Hayat hikayem

4. Sınıftayken evimizi sattık bir süre bbannemin derme çatma rutubet kokan farelerin gece gündüz gezdiği evde yaşadık 3 kardeş annem babam . Yeni evimiz yapılıyordu o sıra. Okul değiştirdim benden çok iyi durumda olan çocuklar vardi sınıfımda birde on dişlerim çürümüş köpek dişlerim yamuk yumuk ağzımı açmaya utanirdim. Hiç arkadasim olmadı sadece bir kız vardı . O kız okulda olmayınca tek başıma kalırdım .benimle dalga gecicekler diye kimseye yanasamadim .panik atak yaşadım kaç kez ne yaşadığımı bilmeden .ozguvensiz yalnız geçti yıllar o sırada yeni evimize tasindik dişlerimi az çok yaptırdım özgüvenim az da olsa yerine geldi. Liseye geçtim yine utangactim kimseyle arkadaş olamadım okulda kendimi fazlalık gibi hissederdim . Niye benimle konuşsunlar ki .. ben ne konusucam ki insanlarla . Değersizlik duygusu ile bogustum durdum yine okul değişikliği yapmam gerekti. Lise 2 de yeni okuluma geçtim orda yanıma iki kız geldi arkadaş olduk süper herşey harika derken o arkadaşımın sevgilisi bana yazmaya başladı heryerden ben de o değersizlik duygusunun bana verdiği salaklikla karşılık verdim o adama.ayrildik dedi onu sevmiyorum dedi. Arkadaşıma bunu söylemek varken niye böyle bir yola girdim bilmiyorum. Ama onun niyeti sadece cinsellik mis . Bir gün bir otel odasında bitti herşey . İstediğini almıştı . Daha sonra arkadaşıma anlattım bana yazdı diye ama geç kalmıştım . Arkadaşımda bana saldırdı rezil oldum butun okula. İğrenç günlerdi .sınıfimi değiştirdim arkadaşım beni daha fazla rezil edemesin diye ama o uğraşmaya devam etti. Daha sonra yeni boşanmış ablam bize tasindi ve onun su an kocası olan adam ailemize girdi.o sıra sevgililerdi .adamın herşeyi yalan dolan , dolandırıcı öyle kötü biri melek yüzlü şeytan. Ve gezmeye gidicez diye beni de yanlarında götürdüler zaten psikolojim kötü bir haldeydi bende gittim yanlarında ilk zamanlar iyi gibiydi herşey sonra yanında bir adam getirdi iyi anlaştık gibi oldu evli imiş sonradan öğrendim yaşı soyadı herşeyi yalanmış. . Bir gün okul çıkışı geldi aldı beni votka getirmiş bende ilk defa içtim bira gibi sanıp bayılmışım. Kendime gelince farkettim ki bişey olmuş . Ne oldu demeye kalmadan ciftlestik dedi. O kadar kötü oldum ki normal biseymis gibi söyledi bildiğin tecavüze uğramışim bayginken. Eve geldim hicbisey belli etmemeye çalışıyorum napicam diyorum en iyisinin bu adamla devam etmek olduğunu düşündüm 17 yaşında.bilmiyordum ki evli barkli çocuklu. Nerdeyse 1 yılımı aldı bu adam evli olduğunu öğrendikten sonra da bırakmadı beni . Öyle ki eski kocam hayatıma girene kadar . O geldi ve telefonu aldı küfür kıyamet kavga... Öyle ikna oldu beni bıraktı şükür . Bende tabi aşık oldum 4 4 luk bir adam . Seviyor sahipleniyor koruyor el üstünde tutuyor ama sonradan farkettim ki o da narsistmis . Bir seviyor bir itiyor en ufak şeyden terkediyor onun dogrulari var sadece ben ona uydugum sürece iyiyim . Ayrıl barış bir sene geçti evlenmeden önce hamile olduğumu öğrendim ve evlendik bebek için di yoksa o beni terketmiş üstüne sevgilisi olmuştu . Ama seviyorum diyordu yani açıkçası ne istediğini bilmiyordu . Hamileliğimde yanimda olmadı annesi ile gittik kontrollere vs. Evde durmazdi iş kurma derdine . Kavgalar vs derken doğumdan 15 gün sonra ayrıldım. Çok zor zamanlar geçirdim anksiyetem zirvedeydi ilaç kullandım vs topladım biraz annem babam ile başka bir şehre universitem icin gittik . Üniversitede de arkadaşım olmadı tek tük .. bir türlü napsam asamadim bu olayı yalnız kalmaktan korkan ben hep yalnız kalandim. Sonra orda da iki üç yanlış seçimim oldu .. hata yaptım hep yalnız olmamak için değersizlik yalnızlık duygusundan kaçmak için . Okul bitti şimdiki eşimi buldum şükür ömrümün sonuna kadar onunla devam etmeyi diliyorum Rabbimden . 1 çocuğum daha oldu şimdiki eşimden. Daha çok küçük . Anksiyete yi hala yenemedim korkularım endişelerim var. Ve hala yalnızım. Bir tane bile arkadaşım yok . Yeni bir ortama girsem giremiyorum bir kadın görsem ne konusucam ki niye benimle konuşsun ki diye düşünüyorum utanıyorum konuscak şey bulamiyorum ilk lafi atan olamiyorum . yalnızlık değersizlik duygusunu yenemiyorum bu yaşadıklarımı silemiyorum çok küçük yaşlarda çok acayip şeyler yaşadım çok kottu şeyler . Hepsini atlattım ama bilinç altim öyle değil gibi geliyor ne yapmalıyım içimi buraya dokmek istedim kimseye anlatamamak kendime bile ... Çok zor . :KK43: Güzel tavsiyelerinize ihtiyacım varamadım

