🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Oğlum 6 yaşına girecek biraz büyükçe birsey bulursak iyi olacak akülü araba yaşı geçiyor ama peşinde minik te var beraber binerler

Evet çok kabalar yangın merdivenimiz geniş oraya koyarız artık
Evet sonrasında küçük cadı kullanır kullanır o yüzden mantıklı koyacak yeriniz de olunca sevinir cocuklar♥️♥️♥️

Günaydın kızlar eşim dün nöbetöiydi ben uyurken gelmiş gece atiyenim 2.sezonuna başladım 3 bölüm izledim yattım. Kahvaltı hazırladım gelirken simit börek poğaça almış 2 tane yumurta haşladım krep vardı dünden hepsiyle güzel bir kahvaltı yaptık. Ben yemedim tabii 1 dilim tam bugday ekmegi biraz menemen ve yumurta maydanoz yedim kızları banyo yaptırcam 4 makina çamaşır var katlanacak off

Olur ben onu kullanıyorum
Aradım şimdi eczaneye getirecekler
Kmsl Hnd Kmsl Hnd 1.5gr altın aldım şimdi onuda eklermisin sana zahmet🥰
Bereketli olsun canım👏👏👏
Günaydın kızlar eşim dün nöbetöiydi ben uyurken gelmiş gece atiyenim 2.sezonuna başladım 3 bölüm izledim yattım. Kahvaltı hazırladım gelirken simit börek poğaça almış 2 tane yumurta haşladım krep vardı dünden hepsiyle güzel bir kahvaltı yaptık. Ben yemedim tabii 1 dilim tam bugday ekmegi biraz menemen ve yumurta maydanoz yedim kızları banyo yaptırcam 4 makina çamaşır var katlanacak off
Afiyet olsun canım güzel kahvaltı yapmışsın 🤗🤗🤗

Günaydın kızlar küçük biraz ishal olmuş patates haşlıyorum başka ne yedirebilşrim hemen kessin😥😥
Oy noldu kuzuma
Muz yedir teyzosuma seviyor zaten.
Dün evin arka taraflarını temizlemiştîm. Bugünde ön taraflarını temizledim😃😃😃
Malum ders var.pazara gittim kirtasiyeye gitim.80tl harcadım
Öğlene yemeğim varda akşama ne yapsam acaba.
Dersten öncede komsuma kahveye çıkacam çağırdı.
Çocuklara bi kek cırpsam iyi olacak

Oy noldu kuzuma
Muz yedir teyzosuma seviyor zaten.
Dün evin arka taraflarını temizlemiştîm. Bugünde ön taraflarını temizledim😃😃😃
Malum ders var.pazara gittim kirtasiyeye gitim.80tl harcadım
Öğlene yemeğim varda akşama ne yapsam acaba.
Dersten öncede komsuma kahveye çıkacam çağırdı.
Çocuklara bi kek cırpsam iyi olacak
Yedirdim teyzesi ilaç da verdim dışarı çıktım gelene kadar koltukta uykuya dalmış😴😴
Yolculuk akşama canım 🥳🥳
Kmsl Hnd Kmsl Hnd nadik oldu kuzum 😥
okyonus okyonus hayirli bebegimmm coinler deli gibi düşüyor 😢😢😢😢
Birqz ateşi çıktı canım soğuk uyguladım şimdi kendi kendine uyumuş ki hiç huyu değildir😭😭

Atestemi çıktı takip et bakalım olmazsa doktora götür kusma varmı?
Ateşi 37.3 dü canım
Makarna istedi 1 büyük tabak yedi fazla olunca birazını çıkardı
Nane limonlu su içirdi annem

kuzenim doktor onla görüştüm enterogermina hemen iyileştirir dedi bakalım bekliyorum

Ateşi 37.3 dü canım
Makarna istedi 1 büyük tabak yedi fazla olunca birazını çıkardı
Nane limonlu su içirdi annem

kuzenim doktor onla görüştüm enterogermina hemen iyileştirir dedi bakalım bekliyorum
Çok yok ateşi yudum yudum içir suyu kusmasın susuz kalmasın.Ayran tuz ihtıyacınıda karşılar ishal olunca tuz kaybı oluyor hazır ayranda verebilirsin. Şifa olsun kuzuma😍

Çok yok ateşi yudum yudum içir suyu kusmasın susuz kalmasın.Ayran tuz ihtıyacınıda karşılar ishal olunca tuz kaybı oluyor hazır ayranda verebilirsin. Şifa olsun kuzuma😍
Amin canım inşallahhh🙏🙏🙏🙏

sabqh kalktığından beri yerinden kalkmadı yavrum normalde oturur mu hiç😭😭

Gunaydin kizlar
Kmsl Hnd Kmsl Hnd minnoş bugun nasıl canım
okyonus okyonus altının bereketli olsun canım altına devam et bence
Penguen Penguen iyi gidiyorsun canım cumaya güzel kilo vermiş olursun
Cankusunannesi Cankusunannesi nasılsın canım ugramamıssın dün
Günaydın canım dün hastaneye götürdüm bağırsak iltihabı dedi

Sabah 6.30 dan beri ayaktayız kustu biraz kakasında da biraz kan vardı kuzenim çocuk doktoru takip et devamı gelirse antibiyotiğe başlicaz dedi

Bekliyorum 😥😥😥

X