Doğuma Hazırlık Havuzlu han?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Fatmagulsahin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2021
37
15
25
Kizlar bebek alisverisi için Eminönü havuzlu han tavsiye ediliyor bir bilginiz var mı? Bebek odası,genel alışveriş için tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?

Evet bebek ve anne üzerine ne ararsanız mevcut. Özellikle bebek için ne lazimsa aradığınız herşey mevcut 🥰

Kizlar bebek alisverisi için Eminönü havuzlu han tavsiye ediliyor bir bilginiz var mı? Bebek odası,genel alışveriş için tavsiye edebileceğiniz yerler var mı?
Evet havuzlu handa gerçekten herşey var bebek üzerine ama fiyat açısından bilemiyorum. Geçen gün eminönünde bir fincan takımı sordum mesela 325 dedi bizim evin orda bir züccaciyede aynı takım 230 du bazı yerler gerçekten uçuk eminönünde. Araplara yönelik fiyat veriyorlar resmen gitmeden araştırın markalarla aynı fiyata geliyorsa hiç kendinizi yormayın.

Evet havuzlu handa gerçekten herşey var bebek üzerine ama fiyat açısından bilemiyorum. Geçen gün eminönünde bir fincan takımı sordum mesela 325 dedi bizim evin orda bir züccaciyede aynı takım 230 du bazı yerler gerçekten uçuk eminönünde. Araplara yönelik fiyat veriyorlar resmen gitmeden araştırın markalarla aynı fiyata geliyorsa hiç kendinizi yormayın.
Kesinlikle çok haklısınız
Turistlerden dolayı fiyatları acayip artmış
Eminönü eski eminönü değil maalesef
İnsanlar hesaplı diye tercih ederdi şimdi turistler yüzünden hiç bişey alınamıyor.

Kesinlikle çok haklısınız
Turistlerden dolayı fiyatları acayip artmış
Eminönü eski eminönü değil maalesef
İnsanlar hesaplı diye tercih ederdi şimdi turistler yüzünden hiç bişey alınamıyor.
Aynen bende aynısını dedim eskiden ucuz diye giderdik şimdi yanına yaklaşılamıyor kıyafet abiye türleri de çok uçuk anca bebek süsleri malzemeleri balon vs alınır.

Doğru diyorsunuz araştırmak lazım teşekkür ederim ☺️

X