Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

Sevgili Ayşeozz,
süreci bu kadar detaylı anlattığın için çok teşekkürler. ben de Cem Bey'e burnumdan ameliyat oldum ama henüz yeni. tam olarak 1 ay bile olmadı.o yüzden şu an hala ödemlerim şişliklerim ve uç kısmında acı var.büyük bir sabırla daha doğrusu sabırsızlıkla 6.ayı bekliyorum.keşke benim burnumda seninki gibi küçülebilse.ucu hiç inmeyecekmiş gibi geliyor.sana sormak istediğim şu; acaba senin burnunun derisi nasıldı? yani kalın derili,etli bir buruna mı sahiptin? yoksa problemsiz normal bir deri miydi? cevaplarsan çok sevinirim.bu arada ben genel olarak Cem Bey'in yaklaşımından memnunum ama burnum ile ilgili yorum yapmak için henüz çok erken..çünkü hala şişliklerim var hele de ucu.. bir de burnu kalın derili etli olmasına rağmen sonuçtan memnun olanlar da fikirlerini yazarlarsa çok sevinirim.
sevgiler..

Öncelikle çok geçmiş olsun.inşallah hızlı bi iyilesme dönemi geçirirsin.benim burnumun derisi kalındı ama çok deil.benim burnumun dısında yüzümdeki şişlikte geç indi çok sabır göstererek beklemen gereken bi süreçtesin.insan sabırsızlanıyor hemen sonucu görmek ıstıyor fakat zamanla sonuc ortaya çıkıyor.ben 3. ayımdan sonra artık sorun etmemeye başladım çunku kafama takıcak bı yanı kalmamıstı burnumun ödemler ve sızı yavaş yavaş geçiryor ve geçtikce şekli ortaya çıkıyor.1. ayımdakı resmımle suankı resmımı gostermek ısterdım.burnumun ucunda çok hafif uyusukluk var benımde hala 2-3 aya tamamen gecer dıye dusunuyorum. sen dert etme normaldır onlar zamanla geçicek.sabırla beklemeni tavsiye ediyorum kendini üzmeden

merhabaa kızlarr bende olalı iki hafta oluyoo ve bayagı bi şişliği indi ucu şişti tostoparlakk bişidii bendedim atel çıkınca bi cm de aşağı inerse berbat bi burun olacakk oysakii atel çıktıı şişlerimmm daha yeni inmeye başladıı ama çok enteresan benim burnumda kalkıklaşmaya başladı :KK70:DDD çok seviyorumm burnumuu cok cizel yapmışşşşşş tamm doğall bi burunn çıkıyo ortyaya dikişlerim daha düşmedi ama ikki hafta oldu sonuçtaa bide gözümn altnda hafif bi morlukk var dahaa yarın bantlarımıı aldırmaya gidicem bakalım cem bey ne diyycikkkk iyiki cem beye ameliyat olmıuşummm ekibine vee kendinee teşkkürler ediyorummmmmmm

Son düzenleme:
Öncelikle çok geçmiş olsun.inşallah hızlı bi iyilesme dönemi geçirirsin.benim burnumun derisi kalındı ama çok deil.benim burnumun dısında yüzümdeki şişlikte geç indi çok sabır göstererek beklemen gereken bi süreçtesin.insan sabırsızlanıyor hemen sonucu görmek ıstıyor fakat zamanla sonuc ortaya çıkıyor.ben 3. ayımdan sonra artık sorun etmemeye başladım çunku kafama takıcak bı yanı kalmamıstı burnumun ödemler ve sızı yavaş yavaş geçiryor ve geçtikce şekli ortaya çıkıyor.1. ayımdakı resmımle suankı resmımı gostermek ısterdım.burnumun ucunda çok hafif uyusukluk var benımde hala 2-3 aya tamamen gecer dıye dusunuyorum. sen dert etme normaldır onlar zamanla geçicek.sabırla beklemeni tavsiye ediyorum kendini üzmeden

