hayaller huzur mutluluk, hayatlar üzüntü hüzün

Bencede haklısın .Ben sadece tecrübelerime dayanarak öneride bulundum.Hayatımda hep dogruları soylerdim cok fazla dogrucu davuttum eşime karşıda boyleydim.Ama baktımki olmuyor böyle. Karşidaki kisiye icimden senden nefret ediyorum diyorum ama yüzüne ah canım benim diyorum .Sende boyle ol. Eşe karşıda böyle olmak lazımmış.Canım kocacım canım kocacım durumu anladın mı

Bencede haklısın .Ben sadece tecrübelerime dayanarak öneride bulundum.Hayatımda hep dogruları soylerdim cok fazla dogrucu davuttum eşime karşıda boyleydim.Ama baktımki olmuyor böyle. Karşidaki kisiye icimden senden nefret ediyorum diyorum ama yüzüne ah canım benim diyorum .Sende boyle ol. Eşe karşıda böyle olmak lazımmış.Canım kocacım canım kocacım durumu anladın mı

:KK70::KK70::KK70: canım kocacım canım kocacım hmmm o beni sürekl sinir eder üzerken nasıl söyleyebilirim bunu bilemedim:KK64::KK64: ama burda yazan taktiklerden bikaç deniycem bakalım işe yarar umarım. tecrübeler acı oluıyor bazen malesef..

Üzmeyin kendinizi bu kadar bu hayatta bir tek ölüme çare yok. Siz ciddiyetinizi koruyun ve bunu ona hissettirin; kesinlikle evlilik terapistine gitmeniz gerektiğini aksi halde artık mutlu olmadığınızı ve kendinizde bu evliliği sürdürecek gücü bulamadığınızı belirtin. Ama bunu suçlar gibi değil aksine çözüm aradığınız bir sorun gibi anlatın. Bu durumdan çok sıkıldığınızı ve hakikaten hayat neşenizin kalmadığını, evlilik hayatları birleştiren bir olguymuş ve hayatlar birleşmiyorsa bitebilecek bir ortaklıkmış gibi sakince anlatın. Sizin niyetinizi iyice anlamalı, amacınızın suçlamak, kavga çıkarmak olmadığını bilmeli.

teşekkür ederim terapist oturduğumuz yerde yok malesef özellerdede çok pahalı seans 200 küsür istiyorlar biraz sıkışık durumdayız malesef. sadece ben gittim psikiyatriste o da ilaç verip gönderdi benim ilaçlık neyim var anlamadım :kızgın: bosuna gittim cünkü çözümüm o değildi. sağoluın burda ki arkasdaslar bi çok terapistten cok daha iyi fikrler verdniz onları deniycem..:KK68:

teşekkür ederim terapist oturduğumuz yerde yok malesef özellerdede çok pahalı seans 200 küsür istiyorlar biraz sıkışık durumdayız malesef. sadece ben gittim psikiyatriste o da ilaç verip gönderdi benim ilaçlık neyim var anlamadım :kızgın: bosuna gittim cünkü çözümüm o değildi. sağoluın burda ki arkasdaslar bi çok terapistten cok daha iyi fikrler verdniz onları deniycem..:KK68:
Umarım işe yarar ve mutlu olursunuz :)

X