Hayalimdeki tatili çizeyim bana yer önerin...

Kazen

Yönetim
Administrator
14 Kasım 2001
21.359
69.577
Merhaba,
Ofisinizdeki görüşmede de bunu dile getirmiştim, burada da size sorayım. En sevmediğim kafamdaki tatil yerine gidememek. Ben aklımdaki tatil yerini çizeyim siz bana öneride bulunun.

Beklentilerim ;
- Çok sessiz kendi halinde olmalı,
- Kalacağım yerin etrafında başka tesis olmamalı,
- Kendine ayit durgun bir koyu olmalı,
- Tesis sırtını ormana dayamalı,
- Balık tutma imkanım olmalı,
- Hem kayalık hem kumluk sahil imkanı sunabilmeli,
- Yakındalarda yerel halkın olacağı bir yerleşke olmalı,

yani açıkçası sahilde uzandığımda dıptıs sesleri yerine sadece su sesini, yürüyüşe çıktığımda ormanı, balık tutacağımda bana çok güzel imkanlar veren bir yer olmalı.

varmı böyle bir yer :)

varsa benide götürün litfen:Saruboceq:

Hahahahahaha çok güldüm Turon9 özelden cevap verdi abi sen cennneti tarif etmişsin diye :))))))))) ama varmış böyle yerler bakalım nereleri önerecek...

benim tatil kavramım bu ama ne yapayım : )

Sizlerin sorularını görüyorum ama sorularınız çok havada ;

- bu yaz şuraya gideceğiz nereyi önerirsiniz ? (evinde otursan daha hayırlı)

böyle bir soru yok, zorlayın adamları burada danışmanlık yapıyorlar size.

Ben bunu bunu bunu istiyorum bölge şurası olsun vs vs vs sende 1 kere böyle bir hakkınız var neden detaylandırmıyorsunuz kafanızdaki tatili ? Önerdiği yere gidersiniz baktınız sorun yaşadınız Turon9 çok uzun süre burada direk gözlerine sokarsınız böyle böyle demiştiniz amaaaa bu olmadı veya teşekkür edersiniz biz 1 beklerken tatilimiz 2 kat zevkli geçti diye.

Yani hani bana yapıyorsunuz ya bıdı bıdı bıdı yahu bu adamlarıda sıkıştırın.

Bu bölüm onların.....

slm, antalyada kalkan-patara olabilir, gerçekten güzel bir yer.

34650665.jpg

hayalimdeki cennet ama hakikaten cennet bence

Yok öyle hem dağ havası ....hem deniz manzarası :enbuyukkk:

Söz ettiğiniz yer size ait özel bir yer olmalı.Başka tesislerin bulunmadığı,yalnız birkoy
ancak sizin özel malikaneniz olmalı.

Ceyar sen iyisimi bizim Karadeniz yaylasına gel tatile. yeminle harika.
Deniz yok, gölle idare et, koacamn balık da tutarsın. Ha inek sürüsü sesi seni rahatsız ederse bilemem, ama onlarda doğanın bir parçası

Aradığın herşey bizim Bilbilan yaylasında mevcut:hooray:

kazen abi bizim orayı tarif etmişsin :emir_bebek: haRfi harfine uyuyor.Çanakkale - babakale ..Türkiyenin en batısı..Kesinlikle harika,çocukluğumdan beri orda geçer bütün yazlarım..

Marmaris'te Marmaris Resort diye bir otel vardı. Kendine ait bir koyu var dıptıs sesleri hiç yok çünkü önünden geçen yolun arkası orman ... başka tesis belki 10 -20 dak. yürüyüş mesafesinde hiç yok. Marmaris merkeze araçla 15-20 dak uzaklıkta ... Sessiz,sakin, tam kafa dinleyeceğin bir yer ... Tek memnun kalmadığım tarafı yemekleri olmuştu. Bir de idaresi uyuzdu o zamanlar 3-4 sene önce. Rusların şezlongları kapmaları nedeniyle çok kavga etmiştik; ama sen sesini çıkarınca hakkını veriyorlar; susarsan Rustan iyi müşterileri yok tarzında davranıyorlar ... Onun dışında suyu, tesisin manzarası, koyu falan güzeldi. Ama araçsız gitmeni tavsiye etmem; bir süre sonra merkeze de gitmek istersen servisleri çok tıngır mıngır gidiyor tesisin. Kendi aracın yanındaysa ve çocukluysan güzel bir yer ... Ama dediğim gibi yemekler ve Rus sorunlarını çözmüşler mi bilemem. Yine de tur yetkililerine bir danış bu konuda... Sonra bedduanı falan yerim neme lazım :)

Ben hala cevap bekliyorum : ) herkese patır patır cevap vermişsiniz nerede benim cevabım ?

merhaba kazen benmde sana tavsiyem kusadası güzelçamlı beldesi harika biyer gecen sene ordaydık biz...harika koyları var sessiz sakin,kafanı bi ceviriyorsun daglar ve ormandan gelen mükemmel çam kokuları denizi görüdügm en iyi deniz 1 tane yosun yoktu ya balıklar görünüyodu resmna.s öyle tesis flnda cok sık sık degil dagılmıs halde bulunuyo kusadası merkeze arabayla 20 dk ..kaldıgımz yerş önermiycem cünkü cok kötüydü...ama google da kusadası güzelçamlı diye aratırsan doga harikasını görmüş olursun fikrin olur en azından a.s.

kazen bn sana ıstedıgın yerı soyleyebılırım
dıkılı de bademlı koyu var orada kalem adası dıye bır yer var tam ıstedıgın gıbı sessız sakın harıka bır ada denızı sankı havaıden gelmıs on numara ıncele deım resımlerı google da

X