HAŞİMATODAN dan kurtulanlar. Tedavi eden doktorlar

thh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2013
53
27
Haşimato tedavi edilebilen bir hastalık bunu biliyorum... lütfen haşimatodan kurtulan arkadaşlar hangi hekime tedavi olduklarını bizimle paylaşabilirler mi?? Ben izmirdeyim.
Lütfen canan karatay gibi insan sağlığına önem veren doktorları birbirimizle paylaşalım. Lütfenn...

Haşimato tedavi edilebilen bir hastalık bunu biliyorum... lütfen haşimatodan kurtulan arkadaşlar hangi hekime tedavi olduklarını bizimle paylaşabilirler mi?? Ben izmirdeyim.
Lütfen canan karatay gibi insan sağlığına önem veren doktorları birbirimizle paylaşalım. Lütfenn...
Tatlım bende 5 yıldır hashimato hastasıyım. Bunun tam bir tedavisi yok diye biliyorum. Ama 1 aydır glüten diyeti yapıyorum tavsiye ederim. Glüten çoğu hastalarda tetikliyormus çünkü...

Bnde de kaç senedir var hep ilaç kullanıyorm ve dr ömür boyu kullanıcaksın dedi :KK43:

Evet öyle maalesef. Dışardan hormon takviyesi almamız gerekiyor. Bizimki bize yetmiyor..
Yapcak bişy yok maalesef. :KK43: hayırlısı olsn. Bazı kişilerin bu kadar uzun sürmüyor. İlaçla durabiliyor düzelebiliyor. Ama işte bünyeden bünyeye fark var. Sizin anti tpo degeriniz kaç ?

Arkadasim doktor abiside doktor .Abisi kullanma hormonlari demis kullanmiyor .Ben belki 8 senedir hasimato hormon ilaci kullaniyorum .
Kolestrolum yuksek oldugu icin hastalik teshis edildi .
Hala hastalıgin etkileri devam ediyor ilacta birise yaramiyor bende .Kilolu degilim .
Hep yorgun hep yorgun....

X