Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Hangisi Sizin Salonunuz?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

CanEs

ÇoK MutluyuM
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
2.206
1.933
34
Modern

Ferah, aydınlık, komforlu, sade ve şık bir salonmu sizi yansıtıyor? Kullanacağınız yalın, fonksiyonel ve keskin hatlarda ki mobilyalar ile natural tonlarda ki objeler ve dekoratif eşyalarla salonunuzda modern çizgileri yakalayabilirsiniz.

ev_7.jpg

Vintage
Yalın fakat çarpıcı detaylarla süslenmiş olan bu salon mu sizin? Yenilenerek kullanılan eski sade ahşap mobilyalar, natural dokunuşlar üzerine çarpıcı renklerde ve desenlerde ki tekstil ürünleriyle ve antika objelerle salonunuz da seçkin ve şık bir hava yaratabilirsiniz.

ev_1.jpg

Etnik
Sıcak, rahat, eskinin cazibesi ve ince detaylar bana göre diyorsanız bu salon tam sizlik!Eskitilmiş mobilyalar, el yapımı objelerbirbirinden farklı desenler ve işlemeler, sıcak baharat renklerieviniz de egzotik bir hava yaratacak salonunuzdan çıkmak istemeyeceksiniz.

etnik.jpg

Country
Kent yaşamının stresli, yoğun ve tempolu yaşantısından uzak kalıp sıcak, samimi ve dingin bir ortam arıyorsanız bu sizin salonunuz;Ahşap mobilyalar, deri döşemeler, yöresel objeler ve ferforje detaylar ile evinizde bu rahatlatıcı ortamı oluşturabilirsiniz.

ev_2.jpg

kesinlikle modern ferah karışıklığı hiç sevmem açık açık olcak ferah olcak heryer

benim için vintage
çok ferah görünüyor,tabii beyaz ve temizliği zor

benim salonum modern ve çok rahat , öyle karışık renkli zıt tonlarda , tıkış tıkış bir ev sevmiyorum. eşyalarımın ve objelerimin renk tonlarının uyumu benim için önemli bi ayrıntıdır.

modern karısık olmayan ferah sade ama
derı sıyah koltuklar beyaz halı sıyah yemek odası takımı ama asırı sade olanlardan derı sandalyeler abartı olmayan susler salonumda ancak bunlar olabılır

modern seviyorum ama suanki salonum çok sıradan allah nasip ederse kendi evimde modern çizzgilere yer vericez beyimnen

benim salonum bu tarzların hiç birini tam olarak yansıtmıyor,

şu an kullandığım eşyalarda modern ve rahat,ama taşındıktan sonra tasarlayacağım salon daha yalın ve şık olacak...

bana bu resimdeki tarzda modern salonlar çok soğuk geliyor. etnik veya country olabiir.

tek seçenek belirtmemiz gerekirse etnik diyorum.

kızlar hıcbırı dıyecegım neden mı en sondakınnı bıraz begendım onunda perdesı kotu

X