Desteğin ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ve umarım ben de senin gibi bir gün desteğe ihtiyaç duyan arkadaşlara yardımcı olabilirim.insan bu tür durumlarda aynı şeyleri yaşamış kişilerin tesellisine ihtiyaç duyuyor.dediğin gibi zaman çok önemliymiş.bu süreç hiç de kısa bir süreç değilmiş.ameliyat olmadan önce herşey iki haftalık bir süreçte olup bitecek sanıyordum.biraz morarıp biraz şişip sonra da herşey bitecek zannediyordum ama meğer herşey ondan sonra başlıyormuş.sonuca hemen kavuşmak istiyor insan ve gerçekten bazıları hemen güzel sonuca kavuşuyor da..doktorumu başarılı buluyorum ama buna rağmen kendi sonucumdan hiç emin değilim.acaba aynı başarı bende de olcak mı merak ediyorum.sonucun güzel olacağını bilsem ya da şu anki halinden memnun olsam beklemek çok daha kolay olurdu.neyse zor ya da kolay beklemekten başka yapacak birşey yok.bakalım 3 ay ya da 6 ay sonra neler söyliycem ben de merak ediyorum vallahi..bilgilendirdiğin için tekrar teşekkür ederim.sevgiler...

Desteğin ve iyi dileklerin için çok teşekkür ederim ve umarım ben de senin gibi bir gün desteğe ihtiyaç duyan arkadaşlara yardımcı olabilirim.insan bu tür durumlarda aynı şeyleri yaşamış kişilerin tesellisine ihtiyaç duyuyor.dediğin gibi zaman çok önemliymiş.bu süreç hiç de kısa bir süreç değilmiş.ameliyat olmadan önce herşey iki haftalık bir süreçte olup bitecek sanıyordum.biraz morarıp biraz şişip sonra da herşey bitecek zannediyordum ama meğer herşey ondan sonra başlıyormuş.sonuca hemen kavuşmak istiyor insan ve gerçekten bazıları hemen güzel sonuca kavuşuyor da..doktorumu başarılı buluyorum ama buna rağmen kendi sonucumdan hiç emin değilim.acaba aynı başarı bende de olcak mı merak ediyorum.sonucun güzel olacağını bilsem ya da şu anki halinden memnun olsam beklemek çok daha kolay olurdu.neyse zor ya da kolay beklemekten başka yapacak birşey yok.bakalım 3 ay ya da 6 ay sonra neler söyliycem ben de merak ediyorum vallahi..bilgilendirdiğin için tekrar teşekkür ederim.sevgiler...[

Rica ederim ne demek istediğin soruyu sorabilirsin kafana takılan.şuanki halinden memnun olman imkansız.1 ay bile olmamış.daha önceden nasıl oluncağı bilinse keşke kimse hicbirşeyi dert etmez. güzel düşün güzel olsun..aklından olumsuzlukları at iyi güzel olcak burnum de git gide sende bunu aynaya baktıgında göreceksin.bende çok kafama taktım arkadaşımı artık çıldırtmıstım.şimdi diyorum boşuna endişelenmişim..

ben haziran ayında burun estetiği olmak istiyorum ve çok ciddi araştrma içindeyim..cem payaslı, emre ilhan ,barış çakır arasında karar vermeye çalıyorum fakat emin olamıyorum hatta kararsızlıktan ölmek üzereyim lütfen cem payaslı ile ilgili amaliyat olan arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

cem payaslıya amelyat olup memnun kalan ya da kalmayan var mı? lutfen fıkırlerınızı paylasın gercekten ıhtıyaıcm var karar vermem gerekıyo?

cem payaslıya amelyat olup memnun kalan ya da kalmayan var mı? lutfen fıkırlerınızı paylasın gercekten ıhtıyaıcm var karar vermem gerekıyo?

bende ameliyat oldumm çok memnunummm gidip bi görüşünnn o zamannn kafanızda şekillenecek zatenn

ben haziran ayında burun estetiği olmak istiyorum ve çok ciddi araştrma içindeyim..cem payaslı, emre ilhan ,barış çakır arasında karar vermeye çalıyorum fakat emin olamıyorum hatta kararsızlıktan ölmek üzereyim lütfen cem payaslı ile ilgili amaliyat olan arkadaşlardan fikir alabilir miyim?

bence yaz ayını seçme amalıyat ıcın çok bunaltıcı gecıyor.

Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz diye boşa dememişler.madem kafanda bir kaç doktor ismi var hepsinden randevu alıp tek tek yaptıkları burunlara bakın.asla popülariteye ya da ünvanlara aldanmayın.bir doktorun en garanti yöntemi yaptığı burunlardır.gidin ve hastalarına yaptığı burunları görün. tabi ameliyat derken burun mu kastettiniz bilemedim. artık ne yaptırmak istiyorsanız daha önceki hastaların resimlerini görün.böylelikle sizin istediğiniz tarza en yakın doktoru seçmiş olursunuz.Cem Payaslı ya ameliyat olan biri olarak açıkçası onun gösterdiği resimleri çok beğenmiştim.incelediğim ve çok güvendiğim bi kaç prof.ta ondaki gibi başarılı burunlar göremedim. haa benim burnumu soracak olursanız henüz 1 ay yeni oldu.açıkçası henüz tamamıyla içime sinmiş durumda değil.hala çok şiş..tam olarak karar vermek için 6.ayı bekliyorum.
ayrıca Ayseozz e kesinlikle katılıyorum.eger hele ki ameliyat burunsa yazın asla önermem.kışın bile o soğukta ateş basmıştı yüzümü ve gözlerimi.o soğuklarda bile buz yetiştirememiştim gözlerime.yani yazın gece sıcaktan uyumakta zorlandığınız geceleri bir düşünün.üstüne bir de burnunuzda alçılar sargılar...hiç önermem.imkanınız varsa şimdi olun yaza kadar çoktan iner bile..

Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz diye boşa dememişler.madem kafanda bir kaç doktor ismi var hepsinden randevu alıp tek tek yaptıkları burunlara bakın.asla popülariteye ya da ünvanlara aldanmayın.bir doktorun en garanti yöntemi yaptığı burunlardır.gidin ve hastalarına yaptığı burunları görün. tabi ameliyat derken burun mu kastettiniz bilemedim. artık ne yaptırmak istiyorsanız daha önceki hastaların resimlerini görün.böylelikle sizin istediğiniz tarza en yakın doktoru seçmiş olursunuz.Cem Payaslı ya ameliyat olan biri olarak açıkçası onun gösterdiği resimleri çok beğenmiştim.incelediğim ve çok güvendiğim bi kaç prof.ta ondaki gibi başarılı burunlar göremedim. haa benim burnumu soracak olursanız henüz 1 ay yeni oldu.açıkçası henüz tamamıyla içime sinmiş durumda değil.hala çok şiş..tam olarak karar vermek için 6.ayı bekliyorum.
ayrıca Ayseozz e kesinlikle katılıyorum.eger hele ki ameliyat burunsa yazın asla önermem.kışın bile o soğukta ateş basmıştı yüzümü ve gözlerimi.o soğuklarda bile buz yetiştirememiştim gözlerime.yani yazın gece sıcaktan uyumakta zorlandığınız geceleri bir düşünün.üstüne bir de burnunuzda alçılar sargılar...hiç önermem.imkanınız varsa şimdi olun yaza kadar çoktan iner bile..

benimde bıguün 21. günüm benimde iki kaşımın ortasıyla burun sırtında hafif şişlik varrrr nasıl bişi çıkıcak acabaaaaa birdee senden rica etsem bana resmini atsan çok merak ettim aramızda pek bişi yok bende sana atsam özeldn atim mailimi sende bana attt olurmu cnmm

selam! ben de aynı ikilemi yaşadım seni çok iyi anlıyorum. emre ilhanı tanımıyorum ama cem payaslıyla barış çakır arasında kalmıştım. ikisi hakkında da çok olumlu yorumlar dinledim. sonra görüşmelerim sonucunda cem payaslıya ameliyat oldum çok da memnun kaldım. yani ben tercihimden memnunum, muayeneye gittin mi bilmiyorum ama cem bey muayene sırasında bir sürü öncesi sonrası fotoğraf gösteriyor zaten. bir de esas olay yanında çalışan asistanın burnunu görünce ben vurulmuştum. muayene ücretli değil zaten bence git fikir al derim..çok da düşünme. burnunu yaptırmaya karar verdiysen içinin ısındığı güvendiğin doktora bırak gerisini. hayırlısı olsun :)

