Doğuma Hazırlık A'dan Z'ye bebek&anne için bütün ihtiyaclar listesi ve aldıklarımın fiyatları :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kızlar pijama ve gecelik takımlarını nasıl bişey aldınız.alanlar resim atabilir mi. bende bu aralar bakıyorum.

Normal dogum için önden Düğmeli 2 pijama aldım sonra sezeryan a döndüm 2 gecelik aldım biri lcwaikiki diğerini bilmiyorum :)

Normal dogum için önden Düğmeli 2 pijama aldım sonra sezeryan a döndüm 2 gecelik aldım biri lcwaikiki diğerini bilmiyorum :)
inşaallah kolay olur doğumunuz hayırlısıyla kucağınıza alırsınız bebeğinizi bebek de istiyoruz ama doğumu da düşünüyorsun en güzeli bebek için yapılan hazrlıklar heralde

Herkese selamlar, biz yurtdışından aldığımız bir kamera sistemini kullanıyoruz. Ama kameranın takibi zor olduğu içinlookinform adlı ürünü kullanıyoruz. Bizim yerimize otomatik olarak görüntüyü tarıyor ve önemli hareketlerde bize bildirim veriyorlar. Denemenizi öneririm çünkü gerçekten paranoyak olmaktan kurtardı beni.

X