Hayali çizgi mi görüyorum bana mı öyle geliyor lütfen gebelik testime bakar mısınız??

Eklentiler

• IMG_4508.png
    IMG_4508.png
    102,6 KB · Görüntüleme: 121
Sonucunuza göre var hamilesiniz çok yeni geç döllenme olabilir iki gün de bı kanı tekrarlayın canım artisi takip edin ama var görünüyo

Sonucunuza göre var hamilesiniz çok yeni geç döllenme olabilir iki gün de bı kanı tekrarlayın canım artisi takip edin ama var görünüyo
Doktorun negatif demesine takılma strese girme onlar daha iyi bilir ama var görünüyo bildiğim kadarıyla iki gün sonra tekrarla sonucunu vakit kaybetmeden

Var bebiş varr tekrarla iki gün sonra kan testini allah kucağına almayı nasip etsin Rabbimmm sağlıklı olsun ♥️

Benim reglm düzensiz oluyor bilemiyorum ama 25 Şubat çatlatma iğnesi oldum
Düzensiz oluyosun da belli bı aralığı vardır elbet adet gününün kaç gün gecikir normal de ayın başında mi sonunda mi hamilelik istiyosan bunları takip etmen gerekli

Merhaba arkadaşlar yeni üye oldum ben de sormak istiyorum test bu şekilde oldu ilk dakiya ikinci çizgi bembeyazdı 5 dakika içinde böyle oldu
IMG_20240319_225302.jpg

Kızlar bakarmısımız reglime 8 gün var sulu beyazlı akıntım oldu bir iki gün sonra mide yanması yaşadm 1 gün önce akşam baş dönmem oldu ve bugün ağzımda acı tat var geçmiyor

X