4. Sınıftayken evimizi sattık bir süre bbannemin derme çatma rutubet kokan farelerin gece gündüz gezdiği evde yaşadık 3 kardeş annem babam . Yeni evimiz yapılıyordu o sıra. Okul değiştirdim benden çok iyi durumda olan çocuklar vardi sınıfımda birde on dişlerim çürümüş köpek dişlerim yamuk yumuk ağzımı açmaya utanirdim. Hiç arkadasim olmadı sadece bir kız vardı . O kız okulda olmayınca tek başıma kalırdım .benimle dalga gecicekler diye kimseye yanasamadim .panik atak yaşadım kaç kez ne yaşadığımı bilmeden .ozguvensiz yalnız geçti yıllar o sırada yeni evimize tasindik dişlerimi az çok yaptırdım özgüvenim az da olsa yerine geldi. Liseye geçtim yine utangactim kimseyle arkadaş olamadım okulda kendimi fazlalık gibi hissederdim . Niye benimle konuşsunlar ki .. ben ne konusucam ki insanlarla . Değersizlik duygusu ile bogustum durdum yine okul değişikliği yapmam gerekti. Lise 2 de yeni okuluma geçtim orda yanıma iki kız geldi arkadaş olduk süper herşey harika derken o arkadaşımın sevgilisi bana yazmaya başladı heryerden ben de o değersizlik duygusunun bana verdiği salaklikla karşılık verdim o adama.ayrildik dedi onu sevmiyorum dedi. Arkadaşıma bunu söylemek varken niye böyle bir yola girdim bilmiyorum. Ama onun niyeti sadece cinsellik mis . Bir gün bir otel odasında bitti herşey . İstediğini almıştı . Daha sonra arkadaşıma anlattım bana yazdı diye ama geç kalmıştım . Arkadaşımda bana saldırdı rezil oldum butun okula. İğrenç günlerdi .sınıfimi değiştirdim arkadaşım beni daha fazla rezil edemesin diye ama o uğraşmaya devam etti. Daha sonra yeni boşanmış ablam bize tasindi ve onun su an kocası olan adam ailemize girdi.o sıra sevgililerdi .adamın herşeyi yalan dolan , dolandırıcı öyle kötü biri melek yüzlü şeytan. Ve gezmeye gidicez diye beni de yanlarında götürdüler zaten psikolojim kötü bir haldeydi bende gittim yanlarında ilk zamanlar iyi gibiydi herşey sonra yanında bir adam getirdi iyi anlaştık gibi oldu evli imiş sonradan öğrendim yaşı soyadı herşeyi yalanmış. . Bir gün okul çıkışı geldi aldı beni votka getirmiş bende ilk defa içtim bira gibi sanıp bayılmışım. Kendime gelince farkettim ki bişey olmuş . Ne oldu demeye kalmadan ciftlestik dedi. O kadar kötü oldum ki normal biseymis gibi söyledi bildiğin tecavüze uğramışim bayginken. Eve geldim hicbisey belli etmemeye çalışıyorum napicam diyorum en iyisinin bu adamla devam etmek olduğunu düşündüm 17 yaşında.bilmiyordum ki evli