Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

selam kızlar,
30 ocakda zeki hocaya amelıyat olucam.2.ameliyatım.ilk amelıyatım erkın ünlüydü.mahvetti burnumu.zeki hocaya bir arkadasım amelıyat oldu fazlaca memnun.ben çok guvendım zeki hocaya.olacak neyse onu söyluyor asla abartı bişey söylemıyor..bakalım nasıl olacak..
Geçmiş olsun canim bide 2. Ameliyatinmis iyi düsün derim

Merhaba arkadaşlar ben Ankaradan 'dan Özge S.
20 Agustos 2013 yılında Prof. Dr Zeki Can beye amelyat oldum .
Öncelikle yazıyı Zeki CAN hocaya teşekkür etmek, hem de geçmişte doktor ararken benim gibi çok sıkıntı çeken hastalara yardımcı olmak amacıyla yazdığımı belirtmek isterim.
Burnumdan daha önce bir kere nefes alamadığımdan kıkırdak alınmıştı hem hastalık hem estetik amaçlı bu operasyonu oldum. (2013 de)
Prof Dr. Zeki Can hoca burun yapıma o zaman güzel ve çok dogal bir şekil verdi ve istediğim gbi olmustu İki sene sonunda
ayağımın banyo yaparken kayması sonucu ciddi bir darbe alarak
kaburga çatlaması ,omzum ve yüzümü de çok ciddi yere çarpmamla burnumda aynı şekilde zarar görerek burnumu tutan ön ağı yani içerdeki ipler darbeyle açılarak şeklini kaybetti.

uzun süredir bu yüzden Kadınlar Kulübü Burun amelyatı bölümünde özellikle yorum yapmadım.

tekrardan burnumun ılesmesı 1.5 ayı omurilk ıncilmesi ve kaburgam 2,5 ayı buldu.kalan izlerde elbette omurılıkte kalıcı hasar olarak kaldı.

şimdi tekrardan dr Zeki Can hocaya görüşmeye gittim , Zeki bey amelyat gününü söyleyerek burun amelyatımı yapıcanı hemen belirtti,

kısaca burnumda çökme ve zedelenme sonucu
ya da darp oldugundan neyse işte nefes almakta şuan zorluk çekiyorum ve burnumdaki yamukluk psikolijimi etkiledi hazir yarı yıl aram gelmişken,
amelyat oldum geçen hafta 05/02/2015
suan bır hafta sonunda tekrardam atelim cıktı

Zeki Can hoca o zaman da soledim şimdide söyledi bir sorun ya da beğenmez isenn muhakkak gel demişti. 2013 de gittim ve kendısi beni şimdi tekrar amelyat edicek 2015 de
kendisi çok mütevazi, etik, insanların psikolojilerini önemseyen bir doktor ayrıca çok da titiz bir doktor benim burnumda nasıl ne şekilde yapıcagını yeniden anlattı

30 ocak 2015 de kan verdim hafta ıcı cuma günü kan vermemle 5 şubat 2015 günü amelyatımı oldum bu sefer sılıkon degıl sunger tampon kullanıldı atel var her hangı bır agrı sızım ılkınde olmadıgı gbı bundada olmadı.

Bu forumdada cok ünlü doktorlara olanlar var. Bazılarını okursanız hiç memnun değiller. Biraz şans payı var. Doktorda tabiki oldukça önemli bir faktör,

İlk kez ameliyata gelenler ise çok şanslı, genelde doktor tavsiyeleriyle gelen hastalar. Ben böyle bir insanı forumda yazmak istedim bilinmesi gereken bir doktor çünkü ;
herkesin böyle bir doktora ihtiyacı var ben ameliyat olacak arkadaşlara söylüyorum Zeki beyin yaptı eski burnumu yenı burnumu fotolarımı da koyuyorum daha ameliyat olalı

buyrun arkadaşlar.( albumum herkese acık )

Zeki hoca ya güvenenler bende ameliyata karar verdiğimde güvenmiştim ama nedense şimdi 2. ameliyat için aranıyorum ne yazıkki benden yola cıkıp ameliyat olan arkadaşım bu cuma 2. ameliyatını oldu. yaptığı tek şey kemeri törpülemek olmuş ucu tam bir felaket. nefret ediyorum benim yüzüm zayıf doğal burnumda öyleydi şimdi maşallah et gibi duruyor ucu tam bir palyaço burnu . düğünüme 4 ay kaldi sırf daha kötüsünden korktuğum için bekliyorum ilk işim düğünden sonra ameliyat olmak. ucuz diye kanmayın kızlar kendinin bile girdiğinden şüpheliyim. berbat bir burun tek kelimeyle. bu begenenlerin de fotolarına baktım hiç birinde bi estetik göremiyorum neyi begeniyorsunuz kızlar biraz gercekçi olun.

Zeki hoca ya güvenenler bende ameliyata karar verdiğimde güvenmiştim ama nedense şimdi 2. ameliyat için aranıyorum ne yazıkki benden yola cıkıp ameliyat olan arkadaşım bu cuma 2. ameliyatını oldu. yaptığı tek şey kemeri törpülemek olmuş ucu tam bir felaket. nefret ediyorum benim yüzüm zayıf doğal burnumda öyleydi şimdi maşallah et gibi duruyor ucu tam bir palyaço burnu . düğünüme 4 ay kaldi sırf daha kötüsünden korktuğum için bekliyorum ilk işim düğünden sonra ameliyat olmak. ucuz diye kanmayın kızlar kendinin bile girdiğinden şüpheliyim. berbat bir burun tek kelimeyle. bu begenenlerin de fotolarına baktım hiç birinde bi estetik göremiyorum neyi begeniyorsunuz kızlar biraz gercekçi olun.
Esmercadi bende yarın zeki hocadan randevu aldım. Bu söylediklerin kafamı karıştırdı. Acaba randevuyu iptal mi etsem?

