyim
Hangisi sizce daha iyi sonuç veriyor
Teşekkürler şimdiden:)

canım buna en iyi doktorun karar verir, bazın burun tiplerinde açık ameliyat gerekiyo bazıların da kapalı.. ama kapalı olanlar daha kolay iyileşiyo diye biliyorum ben
22 nisanda on gorusmem var doktorumada
Sorucam tabiki ama.bi deneyim sahibi olanlarlarddan fikir almak istedim bende öyle duydum çabuk iyilestigjni ama açık burun ameliyatida daha iyi sonuç aliniyormus kısmet bakalim hayirlisi olsun sağol cevabın için canım:)

Merhaba kızlar 24 nisanda burun ameliyatı oluyorum ama bir türlü karar veremedim açık mi kapali mi diye sizlerinde fikirlerinizi alabilirmiyim
Hangisi sizce daha iyi sonuç veriyor
Teşekkürler şimdiden:)

ona doktor karar veriyor benim açık olacaktı sonra bi anda kapalı oldu çünkü açıcak kadar büyük bir işlemin yoktu dedi.
kapalı olduğu içinde çok memnunum hiç şişim olmadı narin bir iş çıktı hani hırpalanmıyorsun.

ona doktor karar veriyor benim açık olacaktı sonra bi anda kapalı oldu çünkü açıcak kadar büyük bir işlemin yoktu dedi.
kapalı olduğu içinde çok memnunum hiç şişim olmadı narin bir iş çıktı hani hırpalanmıyorsun.

Hmm o zaman on görüşmeyi beklemem gerekiyor teşekkür ederim kızlar:)

doktordan doktora değişir kapalı olacaksan parayı gözden çıkarıp en iyi doktora olcaksın yok açık olmak istersen tecrübeli bi doktor ortalama fiyata rahatça yapar kapalı veya açık arasında bi tek burun ucundaki kesik olmuyor o kadar arada bi uçurum yok canım :)

X