Merhaba.ben Cem beye ameliyat oldum ve de her geçen gün daha da mutlu oluyorum. Burnum o kadar doğal duruyorki beni bir süredir görmeyen eski bir iş arkadaşımı bir ay önce ameliyat olduguma inandirmam çok zor oldu.
Şişlikler kalmadi gibi birşey. Göğüslerimi de yaptırmıştım.önceleri istedigimden daha büyük oldugunu düşünüyordum ama o kismin da şişleri inince moralim duzeldi. Doktor beye hafta basinda kontrole gittim,gögüslerimin biraz daha küçülecegini söyledi. Ama gercekten Cem beyi tavsiye ederim

Merhaba arkadaşlar. Ben 5 Ağustos 2012'de Cem hocaya yaptırdım burnumu. Doktora karar verme aşaması en zor aşamaydı benim için. Aylarca doktor arayışına girdim ve kafam çok karıştı. Bir gün internette öylesine bakınırken Cem hocamın haberini gördüm. Girdim baktım birçok da videosu vardı hepsini defalarca izledim dediği her şey çok önemliydi benim için. Hemen aradım ve görüşmek için gün aldım. İstanbul'a gittim bunun için iyi ki de gitmişim. İlk görüşmemizde işte bu dedim, benim aradığım doktor Cem Payaslı'dan başkası olamazdı. Bana o güveni fazlasıyla verdi ve görüşmeden 2 gün sonra ameliyat oldum. Ameliyat sonrası hiç acı çekmedim desem abartmış olmam, tampon da yoktu. Tek sıkıntı birkaç gün nefes alamamaktı. Şişme ve morluklar da birçok rinoplasti geçiren hastalara kıyasla çok azdı. 7 ayımı doldurdum ve hiç bir sorun yaşamadım bundan sonra da yaşamam umarım. Çok doğal ve güzel bir burun oldu. Önceki halimi hatırlamıyorum bile hep böyleymişim gibi benimsedim burnumu. Doktor arayışında ben de çok defa girdim ve kadınlar kulübünde yazılanları okudum. Acaba doğru mu bu yazılanlar dedim. Tüm samimiyetimle diyorum ki bir daha estetik operasyona gerek duysam kime yaptırsam diye hiç düşünmez Cem PAYASLI derim. Burun konusunda cidden çok başarılı bir doktor eminim diğer konularda da böyledir. Kişilik olarak da mükemmel bir insan. Burun estetiği konusunda sorusu olan varsa elimden geldiğince yardımcı olurum. Sağlık dolu günler geçirmeniz dileğiyle. :)

Son düzenleme:
cem payaslı da sanırım anadolu yakasında. cem beye ameliyat olanlar fotogralarını görebilmem için arkadaş olarak ekleyebilirler mi beni? güzel Türkçeleriyle memnuniyetlerini anlatan arkadaşlardan bilhassa istiyorum bunu.
(@ayseozz sizi ekledim, onaylamanızı bekliyorum.)
nihai fiyat aralıgı nedir onu da yazarsanız sevinirim.
koskaca istanbulda bir tek emre ilhan ve muhammet dilber olmamalı revaçtaki dr'lar. çıldırmak üzereyim;S

sorularıma cevap veren tum arkadaslara tesekkur ederım..ben cem beyle gorustum fena gecmedı gorusme fakat dıger doktorlarla da gorusup karar verıcem..zaten dort doktor var kafamda cem payaslı,emre ılhan,barıs cakır,muhammet dılber..sımdılk cem beyle gorustum dıger doktrlarla da gorusmelerım olucak yakın zmanda ve ınslah en dogru kararı verırım. bu arada yazın amelıyat olma sebebım ben ogretmen oldgum ıcın okuuların tatıl olmasını beklıyorum..rapor alıp yenı burunla donmek ıstemıyorum.yazın tatılde amelyat olup okula seneye yenı burnumla baslama ıstyorum.

