Hastanelerdeki ayrı birimlerin ücretlerinin farklı olması?

snsnmdvl

Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2022
559
531
28
Merhabalar. Bu özel hastanelerde ki birim farklı meselesi çok saçma olmaya başladı iki kere denk geldim birincisi bi özel de tüp bebek için hastanede ki birimi en üst katta ve ayrıydı ama hastane ye baglı lanse ediliyor özellikle nct fiyatı çok fazlaydı hastanenin normal bi doktoruna muayene ücretinin iki katı civarında. diğeri de 2 gün önce bi özele gittim çocuğa göz muayene randevusu ve aşı için randevu aldım göz muayenesi için girişte direk ödeme yaptım 400 falan dı sonra aşı için üst kata gönderdiler ödeme yaptıktan sonra çıkayım dedim ama birim farklı ordan fiyat vericekler dediler. Gittim menenjit aşısı yaptırdık ve 2500 verdim hadi biri aşı ücreti 1600 civarı alındı da 800 ü geçik muayene ücreti alındı iki muayene arasındaki fiyat birim farklı olduğu için böyleymiş öyle dediler. Tabi ödediğim ücrete yanmıyorum onu zaten söylediler de yaptırdım benim anlamadığım özellerdeki bu hangi birimlerin farklı olduğunu yada şu muayeneler ücret değişikliğine tabidir diye bilgi yok. Ve her hastane de farklı bir birim bağlı olmayabiliyor şansına ne çıkarsa tarzı. Not; öyle bilindik bi hastane değil.

X