hanımlar evli bir bayan olarak kaslı bir spor hocasına AŞIK OLDUM

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kaslı spor hocaları hep çok seksidir zaten.
Devam edeceksin tabi kiii dostuuumm. Senin gibi alımlı çok güzel bir kadın kaslı spor hocasıyla yatmalı tabikide. Sakın kaçırma kaslı spor hocasını.

Kaslı spor hocaları hep çok seksidir zaten.
Devam edeceksin tabi kiii dostuuumm. Senin gibi alımlı çok güzel bir kadın kaslı spor hocasıyla yatmalı tabikide. Sakın kaçırma kaslı spor hocasını.

oRsbuca biLmiorm bén béLLLi!!!
az aDM oLn yanıq qaRıLar.

Son düzenleme:
Öff beyenmedim, azcık kaynana görümce falan olsaydı daha eğlenceli ve inandırıcı olurdu, mesela evli ve beş çocuklu görümcenda aynı hocaya aşık olsaydı, siz sonra görümcenle hoca yüzünden saç saça birbirinize girseydiniz falan, sonra kaynana görümceni destekleseydi sipor hocası kızımın olacak diye :KK70: :KK70:te Allah'ım ne yazdım ben ya :KK70::KK70:

Son düzenleme:
hanımlar ben evli ve 4 çocuklu bir kadınım.m çocuklarım 10-15 yaş aralığında. anlaşılacağı üzere mutlu bir evliliğim yok. bu mutzuzluğumu biraz azaltsın diye spora başlamak istedim. kocam izin ver di. ve bende başladım. kocam hocanın kadın olmasıu şartıyla kabul etmişti ve kaydımı yaptırdım. kadın hocanın dersine girmemiz gerekiyordu ama o gün o hoca rahatsızlandığı için gelememiş ve biz de mecbur erkek bir hocanın dersine girdik. ve adamı ilk gördüğüm an tüm duygularım sanki yıllaaar yıllaarr sonra yeniden alevlenmişti. içimde gerçek bir ateş hissettim. ilgi çekici bir kadınımdır. 4 çocuğa rağmen hiç vücudumu salmadım ve hep çok güzel kaldım. zaten maddi durumumuz da yerindedir. kocamın bir şirkette iyi bir makamı var. onun derslerine girmiyordum ama spor salonunda karşılaştığımızda hep bakışıyorduk. kendimi ona bakmaktan alıkoyamıyordum. ona daha büyük bir tutkuyla bağlanmaya başladım. bu süre zarfında kocamla aramızda hiçbir şey olmadı. bana yaklaşmıyordu bile. ve o adam ona karşı olan ilgimi anlamış olacakki bir gün ben soyunma odasında yalnızken yanıma geldi. soyunuyordum ve üzerimde sadece iç çamaşırlarım vardı. içeride sadece benim olduğumu biliyor olacaktı ki bir anda soyunma odasına daldı. beni o halde görünce uzun uzun baktı ve seninle konuşmalıyız galiba dedi. giyinmemi beklediğini söyledi. giyinme odasında oturduk konuştuk ve onun da bana ilgisi olduğunu söyledi. ve ben o günden birkaç hafta sonra bazen spor salonuna diye çıkıp onun evine gidiyordum. ve haftalar sonra sadece onun evine gider oldum. kocam hiçbir şeyin farkında değildi. zaten benimle de ilgilenmiyordu. kocama aşık değilim ama onu seviyorum, benim için iyi bir eş ve çocuklarımın babası. ama spor hocasına da deli gibi aşığım. ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. ne olur bana bir yol gösterin. çok arafta kaldım. ve bu araftan çıkamazsam her şey çok kötüleşicek. ne yapıp edip bir karara varmam gerekiyor. sizce ne yapmalıyım?
Abisi Sen git senaryo yaz sat bir iki erotik film yönetmenlerine 😂😂😂😂delliuu piiisss sapikkkk

Kaslarına aşık oldunuz galiba 😁 bende severim kası😂 Kocanı bırak, adamda seni almaz zeten, bir güzel ortada kal🤦4 cocuk umrunuzda olmasın çünkü kaslar daha önemli 🤷

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X