cem payaslı da sanırım anadolu yakasında. cem beye ameliyat olanlar fotogralarını görebilmem için arkadaş olarak ekleyebilirler mi beni? güzel Türkçeleriyle memnuniyetlerini anlatan arkadaşlardan bilhassa istiyorum bunu.
(@ayseozz sizi ekledim, onaylamanızı bekliyorum.)
nihai fiyat aralıgı nedir onu da yazarsanız sevinirim.
koskaca istanbulda bir tek emre ilhan ve muhammet dilber olmamalı revaçtaki dr'lar. çıldırmak üzereyim;S

Sevgili Coyote,
Daha önce de söylediğim gibi Cem Payaslı'nın yaptığı burunları beğendiğim için tercih ettim.ünvanlara ya da popülariteye aldanmamak lazım.kendisinin hastalarına olan yaklaşımını da gayet samimi ve güven verici buluyorum. ayrıca bazı ünlü prof.lar gibi olaya sadece para olarak bakan ticari doktorlardan da değildir kendisi.mesele nasıl bir burun istediğinize bağlı diye düşünüyorum.eğer doğal bir burun istiyorsan Cem Bey çok doğal burunlar yapıyor, doğal bir burun için Cem Bey doğru bir adres.ama ben henüz fotoğraf paylaşabilecek memnuniyette değilim.zaten paylaşsam dahi şu an beğeni toplayacak düzeyde değil.şişliklerim oldukça fazla.sağlık olarak değil ama görüntü olarak başka şikayetlerim de var. ama şunu hemen belirteyim benim 1.ayım yeni doldu.şu an için beklediğimi bulamadım açıkçası.burnumun şekli için 6.ayı bekliyorum. ancak o zaman net olarak memnuniyetimi yada memnuniyetsizliğmi belirtebilirim. bence kafandaki doktorların ofisine gidip hasta resimlerini görmen en iyisi.sana yakın olan tarzı ancak o zaman anlayabilirsin.

2 gün sonra tam 6 ay olcak.ben aradım canım ama yok dedi sekreter kız 1.aydan sonra muayene yok dedi.senin adına çok sevindim.kısa zamanda fotonu bekliyorum:)

Ayşecim merhaba :)

Geçen aydan beri girmiyorum işe başladığım için günler nasıl geçiyor farketmedim. Ne zamandır gireyim bakayım bi foruma diyorum ama kısmet buguneymiş.Tabiki artık bantlarım vs herseyım burnumdan cıktı. 15 subatta amelıyat olmustum bır kac gun sonra 1 ay olacak.Burnumdan nefes alıyorum sorun kalmadı tabıkı denız suyu gunluk bakım ıcın gereklı oluyor ama korktugum gıbı degıl.Sekıl olarak suan ucu ozellıkle cok sıs. Doktor cumartesı gunu muayeneye gıttıgımde daha burnumun cok kuculecegını sıslıklerımın cok oldgnu soyledı.Suan resımlerde ucu falan şiş çıktgı ıcın resım paylasmıyorum cunku tam ıstedgm gıbı durmuyor. Is yerımdekıler dahıl herkes burnumu cok begendı ve cok dogal oldgunu soyluyorlar.Hakıkaten dogallık konusunda Cem bey 1 numara dıyebılırm.
Acıkcası bu kadar dogal bır sonuc beklemıyordum sankı hıc estetık olmamıs gıbıyım eskı halımı coktan unuttum :) hatta ve hatta ben soylemeden amelıyat oldugumu bılmeyen arkadaslarım ve benı tanıyanlar hıcbırsey anlamıyor bıle bende soylemıyorum gerek duyup o derece :) sen nasıl oldun? ıyıkı randevu alıp gorusmeye gıtmıssın sureklı gorun bence doktora ıcın rahat etsın. senın ılk 1. ay ıle suan arasında cok fark var mı? benım burnumun yamuklugu gttı saka gıbı :)

X