Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Canım güzel olmuş. Benim de şişlerim indi şimdi daha güzel oldu
daha çok yeni.. zamanla inecek oturacak. biraz sabır gerektiriyor. zaten burnun oturması ve doğallığını kazanma süresi yıldır. eminim çok güzel olacaktır. :KK66:

arkadaşlar ben de burun estetiği için doktor araştırıyorum. cem bey'e ameliyat olanları eklemek isterim. kabul ederseniz sevinirim.

Merhabalar, 15 gün önce Cem hocaya burun ameliyatı oldum. bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve buradaki okuduklarım da bana yardımcı oldu. görüşmeye gittim ve hemen ameliyat günümü aldım. Şimdi burnumda yalnızca ten rengi bant var, bugün onu da alacak. Ameliyat sonrası hiçbir ağrı olmadı. Herkesin bünyesine göre şişlik ve morarma değiştiği için farkediyor tabi. Benim yüzümde hâlâ şişlik var ama işe bile geri döndüm, çok etkilemiyor. Burnum çok kemikliydi ve nefes problemim de vardı. bant üzerinden görünüyor minnacık oldu :)

Soru işaretiniz varsa mutlaka gidin görüşün derim. Cem hoca bu konuda gerçekten başarılı.

Merhabalar, 15 gün önce Cem hocaya burun ameliyatı oldum. bir arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve buradaki okuduklarım da bana yardımcı oldu. görüşmeye gittim ve hemen ameliyat günümü aldım. Şimdi burnumda yalnızca ten rengi bant var, bugün onu da alacak. Ameliyat sonrası hiçbir ağrı olmadı. Herkesin bünyesine göre şişlik ve morarma değiştiği için farkediyor tabi. Benim yüzümde hâlâ şişlik var ama işe bile geri döndüm, çok etkilemiyor. Burnum çok kemikliydi ve nefes problemim de vardı. bant üzerinden görünüyor minnacık oldu :)
Soru işaretiniz varsa mutlaka gidin görüşün derim. Cem hoca bu konuda gerçekten başarılı.

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. 1,5 yıl önce burun ameliyatı oldum Cem hoca'ma. Şuan kimse ameliyat olduğumu anlamıyor bile o kadar doğal duruyor ki.. Eski resimleri gördüklerinde inanamıyorlar değişime :) Burunun tam oturması ve esas şeklini alması 1 yılı buluyor.

Burnunuzun Harika olduğuna eminim çünkü harika bir doktorun sihirli elleri değdi... Siz birde 1 yıl sonra görün.. :)
Tekrar güzel günlerde sağlıkla kullanınız :)

Merhaba, öncelikle hayırlı olsun. 1,5 yıl önce burun ameliyatı oldum Cem hoca'ma. Şuan kimse ameliyat olduğumu anlamıyor bile o kadar doğal duruyor ki.. Eski resimleri gördüklerinde inanamıyorlar değişime :) Burunun tam oturması ve esas şeklini alması 1 yılı buluyor.

Burnunuzun Harika olduğuna eminim çünkü harika bir doktorun sihirli elleri değdi... Siz birde 1 yıl sonra görün.. :)
Tekrar güzel günlerde sağlıkla kullanınız :)

çok teşekkür ederim, sizin adınıza da çok sevindim :) zor şekle girecek bir burnum vardı ama Cem hoca başarıyla tamamladı :) yüzümün şişliği geçtikçe daha iyi hissediyorum kendimi.

o 1 yıl çabuk geçer umarım :))

Merhabalar burun ameliyatını olmak için tam 9 yıl bekledim ta ki cem hocayla tanışana kadar.öncesinde de birkaç doktorla görüşmüştüm buda öyle geçer diyerek gittim ve hemen ameliyat tarihini belirledikben ki iğneden bile korkan insan o ameliyat masasına yattım ve kendime geldiğimde hiçbir ağrım sızım yoktu.kendi kendime serum veriyolar ondan ağrım yok ama eve gidince ağrılarım başlıcak diye günümü zehir ederken taburcu olduğumda yazdığı ağrı kesiciyi bile kullanmadım ve 3 gün sonra(yani tamponlar alınınca)işe başladım.burda birçok yorum okuyodum ağrı yok sızı yok diye hadi canım ordan derdim hep.inanın bunları ben söylüyosam bu dünyadaki herkes çok rahat birşekilde ameliyat olabilir.son olarak tamponlar alınırken hiçbişey hissetmiyosunuz 2 sn de işlem bitiyo zaten.Bu arada şubatta ameliyat oldum çok doğal ve çok şeker bir burnum oldu.3 aylık olmasına rağmen yeni tanıştığım insanlar ameliyatlı bir burnum olduğunu asla farkedemiyolar çünkü yapaylık outdoğallık in umarım bu yazım ameliyat korkusu olan arkadaşlarımıza ışık olur.

Son düzenleme:
Sizin ikisi bir arada mı oldu ne kadar sürede toparlandınız

valla sorun olacağını sanmıyorum. cem hoca öyle dediyse güvenin. benim ne burun ameliyatımda nede göğüs ameliyatımda zerre ağrım olmadı. hiç bişiyde anlamadım. . ikisinide aynı anda çıkartacaksınız kurtulursunuz valla ben 8 ay arayla oldum. yanınızda biri olsun. yatarken ve kalkarken biraz sıkıntı çekebilirsiniz. 3 gün içindede toparlanmaya başlarsınız en geç. Hiç korkmayın cem hoca ya güvenin pişman olmazsınız. güzel haberlerinizi bekliyorum. haberdar edin lütfen :)

valla sorun olacağını sanmıyorum. cem hoca öyle dediyse güvenin. benim ne burun ameliyatımda nede göğüs ameliyatımda zerre ağrım olmadı. hiç bişiyde anlamadım. . ikisinide aynı anda çıkartacaksınız kurtulursunuz valla ben 8 ay arayla oldum. yanınızda biri olsun. yatarken ve kalkarken biraz sıkıntı çekebilirsiniz. 3 gün içindede toparlanmaya başlarsınız en geç. Hiç korkmayın cem hoca ya güvenin pişman olmazsınız. güzel haberlerinizi bekliyorum. haberdar edin lütfen :)
Çok teşekkür ederim inşallah rahat atlatırım gün yaklaşınca stres artıyor biraz morale ihtiyacım vardı :) haber vereceğim

Çok teşekkür ederim inşallah rahat atlatırım gün yaklaşınca stres artıyor biraz morale ihtiyacım vardı :) haber vereceğim

çok normal hepimiz yaşadık ama sonucu mükemmel oluyor unutmayın acılar geçici güzellik kalıcı. benim burun ameliyatımın üzerinden 2 yıl geçti meme de 17 mayısta 1 yıl olacak :)

X