Hayal kırıklığı

Darulfulful

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2023
3
0
36
merhabalar , 6 senelk evliyim 5 sene esk 1 senedr ank da yaşıyorum. Eşimşn ailesi esk de bnm ailem ank da . 9 günlük bayram tatilinde eşim ailesnn yanına gtmek istedi 3. Gün döner senn ailenle bayramlaşırz dedi.eşim esk ye gittiğimzde oradaki arkadaşlaryle görüşecek ve bizimle plan yapmamış istediği saatte kalkmak ve yatmak için erken gidelim rahatça görüşeyim arkadaşlarımla bayramda da takılırz dedi. Ben ailesyle bazı nedenlerden dolayo mesafeliyim bebeğimde olduğu için erken gtmek isemedğimi arkadaşlaryle doyasıya görüşmeisni istedim. O da tamam ozmn arife günü gelr 1. Günğ ailenle bayramlaşrz dedi ( esk de kaldığımzda hep onun ailseyle bayramlaştk ilk ayrım yapmıyorım soran olursa die söyleme ihtiyacı hissettim). Planlananlar yapıldı ama eşim beni sürekli görümcemle bırakıp yine arkadaşlaryle oturmaya gitti bugün 3. Günü 2 gündür eve 01.30 da gelio. Beni daha çok üzen eşime ailenle yalnız kalmak istemiyorum ( o zaten ailesyle hiç anlaşamıo) dediğimhalde ben bebeği uyutırken (22.30)arkadaşlarnn yaına gitmesi ve görümcemşnde beni de bebeği uyuturken uyudu zannedip onun da arkadaşlarınnyanınangtmesi. Oturdum ağladım bende çıkayım dedim saat olmuş23.00 gittim bi bankta oturdum. Ve bugün evlilşk yıldönümümüz. Benm bozulduğumu bildği halde umursamayıp dışarı çıkalım gezelim dio. Nasıl davranmalıyım?

Bundan sonra siz gitmeyin esiniz yalniz gitsin ailesinin yaninda. Nasil olsa yalniz gibi hareket ediyor. Esinizlede konusun durumu ne kadar sikildiginizi anlatin. Ne zaman donuyorsunuz evinize?

Bundan sonra siz gitmeyin esiniz yalniz gitsin ailesinin yaninda. Nasil olsa yalniz gibi hareket ediyor. Esinizlede konusun durumu ne kadar sikildiginizi anlatin. Ne zaman donuyorsunuz evinize?
Bende dün akşam bebeği uyutmadan önce öyle dedim ama ses çıkarmadı. Konuşunca inadına yapıo . Cumartesi dönüyoruz. Bide bugün evlilik yıldönümümüz inanın hiç içimden gelmio biryerlere gitmek ama bunu ilerde kullanır die düşünüyorum

Aklımda tek soru ; bebek uyudu 22.30 da ve siz de gece 11 de bankta oturdunuz
Bebek evde uyuyor muydu ?

Eşiniz ciddi şekilde evliliğe alışamis bu arada . Siz zaten ne yapacaginizi bence daha iyi biliyorsunuz
22.00 de emzrmeye girdim 22.30 gibi bebeği uyuttum yatağını hazrladm sonra kayınvalideme nerdeler die sordum o da anlattı ben de ağlıcam dokunsan zaten biryerden bayramlaşmadan gelmştk üstümü çıkarmamıştm

X