Hayat Motivasyonumu Kaybettim

Eski eş iyi biri olsaydı zaten evliliğiniz devam ediyor olurdu. O yüzden ondan iyiki kurtulmuşun diyin.
Çocuğunuz da varmış ne güzel işte artık hayat arkadaşınız o olacak. Bence çocuğunuzu alın kısa bir kafa tatiline çıkın. Çok iyi gelecek size eminim.

ShellShock ShellShock ya nispet yapar gibi fotoğrafları çarşaf çarşaf yollamak nedir ya,empati yoksunları.İnsan biraz hassasiyetlere saygılı olur.
Ben olsam tek tek engellemiştim çoktan hepsini.

hiç anlamadım
resmen nispet
hayır hadi laf arasında söyleyebilirsin onu da anlarım da
foto yollamak asla ama asla iyi niyetli değil.

İşte ben bunu ifade edememiştim geçen açtığım konuda.İnsan karşı taraftaki şahsa değil hayal kırıklığına üzülüyor.Her şey çok iyi olurdu da ben mi sebep oldum biseyleri yanlış mı yaptım mutlu olmayı bir ben mi hak etmiyorum şu dünyada diye bayağı oturup düşünmüştüm geçen gün
Evet bizim gibi naif insanlar ilk kendisini sorguluyor malesef
ShellShock ShellShock ya nispet yapar gibi fotoğrafları çarşaf çarşaf yollamak nedir ya,empati yoksunları.İnsan biraz hassasiyetlere saygılı olur.
Ben olsam tek tek engellemiştim çoktan hepsini.
Uzak duruyorum şuan için kötü niyet aramadım ama yine de çok üzüldüm yani

ShellShock ShellShock arkadaşım, adam karakterli bir tip olsa karısına çocuğuna sahip çıkar, birleştirici davranırdı. Evlendiği insanı da seninle aldatmaya yeltendi. Belki de sen tamam deyip teklifini kabul ettiğinde bir anda seni ortada bırakıp, başkasıyla evlenip sana şok yaşatacaktı. Kasıtlı olarak barışma teklif etti bence çünkü ruh hastası.

Şu aşamada işyerinde de özel hayatında da motivasyon düşüklüğü yaşanan çok normal. Zaman geçtikçe daha iyi olacaksın. İmkanın varsa bir psikologla görüşmeye başla o seni yönlendirecektir. Kolaylıklar diliyorum canım, inşllh çok mutlu olursun ❣

Size kocaman sarılıp ,geçecek demek isterdim .Allah yardımcınız olsun ,yaşayın acınızı ağlayın sızlayın.Ama her acı ilk günkü gibi kalsaydı dünyada insan kalmazdı .Keşke elimizden daha fazlası gelse ama lütfen üzmeyin kendinizi Allah'a sıgının.

O salak için zerre üzülmüyorum kendime üzülüyorum acıyorum aşk diye diye nelere katlanmisim elimde koca bir sıfırla kalmışım gibi. Yapıyorum ama duygularıma hislerime zerre iyi gelmiyor eskiden mutlaka bir şey bulup sıkı sıkı sarılıp çok mutlu olurdum yok ne yaparsam yapayım geçmiyor bu duygu
O salak için de şu an hala üzülüyorsunuz? Bahane üretmeyin bence. Katlandınız geçti bitti. Herkes hata yapar, önemli olan geride bırakmak. Şimdi de yapacak tonla şey var. Hayatınız bir asalağa mı bağlı ?

ShellShock ShellShock arkadaşım, adam karakterli bir tip olsa karısına çocuğuna sahip çıkar, birleştirici davranırdı. Evlendiği insanı da seninle aldatmaya yeltendi. Belki de sen tamam deyip teklifini kabul ettiğinde bir anda seni ortada bırakıp, başkasıyla evlenip sana şok yaşatacaktı. Kasıtlı olarak barışma teklif etti bence çünkü ruh hastası.

Şu aşamada işyerinde de özel hayatında da motivasyon düşüklüğü yaşanan çok normal. Zaman geçtikçe daha iyi olacaksın. İmkanın varsa bir psikologla görüşmeye başla o seni yönlendirecektir. Kolaylıklar diliyorum canım, inşllh çok mutlu olursun ❣
Cok teşekkür ederimm ❤
Size kocaman sarılıp ,geçecek demek isterdim .Allah yardımcınız olsun ,yaşayın acınızı ağlayın sızlayın.Ama her acı ilk günkü gibi kalsaydı dünyada insan kalmazdı .Keşke elimizden daha fazlası gelse ama lütfen üzmeyin kendinizi Allah'a sıgının.
🥺🥺❤❤
O salak için de şu an hala üzülüyorsunuz? Bahane üretmeyin bence. Katlandınız geçti bitti. Herkes hata yapar, önemli olan geride bırakmak. Şimdi de yapacak tonla şey var. Hayatınız bir asalağa mı bağlı ?
Kendime üzülüyorum sadece bende mutlu olmak ist

