Hayalet çizgi mi hayal mi görüyorum

Eklentiler

• IMG-20231219-WA0001.jpg
    IMG-20231219-WA0001.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 280
Merhaba bir yansıma var ama adetin geçmesini bekleyin hiç net değil çizgi testin hassasiyeti ile alakası olabilir bazı testler çok hassas ve alta bir yansıma gösteriyor .. ben çok klomen kullandım 8 kez kullanmış biri olarak sana adetin geçmesini beklemeyi önerebilirim sadece ..

Merhaba bir yansıma var ama adetin geçmesini bekleyin hiç net değil çizgi testin hassasiyeti ile alakası olabilir bazı testler çok hassas ve alta bir yansıma gösteriyor .. ben çok klomen kullandım 8 kez kullanmış biri olarak sana adetin geçmesini beklemeyi önerebilirim sadece ..
Aynen canım ben de 15 aydır elimden geleni yapıyorum rabbim hayırlı eylesin gönülden isteyen tüm insalara nasip etsin. Bende öyle yapmayı düşünüyorum. Adetime 3 gün var geçerse tekrarlarım tesekkur ederim cevabın için 🤲🏻🥰

Çok silik bir hayalet cizgi var sanki adetine dahada varmış kaç dakikada cikti
İlk beş dakikada cıktı canım adete 3 gün var arkadaşlarım çok ısrar etti yoksa bana kalsa yapmam. Çünkü o kadar çok negatif gördüm ki .Cesaretim yoktu yapmaya .benim arkadaşımın da aynı çıkmıştı .kan vermişti hamile idi bende acaba mi dedim. Ama çok yenı olanlarda böyle oluyormuş 2 haftalık 3 haftalık

İlk beş dakikada cıktı canım adete 3 gün var arkadaşlarım çok ısrar etti yoksa bana kalsa yapmam. Çünkü o kadar çok negatif gördüm ki .Cesaretim yoktu yapmaya .benim arkadaşımın da aynı çıkmıştı .kan vermişti hamile idi bende acaba mi dedim. Ama çok yenı olanlarda böyle oluyormuş 2 haftalık 3 haftalık
Bence var görünüyor 🌸 çok erken muhtemelen o yüzden bu kadar silik

kuruma çizgisi muhtemelen
Bilmiyorum kuzum valla ilk beş dakika da cıktı ama .oladabilir tabi. Hayırlısı olsun adetin geçmesini bekleyecem. Allah buyuk belki de mucizemiz gelecek. Aslında 4 kez ilişkim oldu .oldu mu olmadı mı bilmiyorum. Bu ay çok birliktelik de olmadı

Bu test pozitif. benim de böyle hayaletti benden hariç kimse görmüyordu gerçekten hamileymişim 😊 Hakkınızda hayırlısı 🌸

Bu test pozitif. benim de böyle hayaletti benden hariç kimse görmüyordu gerçekten hamileymişim 😊 Hakkınızda hayırlısı 🌸
İnşAllah canım benim ya .pek umudum yok ama.kasıklarım da ağrıyor sarı akıntım var .adet olucam herhalde. Hayırlısı artık. Ama mucize olursa buraya yazcam🥰

Valla tum negatiflerimde hic kuruma cizgisi bile olmadi saatler gecse bile . böyle cokkk silik ciksa bile gebelik vardi umudunu kaybetme
İnşAllah canım benim. Rabbim herkesin kalbine göre versin . 🤲🏻🙏herkes farklı söylüyor .erken yaptım diye canım sıkıldı. Keşke adetımı bekleseydim dedim kendi kendime. Çünkü buda çok zor bir durum. İkilemde kalıyorsun var mı yokmu diye.rabbım hayırlısını versin. Umudumu kaybetmeyecem. İnsanlar nelerle imtihan oluyor.sabır etmeye devam 🤲🏻

Bunuda az once yaptim bende sen golge gorebiliyormusun ben gordum biraz ama insan surekli bakmaktan hayal görüyor zannediyor

Eklentiler

• 20231219_205733.jpg
    20231219_205733.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 229
Ben 3 kere gebelik gecirdim kurtaj oldum hepsinde ama negatifse arkadaslar hiiic golge bile cikmiyo saatler bile gecse. Golge varsa bi kac gune koyulasti genelde.insallah her isteyene nasip eder allah

X