Harlem Shake Harlem Ney??????

Artık şarkı sözü bulamıyorlar!!!

• Yeni teknolojiyle birlikte hergün daha da gelişiyor..

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
  • Anket Kapalı .

huzurem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
114
5
selam kızlar bu topiği açtım niye bi sorun?ya bu harlem shake de neyin nesi?:KK47:ayy merak ettim dedim anlamı ne acaba sözlüklerde bile yazmıyor.Sadece yeni akım yazmışlar:KK19::KK19:böyle sürekli saçma saçma dans ediyorlar:KK37::KK53::KK53::KK64::KK64::KK53::KK66::KK66::KK66::KK66::KK53:bi yerdede yazıyorki abazan ruhların dışa vurumu:18::18:nasıl yani anlamadım:KK14:hadi tamam ganggam style çocuklar sevdi güzel güzel oynadılar 7'den 70'e :21:ehh tamam da harlem shake:KK52:korkuttu beni..niyemi yıl 2013 klip belli 20 yıl sonra evlatlarımıza nasıl müzik dinleticekler acaba:KK53: sizide düşündürmüyo mu?:KK14: yorumlarınızı bekliyorum canlar,:KK14: En Büyük KK

Çok fazla müptelası değilim ama içini kaynatıyor insanın sanki :)en beğendiğim ise

[video=youtube;pRYBPV3-ACQ]http://www.youtube.com/watch?v=pRYBPV3-ACQ[/video]

Oğuzhan Uğur modellerinden biri :))
[video=youtube;7_X7txwsIZc]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=7_X7txwsIZc&feature=endscreen[/video]

selam kızlar bu topiği açtım niye bi sorun?ya bu harlem shake de neyin nesi?:KK47:ayy merak ettim dedim anlamı ne acaba sözlüklerde bile yazmıyor.Sadece yeni akım yazmışlar:KK19::KK19:böyle sürekli saçma saçma dans ediyorlar:KK37::KK53::KK53::KK64::KK64::KK53::KK66::KK66::KK66::KK66::KK53:bi yerdede yazıyorki abazan ruhların dışa vurumu:18::18:nasıl yani anlamadım:KK14:hadi tamam ganggam style çocuklar sevdi güzel güzel oynadılar 7'den 70'e :21:ehh tamam da harlem shake:KK52:korkuttu beni..niyemi yıl 2013 klip belli 20 yıl sonra evlatlarımıza nasıl müzik dinleticekler acaba:KK53: sizide düşündürmüyo mu?:KK14: yorumlarınızı bekliyorum canlar,:KK14: En Büyük KK

Haklsın haklı olmaya ama teknoloji ilerledikçe daha neler uçup gidecek ve yarına kalmayacak bakalım:KK50: biz yinede bu bölümde yani müzik kutusu'nda elimizden geldikçe eski olanı yenilere tanıtmaya özen gösteriyoruz ama dinlerlermi dinlemezlermi bilemem:44:

Çok fazla müptelası değilim ama içini kaynatıyor insanın sanki :)en beğendiğim ise

[video=youtube;pRYBPV3-ACQ]http://www.youtube.com/watch?v=pRYBPV3-ACQ[/video]

füsun demirel şu dünyadaki en tatlı kadın ya bayılıyorum ona her haline :)

bi de bu harlem shake i hep duyuyorum ama izleyemedim youtube a baktım bir sürü video var. bu harlem shake grup falan mı gerçek orjinal videosu hangisi *

Harlem Shake'in kökeni 1981 yılına dayanıyor.
New York'un Harlem mahallesinin "Al Bm" ismiyle bilinen bir sakininin keşfi olan dans "Gövdenin ve omuzların sallanmasına dayalı nevi şahsına münhasır bir üst vücut dansı" olarak tanımlanıyor.
Mucidinin ardından ilk önce "albee" olarak isimlendirilen dansın ünü mahallenin dışına taşınca Harlem Shake olarak bilinmeye başladı. Bu dansın popüleritesi 2001 yılında, New York'lu çeşitli hip hop sanatçılarının şarkılarında yer bulmaya ya da bahsi geçmeye başladığında en yüksek seviyeye ulaştı.

Harlem Shake, Baauer sahne adıyla tanınan Amerikalı müzik yapımcısı Harry Rodrigues'in 23 Ağustos 2012'de YouTube'a yüklediği şarkısının ismi.

kısaca bu bi şarkı adı ve özel bir dansı var ...saçmaca hareketler işte :KK53::KK9:

Haklsın haklı olmaya ama teknoloji ilerledikçe daha neler uçup gidecek ve yarına kalmayacak bakalım:KK50: biz yinede bu bölümde yani müzik kutusu'nda elimizden geldikçe eski olanı yenilere tanıtmaya özen gösteriyoruz ama dinlerlermi dinlemezlermi bilemem:44:

ozaman ben sana şöyle bir cevap verim canımcım:KK14:rahmetli neşet ertaş'tan yalan dünya şarkısı benim favorimdir.:KK9:(yen, üye olduğumdan eklenti hakkım yok henüz)

Jelibon vallahi slow slow açıyordum akşamı bir melissa bir de sen beni öldürünüz gülmektaen Allah ne muradınız varsa versin :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

X