Hastane çıkışlarımızı paylaşalım mı?☺️

huzun kovan kusu

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
986
2.096
Merhaba herkese!
10’lu mu 5’li mi yoksa 3’lü mü,isimli mi isimsiz mi,nakışlı mı baskılı mı,gerekli mi gereksiz mi derken kafası benim gibi çorba olanlar için aldığımız ya da kendimizin toparladığı setleri paylaşalım mı 😬
Hem aldıklarımızı hem de nereden aldığımızı paylaşırsak henüz almayan ben ve benim gibiler için harika olur 🛍✨

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 125 gün geçti.

birkedilianne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
2.993
3.843
Merhaba herkese!
10’lu mu 5’li mi yoksa 3’lü mü,isimli mi isimsiz mi,nakışlı mı baskılı mı,gerekli mi gereksiz mi derken kafası benim gibi çorba olanlar için aldığımız ya da kendimizin toparladığı setleri paylaşalım mı 😬
Hem aldıklarımızı hem de nereden aldığımızı paylaşırsak henüz almayan ben ve benim gibiler için harika olur 🛍✨
Yaaa ne tatlı bir konu😍

birkedilianne

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
2.993
3.843
Merhaba herkese!
Benimki bu canım e bebek 🥰

Eklentiler

• Screenshot_20210504_100153.jpg
    Screenshot_20210504_100153.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 104

birkedilianne

ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
2.993
3.843
Bu arada bana çevremden mutlaka bir tane 10 lu takım almamı söylediler. Geri kalanını 3 takım şeklinde aldım. ☺️Benim bütün eksiklerim bitti sadece yatağı kaldı☺️

Ay tenli anne

Aldığım her nefesin biri senin 💕👨‍👩‍👦
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2020
3.659
3.073
Merhaba herkese!
Çok güzel bi konu bende bakmaya geldim 😁 fikir olsun bana da

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 30 gün geçti.

huzun kovan kusu

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2010
986
2.096
Bu arada bana çevremden mutlaka bir tane 10 lu takım almamı söylediler. Geri kalanını 3 takım şeklinde aldım. ☺️Benim bütün eksiklerim bitti sadece yatağı kaldı☺️
Bende 1 tane 10 lu alıp isimli yapacaksam kalanını az parça ile o şekilde yaparım dedim ☺️ Ne güzel bitmesi sağlıkla kullanmak nasip olsun 🕺🏻✨

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 125 gün geçti.