Hanımlar çok acil fikirlerinize ihtiyacım var

mrv_2020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
16
6
34
Merhaba hanımlar,
3,5 aylık evliyim. Adetim 8 gun gecikti. Ve iki gün önce yaptığım iki hamilelik testimde pozitif çıktı. Son adet tarihine göre hesaplama yaptm. 5+3 günlük hamile gözüküyorm kısmetse.
Bu hafta kan testi yaptıracağım. Ve nasıl bi yol izlemem gerektiğini bilmiyorum.
Suan aile hekimine gitmem yeterli mi yoksa hastaneye mi gitmeliyim?
Yardımcı olursanız çok sevinirim 🥰

Merhaba hanımlar,
3,5 aylık evliyim. Adetim 8 gun gecikti. Ve iki gün önce yaptığım iki hamilelik testimde pozitif çıktı. Son adet tarihine göre hesaplama yaptm. 5+3 günlük hamile gözüküyorm kısmetse.
Bu hafta kan testi yaptıracağım. Ve nasıl bi yol izlemem gerektiğini bilmiyorum.
Öncelikle aile hekimine gidip kan vermelisiniz ,2 güne bir beta değerinin artışını gördükten sonra o değer 1500 leri geçince hastanede keseyi gorebilirsinjz

Merhaba hanımlar,
Kadın doğuma git canım kan tahlilleri yaptır dr vitamin felan vere bilir aile hekimi zaten sadece beta bakar sen direk kadın doğuma git

X