Beni yanlış anlamanızı istemiyorum ama lütfen acil bir psikolog ile görüşün
Adam tamamen merkeziniz olmuş ve ne yapsa sizi aşırı derecede etkiliyor
Adı üstünde eski es bitti ✅
Aldatarak kendini iyice gözden düşürerek bitirdi hem de bu evliliği
Size yalvardıgında aslında bence biraz egonuzu tatmin ediyordu aldattı ama perisan oldu diye
Ama böyle bir adam yalvarsa nolur tekrardan evlense ne olur
Kızınız var lütfen onun icin iyi olun
Ayrı a hersey yeni sayılır nerden biliyorsunuz mutlu olmayacağınızı belki de çok güzel bir insan çıkacak karşınıza lütfen negatif olmayan bu kadar

Merhaba canlar yine ben.
Bu eski koca kişisinin Nisan fotoğrafları geldi geçen cumartesi, yollayan herkese bir daha atmamalarını ondan bana haber getirmemelerini rica ettim. Ve Bingo beni aldattığı kadın. Yani o kadar yalvarma yüzük çiçek ıvır zıvır. Bu kadar mı acizmis ya kansaydim diyorum... neyse üzüldün mü derseniz elbette üzüldüm. Bunca yıl nasıl salak yerine konduguma,kendime,hayatımın 10 kusur senesinin heba oluşuna baya bir üzüldüm. Ve sanırım depresyona girdim inanılmaz bir uyku hali hiçbir şey yapmak istemiyorum, ağlayamıyorum, isyerinde müthiş bir performans düşüklüğü yaşıyorum, sorumluluğum dahilindeki her şeyi oteliyorum, mutlu olamıyorum, gelecekten kaygılıyım, ya ben neden mutlu olamıyorum neden ben ondan önce mutlu olmadım, benim karşıma beni ben olduğum için sevecek biri çıkmayacak tek başıma hep hayatla mücadele edeceğim diyorum devamlı kendime, durup durup alışveriş yapıyorum bununla mutlu olmaya çalışıyorum zaten sipariş verdikten on dakika sonra o mutlulukta geçiyor. Psikolog randevusu aldım 29 una. Bu süreç geçecek mi ya noldu bana bilmiyorum. Ölmek istemiyorum ama hani bir araba kazası falan olsa ölürüm korkusu da yok. Dipteyim yani nasıl çıkacağım bilmiyorum sizinle dertleşmek iyi gelir diye umdum
Içinize atmak yerine içinizden geçenleri söyleseydiniz rahatlardınız. Çünkü bastırdıkça sizi daha kötü etkikeleyecek bu sorun. Hala düşünüp üzülmeniz çok normal bi anda hiçbi şey olmamış gibi davranamazsınız.

Son düzenleme:
Merhaba canlar yine ben.
Bu eski koca kişisinin Nisan fotoğrafları geldi geçen cumartesi, yollayan herkese bir daha atmamalarını ondan bana haber getirmemelerini rica ettim. Ve Bingo beni aldattığı kadın. Yani o kadar yalvarma yüzük çiçek ıvır zıvır. Bu kadar mı acizmis ya kansaydim diyorum... neyse üzüldün mü derseniz elbette üzüldüm. Bunca yıl nasıl salak yerine konduguma,kendime,hayatımın 10 kusur senesinin heba oluşuna baya bir üzüldüm. Ve sanırım depresyona girdim inanılmaz bir uyku hali hiçbir şey yapmak istemiyorum, ağlayamıyorum, isyerinde müthiş bir performans düşüklüğü yaşıyorum, sorumluluğum dahilindeki her şeyi oteliyorum, mutlu olamıyorum, gelecekten kaygılıyım, ya ben neden mutlu olamıyorum neden ben ondan önce mutlu olmadım, benim karşıma beni ben olduğum için sevecek biri çıkmayacak tek başıma hep hayatla mücadele edeceğim diyorum devamlı kendime, durup durup alışveriş yapıyorum bununla mutlu olmaya çalışıyorum zaten sipariş verdikten on dakika sonra o mutlulukta geçiyor. Psikolog randevusu aldım 29 una. Bu süreç geçecek mi ya noldu bana bilmiyorum. Ölmek istemiyorum ama hani bir araba kazası falan olsa ölürüm korkusu da yok. Dipteyim yani nasıl çıkacağım bilmiyorum sizinle dertleşmek iyi gelir diye umdum
daha onceki konularinizi bilmiyorum ama eski esinin sizi aldatmis. aldatmak sizin ona davranislariniz ya da sizin ozelliklerinizle alakali bir sey degil. sizden ayrilabilirdi ama o bu cirkin isi tercih ettigine gore, zaten kotu biriymis. kendinizi suclamaktan vazgecin lutfen. insallah mutlu olursunuz.

X