hayalim olan yazıyı yazıyorum

melikea123

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2010
1.982
63
herkese merhabalar belki beni bilenler vardır çünkü ben kendimi bildim bileli buraya üyeyimde :) hep buraya yazmanın hayalini kurdum kaç kere diyete başladım bıraktım kaç gruba girdim ben saymadım kendim hakkında kısa bilgi vereyim adım melike 19 yaşındayım 13-14 yaşından beri zayıflamaya çalışıyorum hep başlayıp bozdumm..
ve 6 aay önce hayatımı baştan aşağı değiştirdimmm şöyleki kadınsal problemlmlerim vardı jinekoloğa gittim zayıflamamı söyledi ordan diyetisyene gittim oda bu problemi çözmemi istedi bende çıldırdım en sonunda ve bir daha ne jinekoloğa ne diyetisyene gidecektim ve gitmedimde o sıralar hayatımı değişterecek kişiyle tanıştım ve dediğim gibi özel problemlerim olmasına rağmen 6 ayda 22 kilo verdimm sporsu buraya kadar geldim yarında spora başlıyorumm :)şuan hala verecek kiilom va ama ben hayalimi gerçekleştirip buraya yazıp kendimi motive etmek istedimm :) simdi size 18 kilo verdiğim zamanki önce sonra fotoğrafımıda koyacağım güncel fotoğraflarım instagram ve facebookta mevcut
instagram :
facebook:

Eklentiler

• 1898030_909223379089232_7575348984318678481_n.jpg
    1898030_909223379089232_7575348984318678481_n.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 1.611
Son düzenleyen: Moderatör:
Tebrik ederim.Maaşallah;çok güzel olmuşsunuz...

Darısı başıma ve tüm isteyenlere inşallah...

hepinize çok teşekkürler bırakmayacağımmm zaten gençleşmişsiiz demişsiniz zaten 19 yaşındayım sanırım yaşım gibi gözükmeye başlıyorummm :KK70: :KK70:

herkese gerçektennn çok teşekkürler zayıflamak ve bu yolda olmak çok güzel emin olun tırnaklarınıza kadar değiştiğinizi hissediyorsunuz :)

Bende yillardir ugrasiyorum en sonunda 48 kilo oldum 60 kiloydum en fazla zaten valla 48 tam manken kilosu, incecik oldum. Super bi duygu. Ben sadece proteinle beslenerek yani karbonhidrati tamamen keserek zayifladim. Bunu soylemek kolay uygulamak oyle zorki. Karbonhidrat yememek demek su: et ve yagdan baska hersey aysak :-)))) yani et, tavuk, balik, sut, peynir, yumurta falan bunlar var ama onun disinsa hersey yasak. Kahvaltida salam sosis de yiyodum ama yaninda ekmek ya da pilav olsun hatta sebze olsun hersey yasak. Kahvaltida protein, oglen yemegi protein, aksam yemegi protein, hatirliyorum agladigim gunler olmustu cok zor ama basari orani yuksek daha fazla bilgi icin oziranches@hotmail.com dan da yazabilirsiniz bana ayrintili anlatabilirim size...

Bende yillardir ugrasiyorum en sonunda 48 kilo oldum 60 kiloydum en fazla zaten valla 48 tam manken kilosu, incecik oldum. Super bi duygu. Ben sadece proteinle beslenerek yani karbonhidrati tamamen keserek zayifladim. Bunu soylemek kolay uygulamak oyle zorki. Karbonhidrat yememek demek su: et ve yagdan baska hersey aysak :-)))) yani et, tavuk, balik, sut, peynir, yumurta falan bunlar var ama onun disinsa hersey yasak. Kahvaltida salam sosis de yiyodum ama yaninda ekmek ya da pilav olsun hatta sebze olsun hersey yasak. Kahvaltida protein, oglen yemegi protein, aksam yemegi protein, hatirliyorum agladigim gunler olmustu cok zor ama basari orani yuksek daha fazla bilgi icin oziranches@hotmail.com dan da yazabilirsiniz bana ayrintili anlatabilirim size...
bu şekilde vererek sanırım hayatınız boyunca kendinizi protein ağırlıklı beslenmeye maahkum etmek zorunda kalacaksınız vücudunuz ihtiyacı olan kalsiyum ve minerali omega3ü lifi nereden aldınız merak etmedim değil doğrusu :) amaa sizinn için dünyadaki herkes için en iyisini isterim sağlıklı olmanızı dilerimm tebrik ederim :)

Bak bak kim varmi burda benim bitanem senide çok seviyorum insan kg vermeyi istesin önünde kimse duramaz bunun örneklerini görmeye devam edicem seni ve minnoş olma yolundaki adimlarimizi çok seviyorum meloşum hayat karar verdigim anda başlar demi muahhh bunuda yazdim burdanda bak gene ger yerde olim die

X