Esmercadi zaten grip olduğum için işe bile gidemiyorum. Randevuyu da iptal ettim. Biraz daha araştırma yapacağım.

Mrb arkadaşlar sırf buraya zeki canla ilgili yorum yapmak için profil açtım..
Geçtiğimiz yıl zeki beye meme büyütme ameliyatı oldum sözde ameliyat 45 dk 1 saat arası sürecekti ama ne himektse saat sabah 9 da girdiğim ameliyattan öğlen sonu 3te çıktım 5 saatlik bir ameliyat oldu
Aşırı ağrı aşırı şişlik günlerce gecmedi ayrıca bandajlar çıktıktan sonra baktım meme altındaki kesilerden birisi diğerinden cok büyük nerdeyse el kadar diyebilirim sanırım öğrencilerine operasyon öğretirken beni kullandı artık kaç kez denedi kaç kez slikonu takıp cıkardılarsa bilemiyorum başka doktorlara muayene oldum onlarda anlam veremedi ve bir yıl gecmesine rağmen göğüslerim taş gibi ne kadar masaj krem ne yaptıysam gecmedi ve izleri sanki dün ameliyat olmuşum gibi duruyor ipliklerin yeri izi bile simsiyah aşırı belli... Kendisi bir yıl sonra arasan bulamazsın o izleri diyordu tamamen yalan ve ameliyat olurken kayıtlara memeden kist alma diye giriyolarla yaptıkları resmen dolandırıcılık aldıkları parayı direk cebe atıyor demekki ben hakkımı helal etmiyorum böyle olacagını bilsem hiç bulaşmazdım millet dogum yapıyor iki ay sonra sezaryan izi bile yok benimkiler sanki dün ameliyat olmuşum gibi asla kimseye tavsiye etmiyorum aslaa

Yaptıklarını burunlarıda kapıda sıra beklerken gördüm hepsi tombiş şişman ve estetikli olduğu asla anlaşılmayan burunlar delikleride cok biçimsiz ve 6 tane hastasını gördüm abartmıyorum 4 tanesi ikinci ameliyat için gelmişlerdi ve aşırı pişmanlar ben hakkımı helal etmiyorum zeki beyede hiç bi konuda güvenmeyin !!

Yaptıklarını burunlarıda kapıda sıra beklerken gördüm hepsi tombiş şişman ve estetikli olduğu asla anlaşılmayan burunlar delikleride cok biçimsiz ve 6 tane hastasını gördüm abartmıyorum 4 tanesi ikinci ameliyat için gelmişlerdi ve aşırı pişmanlar ben hakkımı helal etmiyorum zeki beyede hiç bi konuda güvenmeyin !!
Kesinlikle katiliyorum sana canim bende cok pismanim benimde burnum sanki hic yapilmamis gibi ayni bende senin gibi asistanlarina yaptirdigini dusunuyorum

selam kızlar,
30 ocakda zeki hocaya amelıyat olucam.2.ameliyatım.ilk amelıyatım erkın ünlüydü.mahvetti burnumu.zeki hocaya bir arkadasım amelıyat oldu fazlaca memnun.ben çok guvendım zeki hocaya.olacak neyse onu söyluyor asla abartı bişey söylemıyor..bakalım nasıl olacak..
Canim ameliyat oldun mu acaba zeki beye nasil gecti memnunmusun

Kesinlikle katiliyorum sana canim bende cok pismanim benimde burnum sanki hic yapilmamis gibi ayni bende senin gibi asistanlarina yaptirdigini dusunuyorum
Canım senin eski halini bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla cok güzelsin sende bişey yok boşuna canımı sıkma ama tabiki beklentilerini karşılamadıysa haklısın.. Ben dediğim gibi öğrencilere göstermek açısından insanları kullanıyor burun estetiği ameliyatına kayıtlara nefes alma problemi yazdırıyor meme büyütmeye kist var rahatsızlık veriyor kist alma yazdırıyor hastane devlet hastanesi oldugu için o parayı direkt cebe indirmek için her ameliyata devletin karşılayacağı şekilde kılıf uyduruyorlar böyle bişeyi ilk defa burda gördüm hiç birine hakkımı helal etmiyorum kimseyede asla tavsiye etmiyorum sırf bunları yazmak için buraya üye oldum

S
Serdar ve zühtü beyle gorustun mu acaba canim ne kadar ücret istiyorlar bende 2.ameliyat icin doktor arastiriyorum artik
serdar bey ve zühtü bey ortalama 7 bin tlye yapıyorlar canım ama revizyon yani ikinci ameliyatlar daha yüksek oluyormuş ben görüştüğümde sordum

Kizlar bende pazartesi ameliyat oldum zeki hocaya. Daha acilmadi ama sanki guzel gibi duruyor. Cok merak ediyorum su an. Hic agrim omadi gercekten. Burda okudugumda inanamamistim. Ama bekledigim gibi olmadi. Sonucu cok merak ediyorum

Kizlar bende pazartesi ameliyat oldum zeki hocaya. Daha acilmadi ama sanki guzel gibi duruyor. Cok merak ediyorum su an. Hic agrim omadi gercekten. Burda okudugumda inanamamistim. Ama bekledigim gibi olmadi. Sonucu cok merak ediyorum
Hangi hastasinin resmini gorduysem hic biri memnun degildi umarim sizinki gercekten guzel olmustur

X