barkli çocuklu. Nerdeyse 1 yılımı aldı bu adam evli olduğunu öğrendikten sonra da bırakmadı beni . Öyle ki eski kocam hayatıma girene kadar . O geldi ve telefonu aldı küfür kıyamet kavga... Öyle ikna oldu beni bıraktı şükür . Bende tabi aşık oldum 4 4 luk bir adam . Seviyor sahipleniyor koruyor el üstünde tutuyor ama sonradan farkettim ki o da narsistmis . Bir seviyor bir itiyor en ufak şeyden terkediyor onun dogrulari var sadece ben ona uydugum sürece iyiyim . Ayrıl barış bir sene geçti evlenmeden önce hamile olduğumu öğrendim ve evlendik bebek için di yoksa o beni terketmiş üstüne sevgilisi olmuştu . Ama seviyorum diyordu yani açıkçası ne istediğini bilmiyordu . Hamileliğimde yanimda olmadı annesi ile gittik kontrollere vs. Evde durmazdi iş kurma derdine . Kavgalar vs derken doğumdan 15 gün sonra ayrıldım. Çok zor zamanlar geçirdim anksiyetem zirvedeydi ilaç kullandım vs topladım biraz annem babam ile başka bir şehre universitem icin gittik . Üniversitede de arkadaşım olmadı tek tük .. bir türlü napsam asamadim bu olayı yalnız kalmaktan korkan ben hep yalnız kalandim. Sonra orda da iki üç yanlış seçimim oldu .. hata yaptım hep yalnız olmamak için değersizlik yalnızlık duygusundan kaçmak için . Okul bitti şimdiki eşimi buldum şükür ömrümün sonuna kadar onunla devam etmeyi diliyorum Rabbimden . 1 çocuğum daha oldu şimdiki eşimden. Daha çok küçük . Anksiyete yi hala yenemedim korkularım endişelerim var. Ve hala yalnızım. Bir tane bile arkadaşım yok . Yeni bir ortama girsem giremiyorum bir kadın görsem ne konusucam ki niye benimle konuşsun ki diye düşünüyorum utanıyorum konuscak şey bulamiyorum ilk lafi atan olamiyorum . yalnızlık değersizlik duygusunu yenemiyorum bu yaşadıklarımı silemiyorum çok küçük yaşlarda çok acayip şeyler yaşadım çok kottu şeyler . Hepsini atlattım ama bilinç altim öyle değil gibi geliyor ne yapmalıyım içimi buraya dokmek istedim kimseye anlatamamak kendime bile ... Çok zor . :KK43: Güzel tavsiyelerinize ihtiyacım var
Hayat devam ediyor arkanıza değil önünüze bakin

Simdiki eşinden memnun.burada da iyice adetten olmuş boşan demek 😂
Yok konu yoktu, hiçbir şey yoktu. Konu sahibi 1 yazmıştı sadece tabi konu silmek yasak geri geldi konusu. Ben de konu yokken komiklik olsun diye boşan bence yazmıştım, aslında bir ironiydi.

Önceki konunızda kocam cinsellik için var yazmışsınız... Adam ne yapsa mutlu olmuyorsunuz nasıl şimdi çok mutluyum diyorsun

X