Tüp Bebek Merkezleri Hatayda tup bebek yaptiran var mi

Allahim bize de nasip etsin can valla zor bir süreç iğneler ilqclar Allahim emeklerimizi boşa çıkarmasın
Amin canım benim başladıktan sonra gerisi geliyor stres yapma rahat ol bol bol dua et beslenmene dikkat et ne zaman başlıyorsun Allahın izniyle canım

Merhaba ben de palmiyeye tup bebek yaptirmayi düşünüyorum süreciniz nasıl geçti acaba tecrübelerinize ihtiyacım var çok kararsizim adanayı da dusunuyorum bir yandan 🙏
Canım benim tüp bebek sürecim güzel geçti şuan 20 haftalık ikizlere hamileyim ekip olarak bana pozitif geldiler ben bi mozaikle görüştüm antakyada birde palmiye ile. palmiye bana sıcak geldi aklında adanada varsa hangisinden olumlu elektrik alırsan onunla devam et derim ikisiyle de görüş yani aklında acaba kalmasın bu işin en önemli noktası stres yönetimi çünkü rahat olacağın güven veren yeri seçmeni tavsiye ederim 🤗

Canım benim tüp bebek sürecim güzel geçti şuan 20 haftalık ikizlere hamileyim ekip olarak bana pozitif geldiler ben bi mozaikle görüştüm antakyada birde palmiye ile. palmiye bana sıcak geldi aklında adanada varsa hangisinden olumlu elektrik alırsan onunla devam et derim ikisiyle de görüş yani aklında acaba kalmasın bu işin en önemli noktası stres yönetimi çünkü rahat olacağın güven veren yeri seçmeni tavsiye ederim 🤗
Gözünüz aydın Allah kucağınıza almayı nasip etsin 🤗 darısı bizlere inşallah eylulde Palmiye de yaptırmaya karar verdik hayırlısı artik 🙏🙏🙏

X