hastalık hastalığı

pimpiriklibirkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
7
2
22
Merhaba resmen bir hastalık hastayım örneğin bakireyken bile acaba hpv kapmış mıyımfır ya bir yerden bana bulaştıysa gibi düşüncelere dalıyorum sonra internetten araştırıp belirtileri kendime uyarlıyorum ve resmen tansiyonum düşüyo kanım çekiliyor. cinsel ilişki yaşadıktan sonra da sürekli ya kaptıysam ya kaparsam ya rahim ağzımda yara varsa ya kansersem diye kaygılara kapılıyorum. bu durumu nasıl aşarım

İlaçsız geçmiyor.bende öyleyim ilaç aldım kaygı oluyor ama takmıyorsun basım ağrıyor şu an mesela umrumda değil ilaç kullanmadığım zamanlarda ağlama krizlerine kadar gidiyordu.

İlaçsız geçmiyor.bende öyleyim ilaç aldım kaygı oluyor ama takmıyorsun basım ağrıyor şu an mesela umrumda değil ilaç kullanmadığım zamanlarda ağlama krizlerine kadar gidiyordu.
evet benim de öyle dün gece o kadar kaygılandım ki ağlamaya başladım ve kontrol edemedim gizli gizli evin köşelerinde ağlıyorum. çok zor bir durum..

evet benim de öyle dün gece o kadar kaygılandım ki ağlamaya başladım ve kontrol edemedim gizli gizli evin köşelerinde ağlıyorum. çok zor bir durum..
Bende gerçekten, vajinal kaşıntım ve koku rahatsızlığım vardı akıntım beyaz ve normal seviyede ama bunun için doktora gittim kan idrar ultrason flan verdim sonuçlar enabızda temiz görünüyor tekrar sonuçlar içinde gideceğim yakında ama sürekli acaba Bi hastalığım var mı diye düşünmeden edemiyorum bunun öncesinde ilk rahatsızlığı hissettiğim zaman 1 ay öncesinde doktora gitmiştim ve krem kullandım baya azaldı kaşıntı falan, cinsel hastalık belirtilerim siğil sivilce yara gibi şeylerim de yok ama delirecek gibi oluyom bazen. Ve en son doktora gittiğimde cinsel ilişkim yok dedi o yüzden alttan muayene etmedi doktor. Sizce bişey var mıdır

Aynı şeyleri yaşıyoruz.. İşin tuhafı ben doktora gitmekten de korkuyorum..Çok uzun zamandır bununla mücadele ediyorum antidepresan kullandım hiçbir fayda göremedim..Namaz kılıp dua ediyorum öyle anlarda ferahlıyorum biraz..

Merhaba resmen bir hastalık hastayım örneğin bakireyken bile acaba hpv kapmış mıyımfır ya bir yerden bana bulaştıysa gibi düşüncelere dalıyorum sonra internetten araştırıp belirtileri kendime uyarlıyorum ve resmen tansiyonum düşüyo kanım çekiliyor. cinsel ilişki yaşadıktan sonra da sürekli ya kaptıysam ya kaparsam ya rahim ağzımda yara varsa ya kansersem diye kaygılara kapılıyorum. bu durumu nasıl aşarım
Bende de var aynı dert. Bu ara geçen gün lazere gittim. Gitmeden önce yaralamıştım genital bölgemde bir yeri. Normalde pek grip olmam ama aksi gibi lazerden bir hafta sonra grip oldum. Bakıyorum hiv hepatit gibi şeylerde belirti grip belirtileri olur diyor. Aşırı derecede kaygılanıyorum. Mantığım bir şey olmaz diyor. Böyle şeyler kolay olsa şimdiye kadar bir çok kişiye neler neler bulaşırdı diyorum ama dinletemiyorum kendime. Evliyim eşimle yakınlaşasım gelmiyo beynim susmuyo sanki hastalık kapmışım gibi korkuyorum.

Benim de öyle sol tarafım hep ağrır hep kalbe yorarım zaten bi kalp krizi geçirme fobim var hep aklımda korkuyorum ilaç kullanıyorum çok garip bi sol kolumda bi iki leke oldu acaba ciğerlerden mi kalpten mi başım dönse paniğim tutuyor ben zaten 5 yıldır panik atakla uğraşıyorum bir de anksiyete eklendi emziriyorum ama doktor kontrolünde ilaca başladım yoksa iyi olamıyorum

X