Hanimlar hamilemiyim sizce

Eda1905

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2020
171
57
23
Hanımlar geçen ay kimyasal bi gebelik geçirdim malasef daha sonra yumurtlama testi yaparak değerlendirdim ve şimdi diğer hamileliğinde olduğu gibi sağ bacağım çok agridi kaşık ve sol tarafim cok ağrıyor nefes akşınca batıyor canım yanıyor sabahları da mide bulantısı var gun içinde de bide çoğu seden tiksinti geldi geçenlerde biraz hastalandım ondandır dedim ama herşeyden tiksinti geldi ve sadece hamileliğinde yaşadığım kahverengi sulu beyaz akıntı geliyor hatta adet oldum sanıyorum ama daha 2 gun var test yaptım çıkmadı sizce gebelik olabilir mi bide geçen gun karnımın altı taş gibiydi arada sıcaklanma da yaşıyorum

Merve

Nefesim ellerine hasret kalmış besbelli 🐣
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.327
89.632
29
Bu kadar belirti varken testte çıkmaması imkânsız. Çünku tüm bunların gebelikte olması için 5. Haftayı bile devirmek lazım.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 171 gün kaldı.

Önümüzdeki 3 gün içinde bebeğinizin ayak tırnakları, tırnak yataklarından çıkmaya başlayacaklar. Bebeğinizin bacakları uzadı ve daha gelişmiş durumdalar. Kış aylarında, özellikle ısınmak için kuru hava kullanılan ortamlarda, kendinizi sıkışık, sıkıntılı hissedebilirsiniz. Soğuk algınlığı ve burun tıkanıklığı olduğu zamanlarda da aynı şekilde kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Bebeğinizin hareket ettiğini hissetmeye başlayabilirsiniz. Ama 20 nci haftaya kadar bebeğinizin hareketlerini hissetmemeniz normaldir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Hhfnkuf

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
443
255
Hanımlar geçen ay kimyasal bi gebelik geçirdim malasef daha sonra yumurtlama testi yaparak değerlendirdim ve şimdi diğer hamileliğinde olduğu gibi sağ bacağım çok agridi kaşık ve sol tarafim cok ağrıyor nefes akşınca batıyor canım yanıyor sabahları da mide bulantısı var gun içinde de bide çoğu seden tiksinti geldi geçenlerde biraz hastalandım ondandır dedim ama herşeyden tiksinti geldi ve sadece hamileliğinde yaşadığım kahverengi sulu beyaz akıntı geliyor hatta adet oldum sanıyorum ama daha 2 gun var test yaptım çıkmadı sizce gebelik olabilir mi bide geçen gun karnımın altı taş gibiydi arada sıcaklanma da yaşıyorum
Hamile kalabildin mi canim