Hayallerimi sadece hayalken mi seviyorum?

Dalinkiz96

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
1
0
28
Senelerdir hayalini kurduğum, uğruna ağladığım hayallerim teker teker gerçekleşmeye başlayınca bende bir korku başladı. Yurtdışı hayalim vardı, bu yaz gerçekleştirebileceğim ama sürekli ertelesem mi seneye daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Ya da mesela sevgilim olmadığı için çoğu insan gibi gelecekteki sevgilimi veya evlendiğim zamanları hayal ederim, hayal ettikçe de mutlu olurum ama gerçekleşecek olması fikri beni korkutuyor ve mümkün olduğunca şu anda gelmesin. Tamam olsun ama şimdi değil. Tam olarak hissettiklerimi yazamıyorum gerçekten, umarım anlayabilirsiniz.

Gerçekten hazır değil miyim, çok mu fazla kurguluyorum da boşa çıkmasından korkuyorum veya sadece hayal olması mı beni mutlu ediyor anlayamıyorum ama gerçekten, gerçek olacak olması beni korkutuyor bunu biliyorum. Daha önce böyle bir şey yaşamış olan veya bilgisi olan varsa yorumlarınıza gerçekten ihtiyacım var. Kafam çok karışık :KK64:

Hayallerinin gerçek olması inanılmayacak kadar güzel geliyor ve gerçekleşmeye başlayınca istediğin kadar güzel olamamasından korkuyorsun sen herhalde. Hayaller hayalken daha bir güzel ya.

Senelerdir hayalini kurduğum, uğruna ağladığım hayallerim teker teker gerçekleşmeye başlayınca bende bir korku başladı. Yurtdışı hayalim vardı, bu yaz gerçekleştirebileceğim ama sürekli ertelesem mi seneye daha mı iyi olur diye düşünüyorum. Ya da mesela sevgilim olmadığı için çoğu insan gibi gelecekteki sevgilimi veya evlendiğim zamanları hayal ederim, hayal ettikçe de mutlu olurum ama gerçekleşecek olması fikri beni korkutuyor ve mümkün olduğunca şu anda gelmesin. Tamam olsun ama şimdi değil. Tam olarak hissettiklerimi yazamıyorum gerçekten, umarım anlayabilirsiniz.

Gerçekten hazır değil miyim, çok mu fazla kurguluyorum da boşa çıkmasından korkuyorum veya sadece hayal olması mı beni mutlu ediyor anlayamıyorum ama gerçekten, gerçek olacak olması beni korkutuyor bunu biliyorum. Daha önce böyle bir şey yaşamış olan veya bilgisi olan varsa yorumlarınıza gerçekten ihtiyacım var. Kafam çok karışık :KK64:

bende de buna benzer oluyor canım. iş hayalım vardı oldu atanmayı beklıyorum ama doguda. ıstanbullu olarak alısabıılırmıyım dıye endıselenıyorum. cok sukur işim olucak ama bır endıse geldı bana.

ask ıslerı de oyle bırı olsun istiyorum ama hazırmıyım bılmıyorum yasım 30. belkıde ozgurluge alıstım :)

benim hayaIIerim hep eksik gercekIeştiği icin yorum yapamıcam:p hep bir yerinden eksik niyeyse :)
bence tadını cıkarın derim:)

Gerceklesince hayalini kurarken olduğu kadar mutlu olmuyorsun çünkü. :KK70:Mesala ben, X marka motosikletin hayalini taa liseye giderken kuruyordum ve benim icin cok uzak ve ulasilmazdi o dönemler, hatta inanamiyordum onun kullababilecegime, benim olacagina. Onu alsam baska bisey istemiyordum, her gece yatmadan hayal kurardim o motirla ilgili.

Sonraaaa
O X markanin istedigim motorunu aldim hemde en yeni modeli ve sifir gicir giciirrr, bindim. Mutlu oldum ama hayallerimdeki kadar degil. Hevesim gecti sattim ve yeni birtane aldim :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
X